Translate

пʼятниця, 27 січня 2023 р.

Сон у ніч на 27 січня

Сни нинішньої ночі не є віщими, але можуть багато розповісти про те, на скільки відсотків людина реалізує таланти та здібності, відпущені їй природою. Хороший сон, навіть якщо у нього немає чіткого сюжету, а лише уривки яскравих картин, як у кліпі – наприклад, блакитне небо, синє море, зелена трава, різнокольорові квіти та метелики – говорить про те, що людина розпоряджається своїм потенціалом на всі сто. А ось сірий, похмурий і нудний, як осінній дощ, сон свідчить про протилежне: отже, необхідно вживати заходів.
Також, сни, введені в ніч на 27 січня, несуть попереджувальну інформацію про майбутні проблеми зі здоров'ям, швидке зцілення або фінансові труднощі. Якщо цієї ночі насниться важкий сон, це буде знак: час зайнятися своїм здоров'ям. Якщо сновидіння було легким і приємним, можна розслабитися, але особливо не радіти: побачене все одно не справдиться.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із четверга на п'ятницю

Сон із четверга на п'ятницю обов'язково здійсниться, якщо він пов'язаний із романтичною, любовною частиною Вашого життя. Варто звернути увагу на час, коли приснився сон. Сон, що приснився до півночі здійсниться, але доведеться трохи почекати, з півночі до 3-ї ранку  сон повинен виповниться в найближчі три місяці, сон, що прийшов на світанку не змусить Вас довго чекати свого виконання.
Покровителькою снів із четверга на п'ятницю є Венера, вона допомагає Вам краще зрозуміти власні почуття, емоції, переживання, серцеві бажання, особливо в любовному руслі.
Сни побачені з четверга на п'ятницю безпосередньо пов'язані з особистим життям людини, її творчим початком та матеріальним та соціальним становищем. Якщо Ви уважно аналізуватимете свої сновидіння, то можливо саме уві сні Ви знайдете підказку, яка допоможе Вам здійснити давню мрію.

Тлумачення снів КОРОВА

Корова уві сні – символ безбідного життя, достатку та благополуччя, але при тлумаченні важливо враховувати усі побачені деталі. Корова уві сні може передбачити розвиток подій у найближчому майбутньому чи навіть на кілька наступних років. Сон за участю корови – це заклик поглянути на своє життя з боку. Від зовнішнього вигляду та поведінки корови залежить таємний зміст сновидіння.
Приснившись чоловікові або жінці, ця тварина може стати провісником заможності та достатку. Принести благополуччя у коханні чи пообіцяти удачу! Але є образ і інші трактування, з якими я Вам пропоную ознайомитися. Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться корова, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Коротке тлумачення сну

Сон, у якому з'явилася корова, може мати як позитивне, так і негативне значення. Чим красивіша, здоровіша корова уві сні, тим щасливішим і благополучнішим буде життя сновидця. Здебільшого це стосується фінансового стану, роботи та кар'єри.

Якщо тварина хвора, стара, негарна або зовсім помирає, сон можна розцінювати як поганий знак. Так, розпочаті справи не принесуть успіху. Можливе погіршення матеріального становища тривалий термін.

Існують тлумачення, що вказують на жертовність, самовідданість та безвідмовність сплячого. І ті, що говорять про те, що ці прекрасні якості не приносять йому нічого, крім клопоту. Іноді чоловіка корова застерігає від зайвого геройства, а жінку від розчинення в побуті.

Деякі сонники вважають корову символом грошей. І тут перед сновидцем є багато шляхів до статку, але легкими вони будуть. Адже образ, що приснився, часто несе значення працьовитості і старанності.

ТОП 5 негативних значень:

✦ Дуже худа корова сниться до банкрутства.
✦ Жує сіно – до марних надій.
✦ Бачити, як корова нападає на близьку чи рідну людину – до поганих новин від друга.
✦ Мертва тварина – до зниження посади чи звільнення.
✦ Пащі корів сниться до скандалу з членами сім'ї.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Вгодована корова, яка пасеться на лузі, сниться до багатства.
✦ Доїти молоду теличку – до спокійного сімейного життя.
✦ Корова з немовлям – до поповнення в сім'ї.
✦ Кататися на ній верхи – до міцного здоров'я.
✦ Стадо корів – до примирення з коханою людиною після сварки.

Сонник підсвідомості

За сонником Підсвідомості, подібне сновидіння віщує отримання прибутку.

Сонник по днях тижня

Значення із сонника по днях тижня:
✦ у понеділок корова сниться до успіху;
✦ у вівторок – до гармонії у сім'ї;
✦ у середу – до необхідності більше часу приділяти дітям;
✦ у четвер – до покращення фінансового стану;
✦ у п'ятницю – до досягнення мети;
✦ у суботу – до отримання дорогого подарунка від коханої людини;
✦ у неділю – до збільшення заробітної плати.

🌛 Місячний сонник

Розшифровки з Місячного сонника:
✦ у Повний місяць – до відкриття прибуткового бізнесу;
✦ на спадний Місяць – до погіршення відносин з коханою людиною.
✦ в Молодий місяць корова сниться до поліпшення матеріального стану;
✦ на Місяць, що росте – до додавання в сім'ї.

ТЛУМАЧЕННЯ СНУ ПРО КОРОВУ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ПОДРОБИЦЬ
Тлумачення сну «корова» залежить від багатьох деталей, тому, прокинувшись, поспішіть згадати всі дрібниці, які привернули вашу увагу уві сні.

Залежно від того, кому наснилася корова:

Образ корови, побачений жінкою уві сні, трактується залежно від займаного їй статусу та характеру подій.
✦ Заміжній:
✔ стельова – до вагітності, у тому числі незапланованої;
✔ забита – до кризи у сім'ї;
✔ доїння  до доходу вище, ніж у чоловіка;
✔ туша без голови – до багатого шанувальника, зради подружжя.

✦ Вільної:
✔ у хліві – наречений не буде багатим, але шлюб із ним обіцяє досягнення висот у майбутньому;
✔ у будинку – до стрімкого весілля;
✔ прив'язана на городі – сновидиця вже знайома зі своїм нареченим;
✔ гнати по багнюці – знайомство з ловеласом, який доставить безліч проблем;
✔ жує траву у стійлі – до спокійного супутника життя.

✦ Молодій дівчині:
✔ корова входить у чисту воду – наміри здійсняться так, як задумані;
✔ входить у брудну воду – доведеться долати перепони на шляху до виконання мрії;
✔ пливуча – важливі зміни відбудуться, необхідно набратися терпіння.

✦ Вагітної:
✔ біжить  можливі складності при пологах;
✔ без рогів – пологи без ускладнень;
✔ приймати пологи у корови – дитина народиться здоровою;
✔ оселилася 2 телятами – до наступної вагітності.

Чоловікам парнокопитне сниться в основному, щоб підтвердити або спростувати ефективність обраної стратегії у справах:
✔ товста – займана посада принесе благополуччя;
✔ вагітна – результат буде відповідати запланованому;
✔ різати – до ризику;
✔ обробляти  доведеться ділитися прибутком;
✔ приймати чи спостерігати пологи – до отримання прибутку з несподіваного джерела.


Висновок

Розшифровки цього символу сягають корінням у давнину. Добра і слухняна корова пророкує успіх, добробут, додаток у сімействі – все те, чим ми цінуємо у своєму житті. А якщо трапляються знаки недобрі, то вони є скоріше попередженням, щоб ми не розслаблялися і не пасували у скрутну хвилину. Годівниця-корова, як і багато століть до нас, стоїть на варті нашого вогнища. Вражаюче, скільки цікавих трактувань ховається під образом скромної, покірної тварини! Нехай для Вас вони стануть джерелом радості та надії.
Спокійної, тихої ночі.
Мирного неба, моя Україно💙💛 Daryaved

Місячний календар 27 січня 2023 року

7-й місячний день
Загальний опис
Магія слова – девіз 7 місячного дня. Цього дня сила слова дуже велика, тому треба дуже обережно ставитись до слів. Не брехати, не розпускати плітки і не піддаватися на провокації на порожні розмови. Необхідно пам'ятати про це щоразу, коли хочеться щось вимовити. Необдумано кинута фраза може матеріалізуватися, навіть якщо ви цього не хотіли. Для тих, хто любить подорожувати – дорога відкрита, зелене світло світлофора. Чудово, якщо друзі або родичі, що проводжають вас, будуть бажати вам щасливої ​​дороги, хорошого відпочинку і благополучного повернення. Ці добрі слова будуть для вас охоронною грамотою. Натхнення та енергія не залишить вас у 7 місячну добу. Так що – дерзайте! 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 7-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌒 Молодий зростаючий Місяць або 1-а місячна фаза
Період місячного циклу від молодика до 1-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця починає накопичуватися. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці пробуджуються та стабілізуються. Емоційний стан людини перебуває у прихованій формі. Гарний час для різних починань та спілкувань. Творчих людей відвідує натхнення. "Включайте" свій мозок, будуйте плани, приймайте важливі рішення, займіться організаційними питаннями у бізнесі, робіть фінансові угоди, не уникайте фізичних навантажень. Залишайтеся миролюбними та чуйними.

♈ Місяць у знаку Овен
У дні Овна важко контролювати свої емоції і люди стають більш активними, дратівливими та егоїстичними. Це потрібно враховувати під час спілкування з іншими людьми. Краще використовувати надзвичайний приплив енергії та почати короткострокову справу, яка потребує великої кількості психічної та фізичної енергії. Перший знак зодіаку допоможе вам у нових справах.

♀ П'ятниця
У цей день тижня світом править Венера. Енергетика п'ятниці – чуттєва, гармонійна, споглядально-пасивна. День легкий  найкращий день для побачень, розваг, відпочинку та задоволення. Відвідуйте все, що пов'язане з мистецтвом – музеї, виставки, музичні заходи. Насолоджуйтесь красою. Надайте знаки уваги людині, яка подобається. Зав'язуйте партнерські стосунки. Будьте щедрими. Організовуйте домашні вечірки. Завітайте на косметолога, перукаря. Шкідливо усамітнюватися, сумувати та займатися самоаналізом. У п'ятницю не треба займатися справами вівторка, середи та четверга.

Сни 7 місячної доби

Одним із символів цього дня є бойовий півень, авестійське божество. Хто побачить уві сні бойового півня – це може означати наближення будь-якої катастрофи. Потрібно бути дуже обережним – сон попереджає. Якщо уві сні Ви почуєте певні слова, постарайтеся їх запам'ятати та записати. Ця звукова інформація спрямована саме на Вас. Правильно витлумачивши сон у 7 місячний день, Ви почерпнете для себе багато корисного. Адже це можуть бути й слова-одкровення, якщо вони вимовлені мудрою та авторитетною особою. Направивши енергію сьомого місячного дня на самовдосконалення, можна отримати дуже непогані результати в найближчому майбутньому.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...