Translate

четвер, 18 серпня 2022 р.

Сон у ніч на 18 серпня

Сон із 17 на 18 серпня цього дня може передрікати доленосні повороти у вашому житті. Саме зараз з'являється унікальний шанс знайти у побаченому відповіді на важливі та хвилюючі питання. Крім того, можна отримати якийсь натяк, який підкаже, як правильно сьогодні вести. Це допоможе Вам досягти поставлених цілей. Ще Ви зможете вловити зв'язок між ситуаціями, що виникають у вашому житті, які в результаті виявляться зовсім не випадковими.
Якщо сновидіння було яскравим, і Ви його добре в деталях запам'ятали, то Вам вдасться отримати бажане в короткий термін. При цьому Ви не зазнаєте багато витрат.
Якщо ж сон був сірим і непримітним, то готуйтеся докласти максимум зусиль для досягнення цілей. Крім того, якщо у сні присутні символи певних перешкод, труднощів, то погодьтеся з ухваленням рішення.
Сни з 17 на 18 серпня можуть нести інформацію про матеріальне становище. Тобто про стабільність надходження фінансових коштів. Часом уві сні можна знайти і відображення взаємин із близькими людьми, у родинному колі. Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із середи на четвер

Сон на четвер буде віщим з великою ймовірністю, якщо сон наснився під ранок, швидше за все він виповниться в неділю.
Віщі сни з середи на четвер особливо яскраво врізаються в пам'ять, після пробудження Ви можете згадати кожну деталь та відтворити сюжет нічного марева у найдрібніших подробицях.
Сни четверга управляються Юпітером, тому все, що Вам наснилося, безпосередньо буде пов'язане з Вашою роботою. Якщо Ви знаходитесь у пошуку, то саме сон із середи на четвер може підказати яку сферу діяльності чи професію вибрати, щоб робота приносила не лише гроші, а й задоволення. Але тільки правильне розшифрування допоможе пролити світло на майбутнє:
✦ Вночі у четвер можна побачити справу, яка виявиться призначенням усього життя і при цьому принесе гідний дохід. І нехай Вас не бентежить, що воно виявиться Вам незнайомим чи нездійсненним.
✦ Не ігноруйте чотири сни, якщо в них були присутні колеги, знайомі, друзі, начальство та інші персонажі. Їхня поведінка уві сні дасть найкращу підказку.
✦ Якщо наснилося, що в ніч на четвер Вас нагороджували, хвалили за заслуги або ж Ви святкували щось разом із товаришами по службі, то незабаром гарантовано просунетеся по службі.
✦ Якщо ж бачення надто швидко забулося або в ньому не сталося нічого гідного та значного, то період вимушеного застою триває. Можливо, вам час взагалі поміняти роботу або зайнятися іншою справою? Підказки шукайте все в тих же снах.
✦ Якщо уві сні з середи на четвер Ви були у піднесеному настрої, брали участь у якомусь святі або веселому заході, знайте, серед колег та начальства Ви можете розраховувати на допомогу, яка швидше за все призведе до кар'єрного зростання та успіху у робочих справах.

😴Тлумачення снів ПЛАКАТИ

Будь-який сон, у якому фігурують сльози, плач, родичі, що плачуть, і незнайомі люди сниться неспроста. Такі сюжети являються сновидцю для того, щоб він міг звільнитися від баласту негативних емоцій, який тривожним шлейфом тягнеться з минулого і просто заважає нормально жити. Трактування подібних сновидінь неоднозначні, оскільки велике значення мають обставини і найдрібніші деталі, які слід запам'ятати, щоб тлумачення було максимально точним. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Плакати на весіллі сниться до несприятливих змін у всіх сферах життя.
✦ Ридати разом із небіжчиком – до банкрутства.
✦ Криваві сльози під час істерики – погіршення самопочуття.
✦ Плакати від горя – до смерті літнього родича.
✦ Від розпачу – до нерозв'язної проблеми.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Гучно плакати на вулиці сниться до щасливого життя та вирішення матеріальних проблем.
✦ Ридати через брак грошей – до задоволення кар'єрних амбіцій та успіху у творчості.
✦ Плакати та скаржитися – до везіння в азартних іграх.
✦ І нервувати – до поїздки за кордон.
✦ Оплакувати на похороні померлої людини – до зміцнення здоров'я та довголіття.

Сонник по днях тижня

Трактування з сонника по днях тижня:
✦ у понеділок плакати сниться до фінансового успіху;
✦ у вівторок – до зустрічі зі старими друзями;
✦ у середу – до знайомства з творчою людиною;
✦ у четвер – до хвороби родичів;
✦ у п'ятницю – до занепокоєння через поведінку дітей;
✦ у суботу – до марних надій;
✦ у неділю – до здоров'я та довголіття.

🌛Місячний сонник

Трактування з Місячного сонника:
✦ в молодик плакати сниться до успіху у всіх починаннях;
✦ на Місяць, що росте – до появи додаткового джерела доходу;
✦ у повний місяць – до успіху у професійній діяльності;
✦ на спадний Місяць – до конфлікту на роботі.

Висновок

Як правило, тлумачення залежить насамперед від емоційного фону сновидіння. Приємні відчуття уві сні обіцяють гарне у реальному житті. Негативні переживання, випробувані вночі, віщують малоприємні події та наяву. Але й окремі деталі сновидіння мають значення. Важливо знати!!! Якщо уві сні плачеш і прокидаєшся у сльозах – це не обов'язково провісник тих чи інших подій. Просто вам необхідно виплеснути негативну емоційну напругу, яка не дає спокою наяву. Швидше за все, ви замкнена особистість і пригнічуєте емоції та бажання. Але не варто мучити себе. Не соромтеся виявляти слабкості та переживання.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 18 серпня 2022 року

21 місячний день
Загальний опис
Двадцять перший місячний день – день абсолютної чистоти та благородства. Важливо бути чесними та справедливими, навіть у дрібницях. Якщо реалізація задуманого вимагатиме якихось жертв не зупинятися. Цілком віддатися справі і є можливість придбати абсолютно новий рівень ваших можливостей. Можна перевершити себе і знайти довгоочікувану свободу. Хвороби, що виникають сьогодні, можуть виявитися небезпечними. Часто вони непередбачувані. Хвороба може пройти швидко та без сліду, а може затягнутися. Якщо у Вас на 21 місячний день випало перше побачення, вважайте, що Вам пощастило. Ці відносини часто переростають у серйозні. Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 21-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♉ Місяць у знаку Телець
Час посилення самовладання та стійкості. Земна практичність Тельця може допомогти у матеріальному забезпеченні, завершенні раніше розпочатих справ. Раціональне мислення сприяє вирішенню фінансових питань. У ці дні бажано бути працьовитим та економним, цінувати красу.

♃ Четвер
Цього дня тижня світом керує Юпітер. Енергетика четверга – розважлива, сприятлива, соціально-активна. День державних та громадських справ. День матеріального процвітання. Займайтеся суспільно-політичною діяльністю, законами, юриспруденцією, розширенням сфер впливу, адмініструванням, професійним просуванням. Вивчайте іноземні мови. Сприятливі відносини пов'язані з грошима, майном, торгівлею. Добре мандрувати. Будь-яким проблемам у цей день не можна давати розвиватися, треба їх гасити одразу. Чи не прагнете на себе брати лідерство. У четвер не треба займатися справами понеділка, середи та суботи.

Сни 21 місячної доби

Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. Наскільки символічним не здавався Вам у цей день сон, не варто навіть думати про нього. Не читайте сонники в надії зрозуміти сенс, не переживайте, якщо події та картинки сновидіння були трагічними та жахливими. Так само не варто радіти нічому позитивному, що Ви побачите уві сні. Все це лише спотворена реальність. Тільки один символ нашого сну може мати сьогодні значення. Якщо Вам насниться щось пов'язане з конями, зверніть увагу на ці образи. Це символізує майбутні зміни або випробування, з якими Вам доведеться зіткнутися.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...