Translate

субота, 4 лютого 2023 р.

Сон у ніч на 4 лютого

Сни, що приснилися в ніч із 3 на 4 лютого, вважаються пророчими. Як правило, своє втілення в реальному житті вони знаходять не раніше ніж через через рік, а можливо, й кілька. 
Чи підсвідомість, чи вищі сили, – як і кому більше подобається – підказують, як треба скоригувати своє життя, щоб досягти – або, навпаки, уникнути – подій, побачених у сновидіннях.

Говорять, що найчастіше сни нинішньої ночі бувають кольорові, спокійні, якось пов'язані з вашими родичами, у тому числі померлими. Зверніть увагу на їхні слова, якщо вони розмовлятимуть з Вами. Закладена у них інформація допоможе вирішити важливі питання. Нецікавий сон означає, що Вам бракує спілкування з родичами, знайдіть час, щоб виправити це.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із п'ятниці на суботу

Сон із п'ятниці на суботу також може знайти собі застосування насправді. Велика кількість щасливих подій та приємних вражень, подарованих Морфеєм, говорить про отримання маси позитивних емоцій найближчими днями. Часто бачення цієї ночі характеризують події найближчого майбутнього як для самого сновидця, а й у його близьких друзів чи членів сім'ї.

Тлумачення снів МЕРЗНУТИ

Якщо вам довелося замерзати уві сні, підготуйтеся наяву зустріти холодне ставлення з боку коханої людини. Побачене уві сні часто відображає холодне ставлення як до сплячого, так і з його боку. Іноді символ сигналізує про початок хвороби та потреби у фізичному теплі. Деякі сонники пояснюють, чого сниться мерзнути, передвіщаючи появу можливості поправити своє фінансове становище. Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться мерзнути, ласкаво просимо на сторінку блога
Dolina Magii

Тлумачення сну, в якому довелося сильно мерзнути, Загальний сонник пов'язує з обмороженими частинами тіла:
✦ бачити, що підмерз ніс – попереджає про захворювання, нежить;
✦ вуха – сповіщає про занепад душевних чи фізичних сил;
✦ замерзнути до смерті – до подружньої зради, холодності у взаєминах;
✦ мерзнуть ноги – до скасування вигідної поїздки, на яку ви розраховували;
✦ руки – обіцяє підписання вигідного договору, успішні переговори.

Якщо ви вирішили дізнатися, що саме обіцяє вам сон, тоді варто почати з того, що скажуть найпопулярніші тлумачі снів. Далі ви можете просто вибрати потрібне вам передбачення або з’єднати кілька воєдино.

Сонник Міллера

Густав Хіндман Міллер висловлює свою точку зору, пояснюючи, до чого сниться замерзнути, застерігаючи сновидця від участі в непристойній, авантюрній справі. Вам краще відхилити наполегливі пропозиції, навіть якщо вони виходитимуть від друзів.
Людям, яким довелося уві сні постраждати від обмороження, сонник Міллера радить потурбуватися про власне здоров'я.
Залежно від причини, через яку почали замерзати уві сні, Міллер дає різні прогнози:
✔ пішов дощ – коханий розчарує;
✔ падає сніг влітку – нездужання;
✔ у зимовому сні падає сніг – гарний настрій;
✔ здійнявся вітер – безплідні очікування.

Сонник Фрейда

Психоаналітик радить тим, у кого в сновидінні мерзнуть ноги, змінити наяву сексуального партнера. Нинішні інтимні взаємини вже давно перестали приносити Вам радість та справжнє задоволення.

Сонник Лоффа

Снилося, що Вам здається, що Ви замерзли, то такий сон не обов'язково має символічне значення. Мовою сну може говорити ваше тіло. Наприклад, у сні замерзнути Ви можете через те, що з Вас просто сповзла ковдра. Той самий сон може вказувати на нездужання або низький тиск. Але якщо розглядати все ж таки символічне значення такого сну, то замерзнути означає бути деморалізованим у житті, не мати свободи дій, не знаходити виходу з ситуації, що склалася, або не бути в силах її змінити.

Сучасний сонник

Людям, яким сталося замерзнути уві сні, сучасний сонник, сповіщає про закінчення романтичних відносин.
Бачити, що відморозили собі щось, означає можливість бути втягнутою коханою людиною у сумнівну справу, яка в майбутньому може сильно зіпсувати вашу репутацію.
Якщо уві сні ви відчуваєте озноб - це означає, що ви можете застудитися, якщо ви бачите, як мерзне хтось інший, коли вам тепло, вам належить доглядати за хворим.
Рятувати замерзаючого — означає, що ви знову знайдете втраченого друга.

Сонник міс Хассе

Якщо уві сні вам було холодно, ви мерзли, то наяву зможете збагатитися. З великою часткою ймовірності ви отримаєте серйозне спадок. Значення сну посилюється, коли все це відбувалося на тлі літа, теплої погоди. Крім того, після сну, в якому вам було холодно, ви дізнаєтеся новини, яка буде як несподіваною, настільки й радісної.
Якщо в сновидінні ви остаточно замерзли, то зіткнетеся з тим, що до вас проявлять неповагу або перекладуть на ваші плечі непосильну ношу.
Якщо уві сні мерз або замерз хтось інший, це означає, що ви вільно чи мимоволі посприяєте збагаченню когось із ваших близьких або друзів..

Езотеричний сонник

Мерзнути уві сні, на думку Езотеричного сонника, вказує на наявність у Вас безлічі комплексів. В результаті Вам складно висловлювати думку і показувати емоції. У деяких випадках мрія говорить про необхідність зберігати свої судження в таємниці.

Висновок

Кожне сновидіння – це маленька подорож, здатна розповісти багато цікавого про нас самих та майбутніх подій, попередити та підготувати до будь-яких змін. Проаналізуйте ситуацію та обставини сну, за яких ви зіткнулися з цим неприємним почуттям холоду, і сновидіння підкаже, чого вам дійсно слід побоюватися наяву. У ваших силах запобігти неприємних обставин, якщо зумієте зробити правильні висновки з отриманої інформації та почнете діяти.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україно💙💛 Daryaved

Місячний календар 4 лютого 2023 року

14-й місячний день
Загальний опис
Символом 14 місячного дня є труба та мисливський ріг. Необхідно в цей день виявляти особливу увагу до подій, які відбуваються з Вами. Не можна розпорошуватися на дрібниці, а робити сміливі та рішучі дії за допомогою сили потужного місячного дня. Потрібно звернути особливу увагу на той аспект, чого Вас закликають. Цього дня потрібно бути рішучим та давно продумані плани будуть реалізовані. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 14-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога
 Dolina Magii

14-й місячний день – це день початку нових справ. Треба постаратися закласти якомога більше циклів (дзвінки, проекти договорів і т. п.). Почата сьогодні справа йтиме як би сама собою, внаслідок того, що вона відразу охопила достатньо інформації. Нові джерела інформації також постійно будуть включатися і коректувати вашу справу, сприяючи її успіху.

🌔 Молодий місяць, що росте, або 2-а місячна фаза
Період місячного циклу від 1-ї місячної чверті до повного місяця, так званий період істиною Місяця. Енергетика цілющих сил Сонця як ніколи сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці сильні та активні. Емоційний, розумовий та фізичний стан людини розкривається повністю. Відмінний час для активних дій та перемог. Успіх і успіх будуть супроводжувати в особистому, громадському, творчому та діловому житті. Рухайтеся, мандруйте, спілкуйтеся, вкладайте гроші, зміцнюйте своє здоров'я. За пару місячних днів до повного місяця пригальмуйте, оскільки настане період несприятливих місячних днів, які називаються днями Місячної дороги або Спаленого шляху.

♌ Місяць у знак Лев
Лев  цар звірів. Знак наповнює людей гордістю та царственістю. Розум стає рішучим і хоробрим, трохи егоїстичним, що прагне лідерства. Звернувшись до когось за допомогою чи порадою, ми швидше за все отримаємо їх, оскільки у людей з'являється схильність до здійснення благородних вчинків. Це час кохання себе та оточуючих, час позитивної творчої енергії.

♄ Субота
Цього дня тижня світом керує Сатурн. Енергетика суботи – незбалансована, доленосна, замкнуто-пасивна. День важкий – треба обмежувати свої бажання та потреби, контролювати те, про що йдеться. День усамітнення, концентрації, мовчання, роздуми над сенсом життя, вирішення власних проблем та підбиття підсумків. Цього дня слід відпочивати (відпочинок у суботу продовжує життя), лікуватись, не робити важливого, не починати нового, не перевтомлюватись, не докладати великих зусиль, не сваритися. Цей день сприяє будівництву будинку, сільськогосподарським роботам, купівлі та продажу нерухомості, врегулюванню питань з офіційними особами та державними установами, одержанню офіційних документів. Це день виховання дітей. У суботу не можна займатися справами вівторка, середи та неділі.

Сни 14 місячної доби

Сни 14 місячних діб – сумнівні, зазвичай не здійснюються. Вони не несуть корисної інформації, яку можна було б використати. Але якщо Вам наснився страшний сон, який залишив гнітюче враження, то його краще позбутися. У народі відомий спосіб позбавлення поганого впливу поганого сну за допомогою солі. Потрібно просто поставити сіль у баночці біля голови та біля ніг на ніч, а вранці цю сіль спустити в туалет. Таке чищення ще й зміцнить ваш сон.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...