Translate

понеділок, 27 березня 2023 р.

Сон у ніч на 27 березня

Найчастіше, у ніч на 27 березня сняться легкі та позитивні сни. Якщо вам вдалося запам'ятати побачене в деталях, будьте впевнені, що воно стане реальністю. І тут дуже важливо тримати все в таємниці.

Інтерпретуючи сновидіння, важливо звернути увагу на свої емоції та відчуття. Так, важкий сон, який змусив вас неабияк понервуватись, - це покажчик. З його допомогою можна скоригувати свою поведінку наяву, щоб налагодити стосунки з оточуючими людьми.

Незалежно від того, що наснилося нинішньої ночі, після пробудження необхідно зберігати позитивний настрій та тримати емоції під контролем. Це допоможе правильно зрозуміти побачене та уникнути помилок у реальному житті.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із неділі на понеділок

Сон на понеділок здійсниться у людей, які з'явилися на світ першого дня тижня. Якщо Ви народилися в інший день тижня, ймовірність того, що сон буде віщим набагато менше.
Сон із неділі на понеділок відображає Ваш психологічний та емоційний стан, оскільки покровителем снів у цей день є Місяць, а він, як відомо, дарує нам досить неоднозначні потоки енергії. Хтось може поринути у себе і навіть у депресію, а хтось навпаки випромінюватиме позитивну енергію, буквально осяючи всіх і вся теплом та турботою.
Якщо сон був коротким і зрозумілим, значить Ви йдете до наміченої мети вірним шляхом, Вам по плечу неприємності, які можуть стати у Вас на дорозі, Ви з легкістю їх переступите і не допустите, щоб Вас збили зі шляху.
Якщо сон був довгим, заплутаним, незрозумілим – то, швидше за все, Вас чекає напасти з різного роду клопоту. Ваш психоемоційний стан, швидше за все, пригнічений і можливо у вашій підсвідомості назріває конфлікт зі своїм внутрішнім Я, а також під удар можуть потрапити Ваші близькі та рідні люди.

Тлумачення снів ВОРОЖІННЯ НА КАРТАХ

Походження наших снів – це велика загадка, яка досі не розгадана, незважаючи на те, що ця тема посилено вивчається вченими та езотериками. Існує безліч сонників, значення символів у яких найчастіше суперечать одне одному. Іноді буває дуже важко зрозуміти, що насправді несе в собі побачений нами сон.

Зрозуміти, до чого приходять сновидіння, в яких передбачають долю, досить важко. Адже сама сюжетна лінія сну вже несе деяку інформацію про майбутні події. Перш ніж дивитися тлумачення, постарайтеся згадати сюжет сновидіння. Це допоможе виділити ключові деталі, які вкажуть, на яку сферу життя варто звернути увагу. Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться ворожіння на картах, ласкаво просимо на сторінки блогу Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Дивитися, як хтось ворожить на розірваних чи старих картах – до загострення хронічного захворювання та виробничої травми.
✦ Самостійно ворожити на закривавлених картах – до здійснення імпульсивного вчинку та розриву стосунків із близькою людиною.
✦ Наснилося, що ворожка передбачила майбутнє, то це до негативних змін в особистому житті.
✦ Якщо наснилося, що ворожка передбачила смерть – до загострення хронічного захворювання.
✦ Наснилося, що ворожка передбачила швидке заміжжя – до тривалої самотності.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Побачити, як незнайомець ворожить на різнокольорових картах і скандинавських рунах Якщо наснилося, що ворожка передбачила кар'єрне зростання і благополучний період у житті.
✦ Ворожити на нових гарних картах – до відвідування розважального заходу та підписання важливого контракту на вигідних умовах.
✦ Дивитись, як відьма ворожить на картах – до освоєння нової професії.
✦ Бачити уві сні, як сліпа жінка ворожить на картах – до підвищення самооцінки.
✦ Слухати пророцтво ворожки – до отримання великої спадщини.

Сонник по днях тижня

Згідно з сонником по днях тижня:
✦ у понеділок  до скрутного становища;
✦ у вівторок  до вчинення ризикованого вчинку;
✦ у середу  до занепокоєння та стресу;
✦ у четвер  до необхідності зайнятися саморозвитком;
✦ у п'ятницю – до фізичної втоми;
✦ у суботу  до відпочинку та відвідування веселого заходу;
✦ у неділю  до важкої роботи та сліз.

Сонник для жінок

✦ заміжній дівчині гадання на картах сниться до початку сприятливого періоду в особистих та ділових відносинах;
✦ незаміжній – до швидкого розставання з партнером;
✦ вагітній  до легких пологів та народження двійнят;
✦ незайманій  до марних зусиль налагодити любовні стосунки з багатим чоловіком;
✦ нареченій  до фінансової стабільності та необхідності виявити рішучість.

Сонник для чоловіків

Для чоловіків:
✦ неодруженому хлопцеві ворожіння на картах сниться до швидкого одруження з вірною дівчиною;
✦ одруженому  до приємного відпочинку у родинному колі та довгоочікуваної зустрічі з кращим другом;
✦ нареченому  до слави та щастя;
✦ незайманому  до романтичного побачення;
✦ вдівцю  до примирення з ворогами та позбавлення негативних думок.

🌛Місячний сонник

Тлумачення з Місячного сонника:
✦ в Повний місяць – до тривалої самотності та поганого настрою;
✦ в Молодий місяць – до отримання вигідної пропозиції від конкурента;
✦ на зростаючий Місяць – до прибутку та отримання великої спадщини;
✦ на спадний Місяць – до врегулювання конфліктної ситуації на роботі.

Висновок

Тлумачі переконані, що незалежно від того, на яких картах ворожили уві сні, за пробудженням потрібно постаратися згадати символи, що випали, і розшифрувати їх. На цьому і будуватиметься наступне тлумачення сну. Особливо варто звернути увагу на дешифрування Старших арканів Таро.
Однак слід пам'ятати, що передбачення, зроблене уві сні – не гарантоване пророцтво, а лише ставлення людини до нього. Тож навіть найстрашніші біди, передбачені у сновидінні, зазвичай трактуються у позитивному ключі.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 27 березня 2023 року

7-й місячний день Загальний опис
Магія слова – девіз 7 місячного дня. Цього дня сила слова дуже велика, тому треба дуже обережно ставитись до слів. Не брехати, не розпускати плітки і не піддаватися на провокації на порожні розмови. Необхідно пам'ятати про це щоразу, коли хочеться щось вимовити. Необдумано кинута фраза може матеріалізуватися, навіть якщо ви цього не хотіли. Для тих, хто любить подорожувати – дорога відкрита, зелене світло світлофора. Чудово, якщо друзі або родичі, що проводжають вас, будуть бажати вам щасливої ​​дороги, хорошого відпочинку і благополучного повернення. Ці добрі слова будуть для вас охоронною грамотою. Натхнення та енергія не залишить вас у 7 місячну добу. Так що – дерзайте! 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 7-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌒 Місяць, що росте, або 1-а місячна фаза
Період місячного циклу від молодика до 1-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця починає накопичуватися. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці пробуджуються та стабілізуються. Емоційний стан людини перебуває у прихованій формі. Гарний час для різних починань та спілкувань. Творчих людей відвідує натхнення. "Включайте" свій мозок, будуйте плани, приймайте важливі рішення, займіться організаційними питаннями у бізнесі, робіть фінансові угоди, не уникайте фізичних навантажень. Залишайтеся миролюбними та чуйними.

♊ Місяць у знаку Близнюки
Рухливість знака сприяє у вирішенні дрібних справ, що накопичилися, відволікають від великих, тому що в цей період поверхневе ставлення до світу не дозволить зосередитися на важливому. У ці дні люди бувають говіркішими, ніж зазвичай. Легкість у спілкуванні допоможе налагодити нові контакти, освоїтись у будь-якому колективі. Через непередбачуваність та вітряність знака може з'явитися почуття занепокоєння про порожній і не раціональний марнування часу.

☽ Понеділок
Цього дня тижня світом керує Місяць. Енергетика понеділка – жіноча, неспокійна, заспокійливо-пасивна. День «важкий» – почуття давлять над розумом. Емоції налаштовані на поетичне та мрійливе сприйняття навколишнього. Будь-які зміни викликають занепокоєння. Удачі чергуються з невдачами. Друзі можуть підвести, а вороги допомогти. Усі справи, окрім домашніх, сприймаються критично. У той же час, цей день творчий, день спонтанного мислення. У справах не робіть нічого важливого. Приділіть більше уваги собі, своїми домочадцям та рідним. Прогуляйтеся, зайдіть до магазину за покупками. Займіться своїм хобі. Прийміть ванну. У понеділок не треба займатися справами вівторка, четверга та неділі.

Сни 7 місячної доби

Одним із символів цього дня є бойовий півень, авестійське божество. Хто побачить уві сні бойового півня – це може означати наближення будь-якої катастрофи. Потрібно бути дуже обережним – сон попереджає. Якщо уві сні Ви почуєте певні слова, постарайтеся їх запам'ятати та записати. Ця звукова інформація спрямована саме на Вас. Правильно витлумачивши сон у 7 місячний день, Ви почерпнете для себе багато корисного. Адже це можуть бути й слова-одкровення, якщо вони вимовлені мудрою та авторитетною особою. Направивши енергію сьомого місячного дня на самовдосконалення, можна отримати дуже непогані результати в найближчому майбутньому.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...