Translate

вівторок, 17 січня 2023 р.

Магія та езотерика 26 місячна доба

Двадцять шосту місячну добу астрологічна школа Тібету, вважає сприятливою для відвідин свого духовного наставника, вчителя, гуру або для відвідин церкви і храму. Хороший період для того, щоб робити підношення, приносити жертви, здійснювати гуру-пуджи (поклоніння вчителю) і так далі.

Магія та езотерика

Це один із найнебезпечніших днів. Він не сатанінський, але критичний. День алхімії, переродження, трансмутації. День відновлення справедливості, кармічних відпрацювань. У 26 місячний день можна очищати приміщення від негативної енергії, практикувати методи звільнення від негативної карми та знімати псування та пристріт. Все інше робити не варто, тому що цього дня недостатньо астральної енергії, щоби підтримати магічні дії. У цю місячну добу ефективні здебільшого всі дії, направлення на усунення впливу чорної магії в рамках любовного чаклунства. Отвори, розсоромлення, остуди, обряди на посилення ревнощів, капосні псування, будь-які обряди, спрямовані на ворожість, скандали та розрив, як у коханні, так і в діловій сфері. Непритомності, псування зниження інтелекту і божевілля, на алкоголізм, наркоманію, ігроманію та інші шкідливі звички.

Ворожіння

Від будь-якого виду ворожіння в цю місячну добу бажано стриматися, бо, як рахують багато астрологічних і містичних шкіл, при ворожінні в цей період в наш світ може проникнути шкідлива астральна суть, яка принесе немало клопоту.

Талісмани 26 місячної доби

Символ дня: болото, жаба – не позитивні. Вони знаменують собою духовне розкладання та темні сторони людської душі. Вони тягнуть людину в її прагненнях і бажаннях вниз, до свого тваринного єства.

Каміння: аурипігмент, жовтий нефрит, жадеїт, хризопраз.

Аромат: жасмин – зміцнює впевненість у собі та своїх силах, ухиляє почуття власної гідності та прищеплює повагу до себе. Відновлює товщину аури. Усуває депресивні стани, тривогу та розпач. Цей аромат наповнює людину енергією радості та благополуччя, а також оптимізмом. Жасмин відкриває прагматичний погляд на такі негативні події, як зрада, зрада та непоправні втрати, приглушуючи марні емоції.

Мирного неба, моя Україно💙💛
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...