Translate

пʼятниця, 13 січня 2023 р.

Сон у ніч на 14 січня

Сни цієї ночі є віщими, 
вважаються пророчими, вони можуть здійснитися протягом 10 днів. Найчастіше сон віщує поліпшення фінансового стану, одужання від можливих хвороб чи успіх у особистому житті.

Екстрасенси вважають, що саме цієї ночі, проти 14 січня, – відкриваються небеса, і вищі сили можуть дати відповідь на будь-яке запитання, яке їм поставлять, тому перед сном потрібно просто поставити запитання, відповідь на яке зараз цікавить більше всього.

Нічні кошмари – це привід для того, щоб уважно проаналізувати своє життя і постаратися зрозуміти, що ви робите не так, в чому помиляєтеся або які помилки робите. І, відповідно, постаратися це виправити.
Але в цю ніч можна і замовити сон, дізнатися відповідь на питання, що хвилює вас. Для цього потрібно розслабитися та подумки його сформулювати. Вищі сили обов'язково дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання. Але якщо нічого видатного вам не наснилося – не ламайте голову, і не чекайте від снів цієї ночі особливих одкровень.

Також є думка, що якщо сон був неприємним і важким, то не потрібно робити нічого важливого найближчого тижня. А якщо сон був приємним, тоді можна рішуче братися за будь-яку справу, воно закінчиться добре.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із п'ятниці на суботу

Сон із п'ятниці на суботу також може знайти собі застосування насправді. Велика кількість щасливих подій та приємних вражень, подарованих Морфеєм, говорить про отримання маси позитивних емоцій найближчими днями. Часто бачення цієї ночі характеризують події найближчого майбутнього як для самого сновидця, а й у його близьких друзів чи членів сім'ї.

Тлумачення снів ДОЩ

Дощ у сновидінні може мати безліч різних значень. Такі сюжети розшифровуються як знак прибутку, позитивних почуттів чи подій негативного характеру. Залежно від побачених подробиць та особистості сплячого, кінцеве трактування може бути як хорошим, так і негативним. Жінці сниться дощ – до творчого піднесення. Чоловікові – до покращення матеріального становища.

На питання, до чого сниться дощ, можна однозначно відповісти, що такий сон характерний для періоду очищення. У цей час на підсвідомому рівні виникає необхідність змити з душі накопичений негатив. Але тлумачення сновидіння цілком залежить від цього, у якому прояві вам бачиться сон.
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться дощ, ласкаво просимо на сторінки блогу Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Сильний дощ сниться до періоду безгрошів'я.
✦ Чорний – до відкритої боротьби з недоброзичливцями.
✦ Отруйний – до харчового отруєння.
✦ Спати під зливою – до неприємностей через безвідповідальність.
✦ Гуляти під кривавим дощем – до вчинення жорстокого вчинку.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Грибний дощ сниться до веселого проведення часу з близькими людьми.
✦ Білий – до особистісного зростання та просування кар'єрними сходами.
✦ Злива та різнокольоровий град – до яскравих вражень.
✦ Танцювати під дощем одному – до довгоочікуваного відпочинку.
✦ З коханою людиною – до одруження.

Сонник по днях тижня

Розшифровки в залежності від дня тижня:
✦ у понеділок дощ сниться до марних переживань;
✦ у вівторок до змін у особистому житті;
✦ у середу – до приємного вечора;
✦ у четвер – до просування кар'єрними сходами;
✦ у п'ятницю – до серйозної розмови з коханою людиною;
✦ у суботу – до неприємностей під час подорожі;
✦ у неділю – до досягнення успіху.

♀Сонник для жінок

Для жінок:
✦ якщо наснилося, що бігала боса під дощем, то це до радісних подій;
✦ сильно вимокла під час зливи – до ризику стати жертвою пліток;
✦ йшла під парасолькою – до допомоги впливової людини;
✦ побачила у вікно, що пішов сильний дощ, – до відмови брати участь у сумнівній справі.

♂Сонник для чоловіків

Для чоловіків:
✦ якщо наснилося, що біг під дощем та намочив взуття, то це до втрати репутації;
✦ дивився на зливу – до небажання допомагати знайомій людині;
✦ стояв під зливою – до невеликих проблем із законом;
✦ раптово потрапив під зливу і сховався від неї під дахом – до перемоги над ворогами.

🌛Місячний сонник

Трактування залежно від фази Місяця та часу доби:
✦ у Повний місяць – до хвороби родичів;
✦ на спадний місяць – до проблем у сім'ї;
✦ у Молодик – до початку нової справи;
✦ на зростаючий Місяць дощ сниться до приємних несподіванок.

Залежно від часу доби:

✦ вночі або під ранок дощ сниться до досягнення мети;
✦ вдень – на період невдач;
✦ увечері – до початку роботи над власним проектом.

Висновок

Варіантів трактування сновидіння, в якому є сюжет дощу, чимало, але для того, щоб визначити, який з них більше підходить Вам у поточний період Вашого життя, слід проаналізувати події минулого дня. Дощ уві сні має більше позитивне ніж негативне значення. Однак, якщо сновидіння несе негативну конотацію, не варто впадати у відчай, сон всього лише попереджає вас про небезпеку, яку ви зможете запобігти або уникнути зовсім. Не поспішайте шукати у видінні про дощ відсилання до смутку та смутку! Цей образ змушує по-новому подивитись взаємовідносини сплячого з оточуючими. А ще прислухатися до себе і зрозуміти, чого Вам не вистачає для абсолютного щастя! Сподіваюся, сонники допоможуть Вам у цій непростій справі!
Спокійної, тихої ночі.
Мирного неба, моя Україно💙💛 Daryaved

Місячний календар 14 січня 2023 року

22-й місячний день
Загальний опис
День мудрості, таємних знань, світового закону та непорушності. Протягом цього дня досягається мета. Він також добрий для вивчення ремесел, різних наук і пізнання свого коріння. Корисно в цей день медитувати, можна дізнаватися про майбутнє, виявляти щедрість, навчати інших, передавати свій досвід. До інформації 22 місячного дня треба бути дуже уважним. Цього таємничого дня можна отримати підказку до вирішення важливих проблем. Енергія цього дня впливає здібності людини, підвищення його інтелекту.

Якщо ви не володієте енергією, то в 22-й місячний день небезпечно малювати символи, не знаючи, що ви малюєте. Такі практики краще уникати. Особливо погано малювати замкнуті круги, кола, квадрати, що нас обмежують. Ці символи можуть впливати на нас по за нашою волею. Якщо намалювали, то краще стерти і не розглядати їх цього дня.
Не рекомендується в 22-й місячний день робити різкі рухи, особливо в попереку. З цим днем пов’язана чакра Кундаліні, тазостегновий пояс, крижі, шийка стегна, нижня частина хребта.
 Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 22-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються прийняття важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♎ Місяць у знаку Терези
Час прагнення емоційного рівноваги. Увага розсіяна і важко зосередитися на окремих питаннях та речах. Якщо вам все подобається і у вас чудовий настрій, то ви досягли рівноваги між духовним і матеріальним. Небезпечно впадати в крайнощі, бажано дотримуватися міри у всьому. Намагайтеся відкласти справи, які потребують негайного вирішення.

♄ Субота
Цього дня тижня світом керує Сатурн. Енергетика суботи – незбалансована, доленосна, замкнуто-пасивна. День важкий – треба обмежувати свої бажання та потреби, контролювати те, про що йдеться. День усамітнення, концентрації, мовчання, роздуми над сенсом життя, вирішення власних проблем та підбиття підсумків. Цього дня слід відпочивати (відпочинок у суботу продовжує життя), лікуватись, не робити важливого, не починати нового, не перевтомлюватись, не докладати великих зусиль, не сваритися. Цей день сприяє будівництву будинку, сільськогосподарським роботам, купівлі та продажу нерухомості, врегулюванню питань з офіційними особами та державними установами, одержанню офіційних документів. Це день виховання дітей. У суботу не можна займатися справами вівторка, середи та неділі.

Сни 22 місячної доби

Сни цього дня часто бувають віщими. Вони несуть багато корисної інформації, символізму, вказують нам на існуючі проблеми або відкривають завісу над подіями, які відбудуться в майбутньому. Намагайтеся запам'ятати все, що побачите уві сні сьогодні. При правильному тлумаченні Ви зможете отримати багато підказок, як діяти в складних життєвих ситуаціях. Але не варто лякатися, якщо образи зі сновидінь будуть лякаючими та жахливими. Пам'ятайте, що прямому тлумаченню вони не піддаються, все це прихований символізм. І зовсім не обов'язково, що страшна подія чи картина, побачені уві сні, мають означати щось погане у реальному житті. Якщо будете сумніватися в правильності розуміння своїх снів, зверніться до спеціалізованих джерел або людей, які вміють тлумачити сновидіння.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...