Translate

четвер, 9 лютого 2023 р.

Сон у ніч на 9 лютого

У ніч з 8 на 9 лютого сняться не порожні, значущі сни, які розкриють Вам очі на справжній стан речей, можливо, підкажуть, хто Вам друг, а хто ворог. Не варто бути байдужими до побаченого. Сон також може показати Вам результат хвилюючої події. Проаналізувавши сновидіння, можна зрозуміти на правильному шляху.
Сни цієї ночі можуть бути вкрай неприємними – справжніми кошмарами. Щоб позбавитися нав'язливих картин зі сновидінь, необхідно розвести в склянці з водою чайну ложку солі і, виливаючи суміш, вимовити: «Куди ніч, туди і сон».
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із середи на четвер

Сон на четвер буде віщим з великою ймовірністю, якщо сон наснився під ранок, швидше за все він виповниться в неділю.
Віщі сни з середи на четвер особливо яскраво врізаються в пам'ять, після пробудження Ви можете згадати кожну деталь та відтворити сюжет нічного марева у найдрібніших подробицях.
Сни четверга управляються Юпітером, тому все, що Вам наснилося, безпосередньо буде пов'язане з Вашою роботою. Якщо Ви знаходитесь у пошуку, то саме сон із середи на четвер може підказати яку сферу діяльності чи професію вибрати, щоб робота приносила не лише гроші, а й задоволення. Але тільки правильне розшифрування допоможе пролити світло на майбутнє:
✦ Вночі у четвер можна побачити справу, яка виявиться призначенням усього життя і при цьому принесе гідний дохід. І нехай Вас не бентежить, що воно виявиться Вам незнайомим чи нездійсненним.
✦ Не ігноруйте чотири сни, якщо в них були присутні колеги, знайомі, друзі, начальство та інші персонажі. Їхня поведінка уві сні дасть найкращу підказку.
✦ Якщо наснилося, що в ніч на четвер Вас нагороджували, хвалили за заслуги або ж Ви святкували щось разом із товаришами по службі, то незабаром гарантовано просунетеся по службі.
✦ Якщо ж бачення надто швидко забулося або в ньому не сталося нічого гідного та значного, то період вимушеного застою триває. Можливо, вам час взагалі поміняти роботу або зайнятися іншою справою? Підказки шукайте все в тих же снах.
✦ Якщо уві сні з середи на четвер Ви були у піднесеному настрої, брали участь у якомусь святі або веселому заході, знайте, серед колег та начальства Ви можете розраховувати на допомогу, яка швидше за все призведе до кар'єрного зростання та успіху у робочих справах.

Тлумачення снів ЯДЕРНИЙ ВИБУХ

Деякі сни можуть серйозно налякати людину. Особливо якщо в них відбуваються катастрофи світового масштабу. Ядерний вибух уві сні 
 яскравий, рідкісний і не цілком звичайний знак, що показує нестандартне мислення сновидця. Більшість значень сну є позитивними, навіть якщо вам довелося сильно злякатися під час сну. Сон обіцяє повне виконання бажань як духовних, так і матеріальних.  Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться ядерний вибух, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Загальне значення сновидіння

Найголовніше – сильне потрясіння, шок, потужний емоційний вибух, повна зміна цінностей. Ви самі здивуєтеся змінам, які можуть статися з вами.
Часте значення – повна та успішна зміна роду діяльності. Мається на увазі не модна трансформація з офіс-менеджера в інструктора з йоги, а всерйоз. Зі скромного вчителя хімії – до серйозних бізнесменів, з касирки у супермаркеті – до міжнародних шпигунів. Зміни відкриють вашу справжню суть та справжнє призначення. Зазвичай таке відбувається вже після 40-50 років, успіх у новій галузі стрімко розвивається.
Вам доведеться змінити все – звички, улюблені книги, кулінарні уподобання, ритм життя, сім'ю.
Можливо, вам доведеться випробувати полум'я пристрасті, яке спалахне у вашому серці раптово та без попереджень.

Катастрофи уві сні зазвичай мають позитивне значення. Вони означають зміну обридлої побутової рутини на непередбачувані зміни з найпотужнішими переживаннями. Приблизно ніби повільно вмираючого від спеки в пустелі мандрівника, що вже упокорився зі своєю долею, раптово помістили в аквапарк, серед бризок, гір, щасливого сміху.

Розмови уві сні про ядерний вибух, новини, репортажі – ви очікуєте звістки, яка вас буквально вразить. Слухати історії про приголомшливий ядерний вибух, який ніби пережив оповідач, – уві сні це означає відчувати гостру нестачу еротичних переживань. Ні, ну серйозно, у житті ви відшили б цього невдахи раніше, ніж він встиг відкрити рота. А уві сні вислуховуєте, цікавитеся. Отже, заради передбачуваного сексу готові розглядати найвідчайдушніші варіанти. Потрібно терміново виправляти ситуацію, доки ви здатні тримати себе в руках.

Тікати від ядерного вибуху уві сні. Розум чудово знає, що від ядерного вибуху не втекти, і саме тому демонструє вам цю картинку. Ви намагаєтеся втекти від себе, своїх можливостей, таланту, не готові прийняти себе до формату «як є». Проблема в тому, що втекти від себе не вийде. Там, куди ви прийдете, все одно будете ви. І з вами залишаться усі старі невирішені проблеми.

Опинитися на землі, що горить, означає кризу особистості. Важкий період, але корисний та захоплюючий. Весь шлак згорить, все цінне збережеться, ви отримаєте більше можливостей для розвитку, навчитеся краще розуміти себе та піклуватися про свої потреби, відстоювати свої інтереси.

Висновок

Найчастіше ядерний вибух вказує на великі зміни, пов'язані з сильними та яскравими емоціями – сон може віщувати закоханість, гнів чи прояв негативних почуттів. Залежно від тлумачення сновидець може підготуватися до майбутніх подій і зустріти будь-які труднощі гідно, зберігаючи спокій, і навіть знаходячи найкращі рішення проблем.
Якщо наяву людина стурбована питаннями збереження світу, то ядерний вибух уві сні не є для нього пророчим, а лише дає вихід емоціям, знімає психічну напругу.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 9 лютого 2023 року

19 місячний день Загальний опис
Дев'ятнадцятий місячний день – складний день. Неконфліктність, розсудливість, витривалість, терпіння – обов'язкові умови вашої поведінки цього дня. Сьогодні Місяць, навіть не дуже впевнений у собі, дає можливість перемогти страх. Будьте чесні самі з собою, не потрапляйте до мережі самообману, обміркуйте кожен свій крок. Будьте чуйними, коректними, уважними до оточуючих. Не будьте егоїстичні, не думайте лише про свої інтереси. Ваші дії в 19 місячну добу піддаються оцінці вищих сил. Загартуючись у боротьбі цього дня, ви набудете мудрості, ваша особистість стане сильнішою і світлішою. Все залежить від ваших дій та думок. 19 місячний день несе у собі такі якості, як самодисципліна, самовдосконалення. Але з іншого боку – саморуйнування. зло, брехня. І ось необхідно уникнути розставлених мереж, уникнути провокацій цього дня.
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 19-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♎ Місяць у знаку Терези
Час прагнення емоційного рівноваги. Увага розсіяна і важко зосередитися на окремих питаннях та речах. Якщо вам все подобається і у вас чудовий настрій, то ви досягли рівноваги між духовним і матеріальним. Небезпечно впадати в крайнощі, бажано дотримуватися міри у всьому. Намагайтеся відкласти справи, які потребують негайного вирішення.

♃ Четвер
Цього дня тижня світом керує Юпітер. Енергетика четверга – розважлива, сприятлива, соціально-активна. День державних та громадських справ. День матеріального процвітання. Займайтеся суспільно-політичною діяльністю, законами, юриспруденцією, розширенням сфер впливу, адмініструванням, професійним просуванням. Вивчайте іноземні мови. Сприятливі відносини пов'язані з грошима, майном, торгівлею. Добре подорожувати. Будь-яким проблемам цього дня не можна давати розвиватися, треба їх гасити одразу. Чи не прагнете на себе брати лідерство. У четвер не треба займатися справами понеділка, середи та суботи.

Сни 19 місячної доби

Снам 19 місячних діб не можна надавати великого значення. Вони іноді збуваються, іноді бувають порожніми, іноді бувають пророчими. При тлумаченні снів 19 місячних діб головне – вкотре не потрапити в павутину самообману та власних ілюзій. Не будьте настільки самовпевнені у власних силах: довірьте трактування сновидінь професіоналу. Тим більше, що сни цього дня дуже важливі для Вашого подальшого самовизначення щодо життя та розуміння тих глибинних процесів, що відбуваються на даний момент у Вашій свідомості. Всі приховані аспекти Вашої підсвідомості мають властивість проявляти себе в сновидіннях цього місячного дня. Правильно вловивши той інший образ у своєму сні, отримавши правильне тлумачення, можна переглянути те, що відбувається у вашому житті. Ці знання допоможуть взяти під контроль не лише свої вчинки та думки, а й деякі події, які раніше, як Вам здавалося, зовсім не залежать від Вас.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...