Translate

пʼятниця, 19 серпня 2022 р.

Сон у ніч на 19 серпня

Сон у ніч на 19 серпня, як правило, сприятливий і зазвичай швидко збувається. Він наповнений подіями, які принесуть Вам у найближчому майбутньому щастя. Якщо Ви побачили себе таким самим, як у житті, значить, у Вас все гармонійно. Сновидіння також можуть обіцяти якісь зміни в особистих відносинах, передбачати зміни у кар'єрі.
Негативні сни несуть у собі негативний підтекст чи попередження про небезпеку. Наприклад, побачені уві сні фрукти або квіти, обіцяють матеріальні втрати та прикрості. Калюжі сняться до підлаштованих перешкод, ясна погода  Ви все робите правильно. Закоханий стан уві сні відображає зростання вашої внутрішньої енергії.
Головне, треба пам'ятати, що хоч би яким був сон – він лише передбачення, попередження. Ви самі можете втілити хороший сон у реальності, а поганий викреслити зі своєї свідомості. Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із четверга на п'ятницю

Сон із четверга на п'ятницю обов'язково здійсниться, якщо він пов'язаний із романтичною, любовною частиною Вашого життя. Варто звернути увагу на час, коли наснився сон. Сон, що приснився до півночі здійсниться, але доведеться трохи почекати, з півночі до 3-ї ранку  сон повинен виповнитися в найближчі три місяці, сон, що прийшов на світанку не змусить Вас довго чекати свого виконання.
Покровителькою снів із четверга на п'ятницю є Венера, вона допомагає Вам краще зрозуміти власні почуття, емоції, переживання, серцеві бажання, особливо в любовному руслі.
Сни побачені з четверга на п'ятницю безпосередньо пов'язані з особистим життям людини, її творчим початком та матеріальним та соціальним становищем. Якщо Ви уважно аналізуватимете свої сновидіння, то можливо саме уві сні Ви знайдете підказку, яка допоможе Вам здійснити давню мрію.

😴Тлумачення снів НИТКИ

Образ нитки здавна носив символічне значення, що зберіглося в ідіомах та приказках. Нитка була символом долі чи дороги, але іносказанням зв'язку чи єднання із чимось, і навіть тонкої грані, що відокремлює від небезпеки.
Нитки різного кольору, товщини і довжини можуть наснитися кожній людині. Іноді сюжет не віщує нічого незвичайного або інтригуючого, нерідко виступає у ролі знака, який передбачає швидкі зміни різного характеру. Саме тому люди звертаються до книг тлумачень, щоб зрозуміти, до чого сняться нитки. Для більш точного трактування рекомендується згадати не тільки основний предмет, але і інші деталі. Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Поплутані різнокольорові нитки сняться до проблем зі здоров'ям.
✦ Колюча вовняна пряжа – обман з боку близької людини.
✦ Обривати нитку – до втрати довіри до партнера.
✦ В'язати на ній вузли – до початку несприятливого періоду життя.
✦ Вишивати однотонним муліне – до апатії.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Моток яскравих шовкових ниток сниться до досягнення високого становища у суспільстві.
✦ Мохерових – до затишку та благополуччя в будинку.
✦ Купувати нитки у котушках – до успіху у справах.
✦ Палити стару пряжу – до одужання.
✦ Шити золотою ниткою – до виконання бажання.

Сонник по днях тижня

Тлумачення в залежності від того, коли сняться нитки:
✦ у понеділок – до погіршення самопочуття;
✦ у вівторок – до вдалих інвестицій;
✦ у середу – до вирішення проблем;
✦ у четвер – до приємного вечора у родинному колі.
✦ у п'ятницю – до далекого відрядження;
✦ у суботу – на нещастя;
✦ у неділю – до візиту гостей.

🌛Місячний сонник
Тлумачення про Місячний сонник:
✦ в Повний місяць нитки сняться до появи ворогів;
✦ на спадаючий Місяць – до тяжкого захворювання;
✦ в Молодий місяць – до веселого проведення часу в колі друзів;
✦ на Місяць, що росте – до роботи над новим проектом.

Висновок

Все, що так чи інакше пов’язане уві сні з нитками, говорить про брехню, зраду і обман. Але це тлумачення не єдине. У міфах і казках нитки символізують початок життя, її перебіг і закінчення. Пряжа, побачена уві сні, сприймається як сигнал вищих сил. Зрозуміти сенс бачення допомагають сонники, багато з яких написані відомими екстрасенсами і провісниками. Щоб найбільш точно зрозуміти, що подібне сновидіння обіцяє особисто Вам, постарайтеся згадати деякі його деталі. Наприклад, колір ниток і якість матеріалу.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 19 серпня 2022 року

22 місячний день
Загальний опис
День мудрості, таємних знань, світового закону та непорушності. Протягом цього дня досягається мета. Він також добрий для вивчення ремесел, різних наук і пізнання свого коріння. Корисно в цей день медитувати, можна дізнаватися про майбутнє, виявляти щедрість, навчати інших, передавати свій досвід. До інформації 22 місячного дня треба бути дуже уважним. Цього таємничого дня можна отримати підказку до вирішення важливих проблем. Енергія цього дня впливає здібності людини, підвищення його інтелекту.

Якщо ви не володієте енергією, то в 22-й місячний день небезпечно малювати символи, не знаючи, що ви малюєте. Такі практики краще уникати. Особливо погано малювати замкнуті круги, кола, квадрати, що нас обмежують. Ці символи можуть впливати на нас по за нашою волею. Якщо намалювали, то краще стерти і не розглядати їх цього дня.
Не рекомендується в 22-й місячний день робити різкі рухи, особливо в попереку. З цим днем пов’язана чакра Кундаліні, тазостегновий пояс, крижі, шийка стегна, нижня частина хребта.
 Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 22-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♉ Місяць у знаку Телець
Час посилення самовладання та стійкості. Земна практичність Тельця може допомогти у матеріальному забезпеченні, завершенні раніше розпочатих справ. Раціональне мислення сприяє вирішенню фінансових питань. У ці дні бажано бути працьовитим та економним, цінувати красу.

♀ П'ятниця
У цей день тижня світом керує Венера. Енергетика п'ятниці – чуттєва, гармонійна, споглядально-пасивна. День легкий - найкращий день для побачень, розваг, відпочинку та задоволення. Відвідуйте все, що пов'язане з мистецтвом – музеї, виставки, музичні заходи. Насолоджуйтесь красою. Надайте знаки уваги людині, яка подобається. Зав'язуйте партнерські стосунки. Будьте щедрими. Організовуйте домашні вечірки. Завітайте на косметолога, перукаря. Шкідливо усамітнюватися, сумувати та займатися самоаналізом. У п'ятницю не треба займатися справами вівторка, середи та четверга.

Сни 22 місячної доби

Сни цього дня часто бувають віщими. Вони несуть багато корисної інформації, символізму, вказують нам на існуючі проблеми або відкривають завісу над подіями, які відбудуться в майбутньому. Намагайтеся запам'ятати все, що побачите уві сні сьогодні. При правильному тлумаченні Ви зможете отримати багато підказок, як діяти в складних життєвих ситуаціях. Але не варто лякатися, якщо образи зі сновидінь будуть лякаючими та жахливими. Пам'ятайте, що прямому тлумаченню вони не піддаються, все це прихований символізм. І зовсім не обов'язково, що страшна подія чи картина, побачені уві сні, мають означати щось погане у реальному житті. Якщо будете сумніватися в правильності розуміння своїх снів, зверніться до спеціалізованих джерел або людей, які вміють тлумачити сновидіння.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...