Translate

середа, 29 березня 2023 р.

Тлумачення снів ПОЛЕ

Сон, в якому сплячий бачить поле, обіцяє хороші перспективи в найближчому майбутньому, цікаві пропозиції та період стабільності. Сонники також вважають, що сновидіння обіцяє здоров'я та прекрасне самопочуття. До чого ще може снитися поле, розкажемо далі. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться поле, ласкаво просимо на сторінки блогу Dolina Magii

Трактування більшості образів уві сні залежить від безлічі факторів; з цієї причини тлумачення можуть бути суперечливими і незрозумілими для людини. Поля, луки, степи та широкі простори уві сні вказують на зміну достатку і отримання матеріальних благ, проте для того, щоб точно витлумачити, чому сниться поле, необхідно звернутися до різних сонників.

Коротке тлумачення сну

Найчастіше такий сон має позитивні трактування: стабільність, кар'єрний виток, чудові перспективи, нові можливості на робочому місці. Проте, нюанси тлумачень впливають на деталі сновидіння.

Так, наприклад, якщо вам сниться оране поле, значить, є необхідність старанно попрацювати. І ваші праці окупляться сторицею. Іти по свіжій ріллі  до фінансового успіху.

Бачити поле із зеленою сходами  сприятливий знак, який натякає, що всі починання будуть реалізовані. Скошене обіцяє виконання заповітних мрій.
Якщо наснилося, що поле горить, сонники говорять про те, що у житті виникне небезпечна ситуація. Це попередження, яке важливо взяти до уваги, щоб уникнути проблем.

ТОП 5 негативних значень

 Маленьке пшеничне поле сниться до апатії.
 Палаючий  до небезпечної ситуації.
 Витоптане – до фінансових труднощів.
 Пшеничне поле із бур'янами  до програшу великої суми.
 Зі шкідниками  до пліток та інтриг на роботі.

ТОП 5 позитивних значень

 Поля зі стиглою пшеницею сняться до успіху у всіх починаннях.
 З м'якою  до подолання перешкод на шляху до мети.
 Іти пшеничним полем  до статку.
 Бігти  до появи вірного друга.
 Тиснути пшеницю  до отримання високооплачуваної посади.

Тлумачення сну днями тижня

Обов'язково вивчимо значення, залежно від того, коли саме вам сниться поле. День тижня трохи змінює трактування:
✦ понеділок – візит довгоочікуваних людей;
✦ вівторок  порозуміння в коханні;
✦ середа – ризик нервового зриву;
✦ четвер – уникайте самотності;
✦ п'ятниця – співбесіда у конкурентів;
✦ субота  поїздка на нетривалий відпочинок;
✦ неділя – переїзд до іншого міста.

Сонник для жінок

Давайте дізнаємося, що обіцяє сновидіння представницям прекрасної статі різного віку та сімейного стану.

✔ Молодій
Юним жінкам наснилося обіцяє нові відносини. Ви, напевно, зараз відкриті для кохання, тому доля зробить вам подарунок у вигляді нового цікавого знайомства. Молода людина заслуговує на увагу і, можливо, стане вашою долею.

✔ Зрілій
Жінці середнього віку сон обіцяє стабільність на роботі. Можливо запропонують вигідні проекти, які допоможуть вийти на інший фінансовий рівень. Матеріальне становище покращиться, що дозволить впевненіше почуватися.

✔ Заміжній
Поле – це здоров'я та добробут у сім'ї, можливість насолоджуватися тихими сімейними вечорами. Сновидіння говорить про те, що настає позитивний період, який дозволить сповна скуштувати принади чудового проведення часу з найближчими людьми.

✔ Незаміжній
Вільним дамам сон обіцяє нові знайомства та цікаве спілкування з людьми. Відмінний час для того, щоб мати важливе коло знайомств, які в майбутньому можуть бути дуже корисними.

Сонник для чоловіків

Також уточнимо тлумачення сну для чоловіків. Розглянемо, до чого сниться поле людям різного статусу та віку.

✔ Молодому
Для хлопців сновидіння означає зустріч із цікавою дівчиною. Вона стане добрим другом чи нареченою. Але в будь-якому випадку стосунки будуть приємними та тривалими. Не виключено шлюб.

✔ Зрілому
Кар'єрне зростання, нові вигідні пропозиції щодо роботи, прибуткові проекти та перспективи пророкує сон, якщо чоловік бачить поле. Щоправда, не виключено, що задля досягнення цілей доведеться активно попрацювати, але результат того вартий.

✔ Одруженому
Для тих, хто у шлюбі, сонники обіцяють поповнення в сім'ї. Не обов'язково це стосується безпосередньо сплячого. Можливо, звістки про народження дитини з'являться від близьких родичів, дорослих дітей, сестер та братів.

✔ Холостому
Для неодружених чоловіків це знак перспектив, що відкриваються. Ви можете організувати власну справу або продовжити ті починання, які ви раніше відкладали. Успіх чекає на вас, тому не відмовляйтеся від можливостей.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Тлумачення сну, в сюжеті якого з'являється поле, залежить від безлічі деталей, тому, прокинувшись, поспішайте згадати всі дрібниці, які привернули вашу увагу уві сні.

Залежно від того, яке поле було уві сні:

Як виглядало поле у ​​вашому сновидінні? Це були дикі простори, посіви пшениці чи спалене вщент полотно?

✔ Пшеничне поле
Пшеничне поле у ​​сновидінні  це добрий знак. Насамперед, це свідчення того, що ви щаслива та вільна людина. Можливо, незабаром ви весело проведете час у приємній дружній компанії.

Також таке сновидіння віщує, що вам вдасться позбутися неприємних людей у ​​своєму оточенні. Не зможуть вам нашкодити заздрісники та пліткарі. Але якщо ви в нічному мареві бачите, що поле пшениці перетинає стежка, це вказує на те, що ви віддалилися від близьких людей.

Якщо чоловікові наснилося поле пшениці, це вказує на те, що незабаром він зустріне заможну та незалежну жінку. Причому можливість шлюбу з нею дуже велика. Також добре бачити в нічному мареві паростки пшениці, що проростає на полі. Це вказує на те, що завдяки своїм природним здібностям ви досягнете неймовірного успіху наяву.

✔ Поле жита
Такий сон є ознакою несподіваного багатства. Для молодих дівчат приснилося поле, усіяне житом, може віщувати укладення шлюбу. Наречений буде значно мудрішим і багатшим за наречену.

✔ Кукурудзяне поле
Однозначно можна відповісти на запитання, до чого сниться кукурудзяне поле. Згідно з інформацією більшості сонників, кукурудзяне поле віщує отримання прибутку та успіх у справах.

✔ Поле без рослин
Дуже важливо для правильного трактування сновидіння, в якому було побачене поле, звернути увагу на те, якими рослинами воно було засаджено. Поле, на якому немає жодних рослин, свідчить про те, що незабаром сновидець може мати фінансові проблеми.

✔ Футбольне поле
Футбольне поле уві сні є застережливим знаком для чоловіків. Велика ймовірність того, що після такого сновидіння виникне небезпека втратити в реальному житті великі фінансові кошти. Але з іншого боку такі нічні марева вказують на самодостатність сновидця і наголошують на його вмінні знаходити вихід у будь-якій ситуації.

✔ Поле квітів
Для вірного тлумачення треба згадати, які наснилися квіти:
 Бачити маки – чекати настання радісного періоду у житті;
 Милуватися лютиками  чекати змін у особистому житті;
 Волошки віщують веселощі на швидкому святі;
 Лаванда – насолоджуватися спокоєм та єднанням із власними думками;
 Поле тюльпанів є попередженням про те, що у вашому житті з'явиться самозакохана людина.

Але найчастіше сновидці бачать у нічних маревах ромашки на полі. Такий сон є провісником бурхливих любовних почуттів наяву. Якщо доводиться милуватися ніжними квітами, це прогнозує, що у реальному житті відбудуться події, які порадують серце. Дуже добрим знаком є ​​сюжет, у якому доводиться збирати ромашки. Це вказує на те, що ви повністю впевнені у своєму партнері та не помилилися у виборі.

Якщо в сновидінні з'являється жовте поле квітів, то це віщує наяву клопіт і занепокоєння. Після такого сновидіння потрібно підготуватися до того, що багато часу й сили доведеться витратити на безглузді дії.

✔ Наснилося поле соняшників
Поле соняшників – це тривожний знак. Такий сон вказує на те, що сновидця у реальному житті оточують корисливі люди, які шукають у стосунках лише особисту вигоду.

✔ Поле, засаджене овочами
Гарною ознакою є побачене уві сні поле, засаджене овочами.
Залежно від того, які культури приснилися можна тлумачити сон таким чином:
 Морква на полі пророкує дуже швидке кар'єрне зростання;
 Буряк, що росте, прогнозує, що після старанної роботи на вас чекає чудовий відпочинок;
 Помідори на полі обіцяють у реальному житті чудове здоров'я;
 Картопляне поле з картоплею, що встигла, віщує веселий захід, на якому сновидець чудово проведе час з друзями;
 Зелене поле з картоплею прогнозує наяву перемогу над ворогами, але чим більше ви бачите уві сні колорадських жуків на зеленому листі, тим більше у вас недоброзичливців;
 Горохове поле, що приснилося, – добрий знак. Такий сон означає, що зроблене добро повернеться вам багаторазово. У той момент, коли ви особливо будете цього потребувати.
 Якщо вам сниться поле з кавунами, це вказує на те, що в найближчому майбутньому ви досягнете бажаного;
 Коли наснилися дині або гарбузи, розкидані по полю, то це є символом достатку та благополуччя.

✔ Полуничне поле
Дуже незабутніми в сновидінні є поля полуниці. Стиглі яскраво червоні ягоди завжди віщують велику любов наяву. А от зелені незрілі ягідки свідчать про сексуальну незадоволеність сновидця.

Різні сюжетні лінії з полуницею на полі можна трактувати так:
 Якщо доводиться займатися збором полуниці, то в реальному житті очікується приємного знайомства;
 Коли в нічних снах ви йдете полуничним полем і вам доводиться наступати на ягоди, то це попереджає про небезпечну цікавість наяву;
 Якщо уві сні доводиться засаджувати поле полуницею, це свідчить у тому, що наяву сновидця очікує несподіваний поворот подій.

✔ Зоране поле
Бачити переоране глибоко поле до необхідності активно працювати. Це буквальний знак, що натякає на те, що вам доведеться багато працювати, можливо, навіть потрібно буде працювати позаурочно. Але ця праця буде винагороджена. Розоране поле означає, що керівництво оцінить ваші старання, відзначить добрий результат. Тож є великі шанси отримати нову посаду та суттєву прибавку до заробітної плати.

✔ Скошене поле
Сприятливий знак, що означає виконання бажань. Скошене поле говорить про те, що все, про що ви давно мріяли, може справдитися. Звичайно, для реалізації ідей доведеться попрацювати, докласти зусиль. Але саме найближчим часом реалізувати мрії буде набагато простіше, тому що вам посміхається удача.
Використовуйте всі шанси, які вам підготувала доля. Не сидіть склавши руки, натомість активно рухайтеся назустріч мріям.

✔ Поле було прибране
Зазвичай, цей сон свідчить про завершення важливого проекту. Прибране поле – символ точки в роботі. За працю ви отримаєте відповідну винагороду, а також нові завдання, які допоможуть вам вийти на інший, більш високий рівень у трудових моментах. Сприятливий сон, що свідчить про вдалий життєвий етап і перспективи, що відкриваються в кар'єрі.

✔ Велике поле
Це провісник щасливого періоду життя. Велике та чисте поле – символ радості та яскравих подій. Попереду багато цікавих заходів, на яких на вас чекають приємні зустрічі. Запрошення на свята. Можливі важливі сімейні урочистості, де ви чудово проведете час з усією родиною та познайомитеся з добрими людьми. Також цей сон означає успіх, який зараз вам у всьому супроводжує.

✔ Поле в ямах чи покинуте
Якщо сниться поле все в ямах і вибоїнах, то це прогнозує нещастя наяву, які призведуть до втрати матеріального благополуччя. А покинута земельна ділянка віщує майбутнє розчарування, а також може прогнозувати тимчасову втрату працездатності.

✔ Зелене поле
Пробуйте свої сили на новій ниві, не відмовляйтеся реалізувати те, що давно думали. Нині саме час для активних спроб реалізувати свої плани. Зелене поле уві сні говорить про те, що практично всі починання сплячого будуть реалізовані, угоди досягнуто. Тому не бійтеся йти вперед, на цьому етапі вам допомагає провидіння. Тому шанси на успіх дуже високі.

✔ Жовте поле
Це завжди позитивний сон – символ яскравих вражень та радості. Жовте поле означає щастя та приємні емоції, які надовго потім залишаться у вашій пам'яті. Насолоджуйтесь щасливими моментами у колі найближчих людей, родичів та друзів. Вони допоможуть вам з новими силами приступити до подальшої роботи і досягти висот, яких ви прагнете.

✔ Чорне поле
Не дуже гарною ознакою є чорне поле, побачене уві сні. Особливо несприятливо, якщо за сюжетом сновидіння ви розумієте, що з нього щойно зібрали врожай. Такі нічні марева символізують те, що в реальному житті відбудуться неприємні події, які затьмарять її. Швидше за все, буде потрібна допомога всіх членів сім'ї, щоб виправити ситуацію.

✔ Снігове поле
Якщо оране поле засипане снігом, то це означає, що вам вдасться втілити в життя найзаповітніші свої бажання. Снігове поле завжди є символом того, що в житті сновидця настануть зміни на краще.

✔ Затоплене поле
Незважаючи на те, що повінь відноситься до серйозних стихійних лих, затоплене поле в нічних маревах далеко не завжди є поганим знаком.

✔ Навіщо сниться, як горить поле
Це – попередження. Ваша підсвідомість підказує, що попереду на вас чекає небезпечна ситуація. Палаюче поле – знак сварки, зради або проблем на роботі. Але за правильного ставлення до ситуації все це можна попередити. Якщо зберігати спокій, шукати компроміси під час спілкування з колегами, не вплутуватися в сварки і не поширювати плітки, період пройде спокійно та легко.

Залежно від дій уві сні:

Тепер пригадайте, що відбувалося на полі? Це має значення для трактування.

✔ Орати поле
Сновидіння обіцяє високе становище у суспільстві. Вас поважають, цінують, тож довіряють найважливіші завдання. Серед друзів та рідних ви теж маєте авторитет. До вас приходять за порадою та допомогою, часто прислухаються до вашої думки. Цінуйте цей стан, воно дозволить вам швидко вибратися вгору кар'єрними сходами і завоювати розташування керівництва.

✔ Йти полем
Важливо розуміти, до чого сниться йти полем. Такий сон дуже багатозначний і його трактування багато в чому залежить від настрою сновидця у нічних маревах. Невимушена прогулянка в задоволення зеленим полем віщує отримання швидкого прибутку. А якщо під час прогулянки доводиться перетинати борозни на ораному полі, слід підготуватися до того, що на шляху до мети виникнуть серйозні перешкоди.
Інші тлумачення сюжетів сновидінь:
 Прогулянка зораним полем, засадженим корисними рослинами, говорить про благополучне майбутнє, але для цього потрібно буде докласти чимало праці та завзятості.
 Якщо доводиться перетинати сухе поле, то це віщує проблеми наяву.
 Прогулянка по скошеному полю є провісником поганих новин.
 Якщо в сновидінні доводиться перетинати межу, то це акцентує увагу на внутрішній самотності сновидця.
 Прогулянка золотистим пшеничним полем вказує, що сновидець знаходиться на правильному шляху і нічого не потрібно в реальному житті змінювати.
 Коли доводиться йти полем, на якому багато засохлих квітів, то це вказує на охолодження почуттів у душі.

✔ Просто гуляти по ньому уві сні
Сон натякає на швидку подорож, відпочинок у компанії друзів. Не виключено, що у відпустку ви поїдете разом зі своїми товаришами або рідними. Ви давно мріяли про цей період спокою та усунення від проблем, так що насолодитеся часом на повну, проведіть його з тими, з ким давно хотіли. Це допоможе відновити сили перед активними робочими буднями.

✔ Їхати полем
Зараз ви вже багато досягли в житті, тому насолоджуйтесь своїми досягненнями. Їхати полем  знак задоволення собою. Радуйтеся тому, що вже маєте. Але не зупиняйтеся на досягнутому. Попереду у вас нові перемоги та звершення, які допоможуть досягти стабільності у житті та підвищити матеріальний достаток. Ваша працьовитість сприяє покращенню умов життя та веде вперед до ще більшого успіху.

✔ Збирати картоплю у полі
Збір врожаю картоплі – добрий знак. Вам вдасться припинити всі злі і безглузді плітки і досягти загального визнання.
Зверніть увагу! Якщо у нічному мареві ви збираєте колорадських жуків – озирніться. Люди, яких ви вважали своїми друзями, насправді за чорним вам заздрять.

Чого очікувати від сновидіння, у сюжеті якого з'являється ПОЛЕ, на думку популярних сонників?

Найбільш точно визначити, що означає сюжет поле, що приснився уві сні, можна за сонниками, складеними досвідченими психологами та екстрасенсами. Деякі тлумачі вважають, що поле символізує наше життя. Це ґрунт, на якому виростає насіння наших вчинків і рішень, а яри та не викорчовані пні – перешкоди на шляху до щастя. Однак слід врахувати, що іноді трактування різних фахівців не збігаються.

Сонник Міллера

Закінчення важливої ​​справи та матеріальне покращення – ось що символізує поле за версією психолога. Міллер вважав, що сон говорить про швидку стабільність у фінансах і можливостях, що відкриваються завдяки цьому. У сплячого попереду відмінний період, коли він зможе вигідно проявити себе на роботі, отримати похвалу від керівництва і навіть розраховувати на підвищення.

Тлумачення сонника Міллера

✦ Якщо бачите уві сні стиглі та чисті пшеничні зерна – це провісник процвітання та матеріального достатку. Пшениця в мішках досягнете вершини успіху в тому, що задумали.
✦ Якщо уві сні ви бачите комору з дахом, що схуднів, через що намокло зерно, це віщує неприємності з власністю. Станеться це на ваш недогляд, але каталізатором послужать підступи недоброзичливців.
✦ Якщо ви розтираєте в руках пшеничні зерна і пробуєте їх на смак  вам доведеться багато роботи, але ви успішно досягнете результату.
✦ Якщо вам присниться скошене поле, з якого вже прибрано хліб – це віщує невдачі.
✦ Побачити зелене поле або просторі поля хліба, що колоситься,  обіцяє селянину рясний урожай, а всім іншим  щасливий період у житті.
✦ Бачити уві сні зоране поле  віщує, що ви скоро досягнете добробуту і ваш шлях до гідного становища в суспільстві буде короткий і прямий.

Сонник Фрейда

За версією психоаналітика, поле ми бачимо до популярності у протилежної статі. На вас звертатимуть увагу, з вами захочуть знайомитись. Ви відчуєте, що цікаві людям. Використовуйте ситуацію на свою користь, знайдіть корисні знайомства і знайдіть хороших друзів. Такі зв'язки стануть вам у нагоді в майбутньому, а надійні люди в оточенні – це ваша постійна підтримка і опора.

Тлумачення сонника Фрейда

 Якщо вам сниться, орана земля, цей сон означає, що в найближчому майбутньому у вас не буде жодного приводу для того, щоб скаржитися на здоров'я.
 Коли зорана земля з'являється уві сні дівчини, це ознака того, що вона матиме час радості та позитивних подій.
 У сні наснилася орана земля жінці, цей сон віщує їй деякі цікаві події.
 Уві сні ходити зораною землею є ознакою того, що поруч з вами вірні і віддані друзі, і ви можете розраховувати в будь-якій ситуації саме на них.

Сонник міс Хассе

За сонником Хассе, переорювати поле – твоя праця дасть ефект; спустошене поле – голод; розкішне, зелене – маєш на увазі добрий заробіток; міряти – важка праця. Хлібне поле – добробут, багатство.

Езотеричний сонник

Якщо вам наснилося порожнє, зоране поле, то Езотеричний сонник обіцяє вам самотність, нудьгу та тугу за батьківщиною. Пшеничне, просяне, гречане – достаток, добробут. Якщо уві сні на полі багато бур'янів – у вас багато зайвого: речей, інтересів, занять, що забирають енергію.

Висновок

Для вірного тлумачення свого сну необхідно розглянути самі різні трактування  як давніх сонників, так і сучасних. Незайвим буде також дізнатися думку сучасних психологів, так як будь-який сон, з точки зору науки, говорить про внутрішній стан людини, а значить, грамотне тлумачення сновидінь допоможе краще пізнати самого себе.

Поле майже завжди сниться до статку та благополуччя. У деяких трактуваннях це сновидіння може бути попередженням про небезпеку та плітки. Але все ж таки, основні тлумачення говорять про матеріальний достаток та успіх. Зрештою, слід пам’ятати, що у кожної людини є свій порадник, ім’я якому  інтуїція.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...