Translate

пʼятниця, 17 листопада 2023 р.

Колір свічок у Магії. Який же колір обрати?

Магія свічок – один із найсильніших видів чарівництва. Складно уявити магічну практику без свічок. Сакральні ритуали з гарячим полум'ям допоможуть змінити життя, залучать процвітання, багатство та кохання. Стихія вогню підсилює волю мага, сприяє перетворенню і трансформації відповідно до його намірів. Колір свічки не тільки є ключем до підсвідомості, а й створює необхідні енергетичні вібрації. Тому значення кольору і форми свічок в магічних практиках має велике значення.

Використовуючи свічки конкретних кольорів, доповнюючи їх травами і магічними маслами, ви можете значно посилити ефект вашого обряду. 
Колір цього магічного атрибуту можна порівняти з ключем, що відкриває певну область людської підсвідомості. У різних культурах різних народів існують свої уявлення про відповідність кольорів. При виборі свічок для оснащення магічного вівтаря і проведення обрядів має сенс враховувати особливості тієї магічної традиції, в рамках якої ведеться робота.

Якого кольору повинні бути свічки для ритуалу? Все залежить від того, на що він спрямований! Кожен колір має свій власний вібраційний ефект. Пропоную вашій увазі підбірку характеристик певних відтінків!

Магічні властивості кольору свічки


Білий

Білий колір є універсальним. Він здатний підсилити енергію інших кольорів. Крім того, білі свічки можуть замінити собою свічки будь-якого іншого кольору, якщо таких не виявилося під рукою.

Білий – це колір щирості, прозріння, очищення і мудрості. Магія кольору дозволяє застосовувати його в ритуалах, спрямованих на зцілення від хвороб, пошук правди. Вони ж допомагають скоригувати дію воску інших відтінків.

Говорячи про значення кольору свічок, не можна не сказати про те, що білий – прекрасний помічник для людей самих різних професій, особливо педагогів! Він допомагає досягти всіх поставлених цілей.

Свічки білого кольору корисні тоді, коли потрібне нове джерело енергії або її пробудження. Використовуйте їх для очищення, гармонізації, захисту, а також для медитацій.

Чорний

Чорний колір архетипово пов’язаний із Сатурном. Як наслідок, його символіка – це інерція, спокій, найглибші куточки підсвідомості. Якщо білий – це сума всіх кольорів спектру, то чорний – відсутність будь-якого кольору, пітьма, порожнеча. Такі свічки не створюють власних енергетичних вібрацій. Тому чорні свічки прекрасно поглинають енергію, особливо негативну. Найчастіше використовуються для ритуалів очищення, руйнування і поглинання негативу, роботи з підсвідомістю. Коли ж слід запалювати такі свічки? Маги говорять – у хвилини роздумів над складними питаннями, коли потрібна справедливість або коли життя ускладнюють різні перешкоди.

Колір ночі акумулює в собі магічну енергію, а отже, володіє рядом найрізноманітніших характеристик, здатних впливати не тільки на свідомість людини, але і на події, що відбуваються в її житті.
Свічки чорного кольору чудово допомагають у боротьбі з перешкодами, важкими обставинами. Вони рятують від негативної енергії, що прискорюють відновлення після захворювань.

Ставитися до воску цього кольору легковажно категорично заборонено! Не слід застосовувати їх при ритуалах, спрямованих на бажання, в яких ви не до кінця впевнені.

Червоний

Червоний колір має міцний зв’язок з Марсом і елементом вогню. Відповідає першій чакрі – Муладхарі. Символізує, насамперед, пристрасть, силу, незламну волю. А також фізичне здоров’я, витривалість і натиск. Спектр використання червоних свічок досить широкий: любовна магія (розпалювання пристрасті), агресивний захист, напад, а також відновлення здоров’я і досягнення мети.

✔ Любовна магія
Червоні свічки просто незамінні, коли мова заходить про любовну магію. Адже саме червоний – колір пристрасті та експресії, любові і енергії. Вони допоможуть не тільки залучити у ваше життя нові відносини, але і повернуть втрачені почуття, посилять сексуальний потяг. Важливий момент – запалювати необхідно відразу дві однакові свічки – це символізує взаємність між партнерами.

✔ Досягнення мети
Червоні свічки допомагають здобути успіх у справах – для цього достатньо просто запалити їх перед якоюсь важливою подією і просто дивитися на полум'я. Маги запевняють – червоний колір притягує удачу, налагоджує фінансову сторону життя. Використовувати їх варто і в разі втоми або перед виснажливою роботою. Потрібно зручніше влаштуватися в кріслі навпроти свічки, відпустити думки на волю і дивитися на вогонь. Навіть недовгий відпочинок відновить величезна кількість енергії, дозволить виконати складну роботу.

✔ Агресивний захист
Ще одна сфера застосування – наявність стороннього втручання. Езотерики рекомендують запалювати червоні свічки у всьому будинку у тих випадках, коли навалюється втома, все буквально валиться з рук, в кімнатах перегоряють лампочки. Вважається, що полум'я вижене всі злі сили.

Рожевий

Рожевий колір часто співвідносять з Анахата-чакрою саме у жінок. Тому рожеві свічки ефективні при медитаціях і роботою з серцевим центром. Крім того, це колір дружби, щирості, романтики, закоханості. Рожеві свічки використовують для зцілення душевних ран і відновлення довіри, для миру в сім’ї, романтики в стосунках, гармонізації внутрішнього стану.

Всі відтінки рожевого кольору залучають в життя романтику, чуттєвість, вказують на шлях, який приведе до душевної гармонії та рівноваги. Запалювати такі свічки слід дуже черствим жінкам: вони допоможуть стати їм ніжніше і м'якше.

Ще одна корисна властивість цього кольору – програмування енергії на примирення. А тому потрібно використовувати їх після сварок. Допоможуть вони і знайти компроміси в будь-якій ситуації. До речі, краще всього використовувати рожеві вироби з воску з ароматом троянд – вони посилять магічну дію ритуалів.

Помаранчевий

Помаранчевий – колір Меркурія. Відповідає другій чакрі – Свадхістані. Оскільки Меркурій протегує комерції, домовленостями, мистецтвам, то помаранчеві свічки найчастіше застосовують саме для цих цілей.

Помаранчевий колір – символ сонця і літа, влади та підприємливості. Він здатний подарувати людині силу, ентузіазм і удачу.

До того ж, він зміцнює як дружні, так і ділові зв'язки, дарує визнання і успіх. Запалювати свічки цього кольору варто в тих ситуаціях, коли необхідно швидко адаптуватися до будь-яких ситуацій, пристосуватися до дійсності.

До того ж, помаранчевий – найкращий помічник жінок, що бажають схуднути і перетворитися.

Жовтий

Жовтий – колір Сонця і елемента Повітря. Асоціюється з усіма сонячними богами різних пантеонів (Ра, Геліос, Сунна і т.д.). Відповідає третій чакрі – Маніпурі. Символізує достаток, гармонію, щастя, успіх. Жовті свічки застосовуються для самих різних цілей – посилення ментальної роботи, творчості, уяви, досягнення гармонії, здоров’я (лікування, зцілення), а також досягнення успіху і достатку.

Даний колір прийнято вважати синонімом оптимізму і радості. А тому жовті свічки рекомендується запалювати, коли в будинку є гості. Крім того, вони нерідко вживаються для поліпшення відносин між подружжям. Справа в тому, що яскравий віск несе в собі гармонію, взаєморозуміння і повагу!

Пов'язують колір сонця і з інтелектуальним потенціалом людини. А тому запалюють такі свічки перед здачею іспитів, проходженням співбесіди. Можна використовувати жовті свічки та просто так: запалені в будинку, вони принесуть добробут, затишок, спокій і дружню атмосферу.


Золотий

Золотий колір так само, як і жовтий, співвідноситься з Сонцем. Золоті свічки незамінні в ритуалах на фінансовий достаток, знаходження гармонії і добробуту, здійснення бажань. Золотисті свічки чаклуни рекомендують використовувати жінкам. Прийнято вважати, що вони допоможуть придбати щастя і багатство, рішучість і настрій на перемогу.

Фуксія

Зазвичай такі свічки застосовуються разом з іншими в різних ритуалах. Головне їх призначення – прискорення результату, посилення ритуалу.

Бірюзовий

Бірюзові атрибути грають роль своєрідного оберегу, здатного очистити душу, підштовхувати до змін.

Пурпурний

Не менш значущим у магії вважається і пурпуровий відтінок, здатний посилити існуючі магічні здібності. Пурпурові воскові вироби допоможуть розкрити приховані можливості та таланти, розширити межі свідомості, прийняти мудре рішення.
Маги використовують пурпурні свічки на спіритичних сеансах, під час ритуалів ясновидіння, пророцтва, для зняття закляття, лікування тяжких хвороб.

Зелений

Зелений – колір Венери і пов’язаних з нею богинь кохання. Відповідає серцевій чакрі – Анахаті. Символізує повноту життя, родючість, зростання, достаток, гармонію. Тому зелені свічки використовують для залучення грошей, матеріального добробуту. Крім того, їх використовують також для відновлення і збереження здоров’я, молодості і краси.

Езотерики рекомендують запалювати такі свічки тоді, коли терміново потрібно залучити в своє життя фінанси, зміцнити здоров'я домочадців, підвищити рівень життєвої енергії.

До того ж зелені свічки допомагають у реалізації творчих задумів і ідей. На відміну від синіх, зелені атрибути можна використовувати щодня: вони допоможуть отримати натхнення.

Говорячи про магії кольору, не можна не згадати про те, що різні відтінки зеленого допомагають у вирішенні різних проблем. Наприклад, коли людина палить темно-зелені свічки, з його серця йдуть жадібність і заздрість. Смарагдові свічки – символ любові, важливих звершень та яскравих емоцій. А тому запалювати їх варто в той час, коли треба зміцнити союз і розбавити прісне життя маленькими радощами.

Блакитний

Кому слід застосовувати воскові свічки блакитного кольору? Людям, яким не вистачає терпіння і натхнення. Їх вплив відрізняється особливою м'якістю, тому вони можуть акуратно дозволити духовні терзання.

Нерідко такі свічки використовуються при проведенні спіритичних сеансів. Можна запалювати блакитні свічки, дивитися на вогонь і думати про кохану людину – це здатне запрограмувати його на вірність і неймовірну прихильність.

Блакитний колір відповідає горловій чакрі Вішудсі. Блакитні свічки використовують для гармонізації внутрішнього стану, успіху в домовленостях, розкриття творчого потенціалу та успішної комунікації.

Синій

Синій колір асоціюється із впливом Юпітера. Відповідає шостій чакрі – Аджні ( "Третє око"). Символізує владу, авторитет, мудрість, закон і порядок. Сині свічки найчастіше використовуються для ритуалів на кар’єрне зростання, достаток, отримання визнання, а також для здобуття мудрості, роботи з інтуїцією, медитацій.

Свічка синього кольору здатна розбудити в людині почуття милосердя до оточуючих. Вона пробуджує і власне почуття провини. Гарні такі атрибути для різних духовних практик і медитацій: вони допомагають поправити здоров'я, пробудити енергію, залучити віщі сни.

Ще одна властивість свічок синього кольору полягає в тому, що вони здатні дати відповіді на складні життєві питання. До того ж сині свічки – сильна зброя, нерідко застосовується в боротьбі зі злими силами. У воску цього кольору великий енергетичний заряд, однак звертатися до нього часто маги не радять – це може привести людину до депресій і розладів.

Фіолетовий

Наймагічнішим є фіолетовий колір. З його допомогою можна розвинути творчі, екстрасенсорні задатки, що є у вас. Фіолетовий – колір Місяця. Відповідає сьомій чакрі – Сахасрарі.

Фіолетові свічки використовують для психічного та духовного зцілення, посилення магічних здібностей і інтуїції. Фіолетовий колір свічок доречний також для передбачень, медитацій, астральних подорожей.

Сірий

Сірий колір асоціюється з Меркурієм і Сатурном. Символізує підсвідомість і несвідоме, перехідні і пограничні стани. Сірі свічки найкраще використовувати для захисту, мантики, астральних подорожей, згладжування конфліктів і нейтралізації негативу.

Сірі тони абсолютно нейтральні, а тому підходять людям, яким важливо розібратися у власних думках і почуттях. Значення кольору свічок дозволяє застосовувати їх для медитацій і практик, спрямованих на роздуми і релаксацію. Езотерики рекомендують запалювати їх в кінці напруженого дня.

Срібний

Срібний – це колір Місяця і всіх місячних богинь. Символізує родючість, сім’ю, а також ворожіння, ясновидіння, магію. Срібні свічки ефективні для роботи з підсвідомістю, зі сновидіннями, для мантики і посилення магічних здібностей, астральних подорожей, захисту дому, сім’ї, дітей. Крім того, свічки срібного кольору часто використовують в ритуалах на зростання добробуту.

Коричневий

Коричневий – колір землі. Символізує родючість, практичність, ремесла, домашнє вогнище, примноження власності. Коричневі свічки використовують для захисту оселі, освоєння ремесел, в ритуалах, пов’язаних із землею, а також в роботі з домашніми тваринами.

❗❕❗ Важливо
Слід ретельно вибирати кольорові атрибути для свічкової магії. Віск має бути пофарбований рівномірно по всьому об'єму. Свічка, пофарбована тільки зовні, не вплине на магічний вплив, проведений з її допомогою ритуал буде абсолютно марним.

В яких зонах необхідно запалювати свічки

Після того, як ви визначилися з кольором свічки, потрібно вибрати місце в будинку, де ви будете їх запалювати.

✔ Різнокольорові свічки, розташовані на південно-заході, допоможуть налагодити стосунки з близькою людиною, вирішити конфліктні ситуації з дітьми.

✔ Якщо ж велике бажання досягти успіху у професійній діяльності, здобути популярність, маги радять взяти червоні, блакитні і фіолетові свічки і запалити їх на півдні будинку.

✔ Ні для кого не секрет, що енергія Ци є джерелом всього живого на нашій планеті. Якщо ви відчуваєте, що вона застоялася і її необхідно розігнати, не рідше двох-трьох разів у тиждень рекомендується запалювати магічні свічки в самих важкодоступних місцях житла, наприклад, у кутах.

 Посилити вплив енергії стихії Землі (а значить, внести у своє життя, стабільність, впевненість у собі, зберегти сімейне щастя) допоможуть свічки, які людина запалює на північному сході квартири або кімнати. Робити це слід не рідше двох разів на тиждень.

 Усунути холодок, який з'явився у відносинах, так само можна за допомогою свічок. Найкраще взяти вироби з воску червоного кольору. Розпалювати їх слід у спальні, вибравши для цього південно-західну сторону. Езотерики попереджають – не слід робити це занадто часто, інакше ви і партнер просто втомитеся від надмірного прояву почуттів.

 Абсолютно у всіх зонах і у всіх приміщеннях можна запалювати воскові свічки білого кольору. Вони дозволять створити в будинку непередавану атмосферу чистоти і свіжості, позбавлять житло від негативної енергії, копившейся довгий час.

Магія свічок – це потужний інструмент, за допомогою якого можна залучити позитивні зміни у своє життя, зробити заклик на благополуччя, кохання, здоров'я та багатство. Та, щоб отримати бажаний результат, необхідно не тільки правильно використовувати свічки та їх кольори, але й ретельно підійти до підготовки та виконання ритуалу.

Мирного неба, моя Україна💙💛
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...