Translate

середа, 11 січня 2023 р.

Магія та езотерика 20 місячна доба

20 місячна доба сприятлива для заняття магією. Загалом можна робити все, але особливо ефективно буде виконання ритуалів, які проводяться на природі, бажано у горах. Але! Не можна практикувати методи, з якими ви раніше ніколи не стикалися.

Магія та езотерика

День активних дій. Добре розпочинати нові справи. День вдалий для практики розвитку ясновидіння, передбачення. Також у цей день добре отримувати магічну посвяту. Дуже добре вдаються чищення, спрямовані на зняття чужої магічної дії. Дуже добре вдається лікування очних та шкірних захворювань, замовляння гриж. Дуже ефективна робота з камінням: очищення, заряджання. Надзвичайно гарний день для налагодження контактів із будинковим – йому потрібно залишити молоко та солодощі. Не рекомендується використовувати для лікування інших власні екстрасенсорні здібності – є небезпека виснаження, що важко поповнюється.

Ворожіння

Всі питання, що задаються при ворожінні в 20-ту місячну добу, повинні стосуватись переважно соціальної сфери. Запитувати оракула можна про взаємини між людьми. Але потрібно пам’ятати  відповідь обмежується тільки тимчасовими рамками поточного місячного місяця. Питати про триваліші терміни марно, оскільки відповідь все одно буде неточною, внаслідок того, що відносини між людьми дуже швидко зазнають зміни, і кожного разу для уточнення ситуації потрібно запитувати оракула наново.

Ворожіння на результат задуманого підприємства
Узяти каміння двох кольорів, причому кількість їх повинна бути рівною: наприклад, 10 білих і 10 чорних. Змішати каміння закрити око і зачерпнути долонею довільну кількість.
Якщо:
✔ білих каменів виявилося більшим  ваше підприємство чекає успіх;
✔ переважають чорні каміння  підприємство чекає повний крах;
✔ каменів рівна кількість  все залежить від вас: якщо проявите наполегливість і завзятість – все вийде, полінуйтеся  потерпите невдачу.

Ворожіння про матеріальний стан
Покладіть в центр викладеної довкола дубової кори соснові шишки так, щоб вони підносилися горою над корою.
Візьміть лучину або лист паперу і підпаліть шишки. Почекайте, поки багаття розгориться і постежте.
Якщо вогонь охопить:
✔ лише частина дубової кори  грошові надходження будуть разовими і різними по кількості, то їх буде дуже багато, то зовсім мало;
✔ всю кору відразу  незабаром знайдете постійне джерело доходу, який довгий час буде вашою надією і опорою.

Талісмани 20 місячної доби

Символ дня: орел, що зневажає змію, «орел з кролячим хвостом», орел-стерв'ятник, це символ духовного та релігійного подвигу.

Каміння: яшма, всі види – каміння, що оберігають. Вони мають здатність поєднувати різні енергії в єдине ціле. Яшма допомагає лише тим, хто готовий працювати над собою.

Аромат: меліса – усуває меланхолію, порушення сну, дратівливість. Допомагає перемагати негативні емоції, такі як заздрість, недоброзичливість та ревнощі. Аромат Меліси є потужним щитом від будь-якої недоброзичливої ​​дії. Вона очищує та зміцнює енергетичне поле та оберігає людину від негативних впливів. Вона насичує оптимізмом і приваблює успіх. Стимулює інтелектуальні риси.

Мирного неба, моя Україна💙💛
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...