Translate

понеділок, 9 січня 2023 р.

Сон у ніч на 9 січня

Сни в ніч з 8 на 9 січня часто бувають віщими: вони або розповідають про те, як розвиватимуться події найближчим часом, або несуть корисну інформацію, якій важливо правильно розпорядитися. Все що насниться цієї ночі, постарайтеся запам'ятати, так як виконання сну варто чекати досить скоро.

Якщо цієї ночі насниться щось неприємне, варто запам'ятати таке сновидіння. Особливо те, які слова у ньому були присутні. Після пробудження необхідно їх записати та поспостерігати протягом цієї доби за тим, що будуть говорити оточуючі – вас може відвідати осяяння.

Якщо в ніч із 8 на 9 січня ви побачите якогось агресивного звіра, важливо здолати його. Навіть якщо уві сні вам цього зробити не вдалося, прокинувшись, прокрутіть ситуацію до переможного кінця. Так можна буде прокачати свої внутрішні сили перед якимось життєвим випробуванням.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із неділі на понеділок

Сон на понеділок здійсниться у людей, які з'явилися на світ першого дня тижня. Якщо Ви народилися в інший день тижня, ймовірність того, що сон буде віщим набагато менше.
Сон із неділі на понеділок відображає Ваш психологічний та емоційний стан, оскільки покровителем снів у цей день є Місяць, а він, як відомо, дарує нам досить неоднозначні потоки енергії. Хтось може поринути у себе і навіть у депресію, а хтось навпаки випромінюватиме позитивну енергію, буквально осяючи всіх і вся теплом та турботою.
Якщо сон був коротким і зрозумілим, значить Ви йдете до наміченої мети вірним шляхом, Вам по плечу неприємності, які можуть стати у Вас на дорозі, Ви з легкістю їх переступите і не допустите, щоб Вас збили зі шляху.
Якщо сон був довгим, заплутаним, незрозумілим – то, швидше за все, Вас чекає напасти з різного роду клопоту. Ваш психоемоційний стан, швидше за все, пригнічений і можливо у вашій підсвідомості назріває конфлікт зі своїм внутрішнім Я, а також під удар можуть потрапити Ваші близькі та рідні люди.

Тлумачення снів ВОГОНЬ

Вогонь може пробудити в людях сильні почуття, такі як заздрість, пожадливість і пристрасть; він може як зруйнувати все, і принести велике очищення, породжуючи нове життя. Вогонь тісно пов'язаний із успіхом та багатством. Щоб дати точне тлумачення сну, потрібно відтворити у пам'яті всі деталі сюжету: яке було полум'я, що Ви з ним робили, ваші відчуття, чи хтось був поруч. Спробуймо розібратися до чого сниться вогонь і що такий сон може означати насправді.
Існує безліч тлумачень сновидінь про вогонь. З позитивної точки зору він символізує пристрасть, бажання та багатство; з негативної точки зору він означає розчарування, гнів, занепокоєння чи руйнування. Якщо Вам часто сниться вогонь у будь-яких його проявах, то це може означати, що Ви страждаєте на гіпертонію.
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться вогонь, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Коротке тлумачення сну

У деяких сонниках вогонь сприймається як величезний успіх. Навколишні будуть Вами захоплюватися, але похвала не завжди буде щирою. Варто пам'ятати, що тріумфатор практично завжди стикається із заздрістю. Тобто, потрібно бути готовим до того, щоб побачити добре знайомих людей з несподіваного ракурсу.

Полум'я може символізувати низку цікавих подій, якими наповниться ваше життя найближчими днями. Очікується потік яскравих вражень та багато цікавих знайомств. Можливе відвідування нових незвіданих місць та отримання нових знань.

Вогонь може снитися людині як натяк на схильність до передчасних висновків та поспішних рішень. У житті сплячого буде набагато менше проблем, якщо він навчиться холоднокровно аналізувати ситуацію, а не піддаватися емоціям.

ТОП 5 негативних значень:
✦ Чорний вогонь сниться до тяжкої втрати.
✦ Фіолетовий – на жаль про втрачену можливість.
✦ Дивитись на вогонь – до події з негативними наслідками.
✦ Гасити його – до марної трати часу.
✦ Якщо наснилося, що вогонь погас, то це до застою у справах.

ТОП 5 позитивних значень:
✦ Вогонь у будинку сниться до добробуту та достатку.
✦ На роботі – до перемоги у конкурентній боротьбі.
✦ Грітися біля вогню – до гармонії у відносинах із членами сім'ї.
✦ Спалювати в ньому речі – до розширення кола спілкування.
✦ Бачити, як хтось стрибає через вогонь – до примирення з другом.

Сонник по днях тижня
Тлумачення залежно від того, коли наснився вогонь:
✦ у понеділок до розвитку професійних навичок;
✦ у вівторок – до бійки;
✦ у середу – до повернення сновидцю старого боргу;
✦ у четвер – до відвідування урочистого заходу;
✦ у п'ятницю – до непорозуміння у відносинах із друзями;
✦ у суботу – до захоплення азартними іграми;
✦ у неділю – до спроби заробити нечесним шляхом.

♀Сонник для жінок
Для жінок:
✦ заміжній жінці вогонь сниться до гармонії та затишку в будинку;
✦ вагітної – до зради з боку партнера;
✦ незаміжній дівчині – до романтичного побачення;
✦ нареченій – до яскравих вражень;
✦ незаймана – до появи таємного шанувальника.

♂Сонник для чоловіків
Для чоловіків:
✦ одруженому чоловікові вогонь сниться до фінансової незалежності;
✦ розлученому – до підвищення соціального статусу;
✦ холостому хлопцеві – до отримання вигідної ділової пропозиції;
✦ нареченому – до радісних новин.

🌛Місячний сонник
Розшифровка в залежності від фази Місяця:
✦ в Повний місяць вогонь сниться до популярності та багатства;
✦ на спадаючий Місяць – до моральної та фізичної втоми;
✦ в Молодий місяць – до необхідності зробити складний вибір;
✦ на Місяць, що росте – до врегулювання конфліктної ситуації.

Висновок

Вогонь – найпотужніший енергетичний символ. Залежно від контексту він може уособлювати очищення тіла та душі, величезний творчий потенціал, непереборну стихію, а також пристрасть та бажання плоті. Ми згоряємо від нетерпіння і сорому, спалюємо за собою мости, підливаємо масла у вогонь, горимо на роботі, викликаємо вогонь на себе, граємо з вогнем, перегораємо, і нарешті запалюємо на вечірках – вся різноманітна «вогняна» символіка є досить поширеним сюжетом сновидінь , передвіщаючи життєво важливі та неоднозначні події.
Спокійної, тихої ночі.
Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 9 січня 2023 року

17 місячний день
Загальний опис
Символом 17 місячного дня є виноградна лоза та дзвін. Сьогодні є день активного відпочинку. День набуття внутрішньої свободи, розкутості. Влаштовані сьогодні вечірки матимуть успіх. Покровительствующий бог дня 
 Діоніс, він Вакх. У давнину Грецію саме цього дня влаштовувалися вакханалії – святкування на честь бога вина Діоніса. Винні свята збирали все місто. Люди танцювали, спілкувалися, не було сором'язливості та ворожнечі. Але дія хмелю має і зворотний бік. Багато хто під впливом вина ставав агресивним, починалися бійки та бійні. 17 місячний день – це ще день любові. Він пов'язаний із жіночою енергією, яка на санскриті позначається як «шакті». Шакті — це жіноча богиня. День жіночих енергій. У 17-й місячний день всі люди проходять через процес отримання внутрішньої свободи. Можна дозволити собі сміятися, настроїти себе на те, щоб бачити смішне, і те, що доставляє радість. Рекомендується робити все, що виходить. Це також буде нам приносити радість і задоволення. Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 17-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Сьогодні Місяць опікується жрицями кохання та танцівницями. Жінки стають пристрасними. Сьогодні можна знайти своє справжнє кохання. День буде позитивним з усіх боків, якщо Ви не впадете у буяння чи пияцтво. Будьте обережні у поводженні з непостійною енергією цієї місячної доби. Місяць не вподобає егоїстам, одинакам, похмурим і замкнутим людям. Авантюризм та несподівані вчинки вітаються, але до нахабства та варварства доходити не можна. Слідкуйте за знаками, які надсилає Вам доля. Вважається, що люди, відзначені природою, сьогодні здобувають одкровення.

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♌ Місяць у знаку Лев
Лев  цар звірів. Знак наповнює людей гордістю та царственістю. Розум стає рішучим і хоробрим, трохи егоїстичним, що прагне лідерства. Звернувшись до когось за допомогою чи порадою, ми швидше за все отримаємо їх, оскільки у людей з'являється схильність до здійснення благородних вчинків. Це час кохання себе та оточуючих, час позитивної творчої енергії.

☽ Понеділок
Цього дня тижня світом керує Місяць. Енергетика понеділка - жіноча, неспокійна, заспокійливо-пасивна. День «важкий» – почуття давлять над розумом. Емоції налаштовані на поетичне та мрійливе сприйняття навколишнього. Будь-які зміни викликають занепокоєння. Удачі чергуються з невдачами. Друзі можуть підвести, а недруги допомогти. Усі справи, окрім домашніх, сприймаються критично. У той же час, цей день творчий, день спонтанного мислення. У справах не робіть нічого важливого. Приділіть більше уваги собі, своїми домочадцям та рідним. Прогуляйтеся, зайдіть до магазину за покупками. Займіться своїм хобі. Прийміть ванну. У понеділок не треба займатися справами вівторка, четверга та неділі.

Сни 17 місячної доби

Енергетика сімнадцятого місячного дня позначиться і на Вашій підсвідомості: сьогоднішні сновидіння підкажуть мудрій людині, яка вміє читати одкровення, чи правильною дорогою вона йде. Дуже важливо згадати не образи, що Вам снилися, а те емоційне відчуття, що залишилося у Вас після пробудження. Якщо сон був легким, приємним, навіть якщо Ви не пам'ятаєте точно, що Вам снилося, це може означати лише одне: обраний Вами шлях істинно вірний. Тож не варто з нього згортати, шукати якісь інші дороги та сумніватися. А от якщо сновидіння залишили похмурі, тяжкі відчуття, від яких не по собі, варто напевно замислитися про життя і про те, куди Вас веде ця дорога. Проаналізуйте свій минулий досвід, свої вчинки, перегляньте деякі свої цінності та ідеали. Може, час нарешті почати робити роботу над помилками, які так викривили Ваше життя і Вас самих? Тяжкі сни в 17 місячний день – лише зайвий доказ цього. Щоб сімнадцятий місячний день був сприятливий, слід відчути його позитивну енергетику та спрямувати її у потрібне русло. У цьому випадку він запам'ятається як найнезвичайніший і найщасливіший день у вашому житті.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...