Translate

пʼятницю, 10 березня 2023 р.

Сон у ніч на 10 березня

На сни, у ніч із 9 на 10 березня, потрібно звернути особливу увагу. Це будуть не просто віщі сни, а сновидіння, що дають відповіді на питання, що хвилюють. Це будуть лише нариси – проаналізувавши сновидіння, можна зрозуміти чи знаходитись ви на правильному шляху чи ні. 

Крім того, цієї ночі можуть снитися цілком певні образи. Так, якщо уві сні ви копатимете землю для квітів або городу, це скаже про те, що в найближчому майбутньому ваш дохід може зрости. Якщо в сновидіннях ви будете ходити кучугурами, пробираючись кудись, то попереду на вас чекає якась заплутана справа.

Цієї ночі можна побачити сновидіння, що розповідають про виконання бажань, здійснення планів, пов'язаних із облаштуванням сімейного вогнища. Також можете дізнатись відповідь на питання про долю близьких людей.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із четверга на п'ятницю

Сон із четверга на п'ятницю обов'язково здійсниться, якщо він пов'язаний із романтичною, любовною частиною Вашого життя. Варто звернути увагу на час, коли приснився сон. Сон, що приснився до півночі здійсниться, але доведеться трохи почекати, з півночі до 3-ї ранку  сон повинен виповниться в найближчі три місяці, сон, що прийшов на світанку не змусить Вас довго чекати свого виконання.
Покровителькою снів із четверга на п'ятницю є Венера, вона допомагає Вам краще зрозуміти власні почуття, емоції, переживання, серцеві бажання, особливо в любовному руслі.
Сни побачені з четверга на п'ятницю безпосередньо пов'язані з особистим життям людини, її творчим початком та матеріальним та соціальним становищем. Якщо Ви уважно аналізуватимете свої сновидіння, то можливо саме уві сні Ви знайдете підказку, яка допоможе Вам здійснити давню мрію.

Тлумачення снів ЗУБИ

Образ зубів відноситься до типу складних символів, у яких може бути кілька значень, що залежать від побаченого сюжету. При цьому сучасні сомнологи схильні розглядати подібне бачення з двох точок зору: з психоаналітичної та езотеричної.
З погляду психоаналізу, сон, у якому сняться зуби, може бути відображенням того, що відбувається зі сновидцем у реальному житті. Наприклад, якщо наяву людина страждає від хвороби ротової порожнини та зубного болю, цілком очевидно, що йому може наснитися причина його страждань. У той же час езотерики дотримуються думки, що побачені уві сні зуби в більшості випадків попереджають про майбутні неприємності.

У жодному разі правильно трактувати сон без повного розбору його сюжету неможливо. У разі, якщо наснилися зуби, насамперед слід звернути увагу на такі пункти:
✔ стан зубів уві сні та основні події, пов'язані з цим (зростання, випадання, хвороба);
✔ дії людини, пов'язані з головним чином сновидіння;
✔ статева приналежність і вік того, кому наснилися зуби.
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сняться зуби, ласкаво просимо на сторінки блогу Dolina Magii

Коротке тлумачення сну

Деякі трактування пов'язують сон про зуби з внутрішнім настроєм людини або станом його справ. Вказують на самовпевненість, амбітність чи сумніви і хиткість становища. За таким сном можна також передбачити, чим закінчаться задуми сплячого.

Багато сонників стверджують, що значення цього образу пов'язане з психологічним і фізичним здоров'ям. Іноді тлумачення навіть чітко вказують, яка частина вашого організму потребує підвищеної уваги!

Можна бачити зуби як підказки понад, коли власні роздуми заходять у глухий кут. Щоб дізнатися точне посилання бачення, пропоную ознайомитися з темою детальніше!

ТОП 5 негативних значень:

✦ Випав зуб із кров'ю – до смерті близького родича через тяжку та затяжну хворобу.
✦ Почорнілий зуб, який хворів і кровоточив, сниться до втрат у сім'ї.
✦ Виривати два згнилих ікла – до загострення хронічного захворювання.
✦ Якщо наснилося, що кришаться передні зуби, це до отримання штрафу на роботі.
✦ Бачити, як хтось виплюнув пару зубів, – до моральної та фізичної втоми.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Незнайома дитина з білою посмішкою – до появи нового джерела доходу.
✦ Вирвати чорний зуб у себе сниться до порятунку від неприємностей та настання щасливого періоду.
✦ Якщо наснилося, що вставні зуби випали на важливому заході, то вдасться швидко досягти мети.
✦ Якщо сниться, що викривлений передній зуб тріснув, то це до визволення від ворога.
✦ Якщо наснилося, що кришаться зуби мудрості, це до турботі з боку родичів.

Сонник для жінок

Якщо жінці наснилися зуби, слід тлумачити цей образ, спираючись на її вік та сімейний стан.

✔ Молодій
Якщо молодій дівчині наснилося, що у неї випадають зуби, швидше за все, незабаром на неї чекають проблеми з обранцем.

✔ Заміжній
Заміжній жінці бачення сниться, як символ її переваги над чоловічою статтю. Такі жінки мудро керують усіма сімейними процесами. І вміють грати свою роль так красиво, що дружину зовсім нема на що скаржитися!

✔ Незаміжній
Зуби, що приснилися одинокій жінці, обіцяють їй боротьбу за дуже сміливі цілі. Сновидицю чекає доля набагато цікавіша, ніж мирне життя звичайної домогосподарки!

✔ Вагітній жінці
Побачивши образ на початковому терміні, жінці дійсно варто відвідати стоматолога. Період вагітності часто викликає проблеми із зубами. Краще запобігти можливим неприємностям, ніж журитися потім про втрачений час.
Наснившись жінці незадовго до пологів, сон уособлює втому. Організм жінки виснажений делікатним становищем, навіть якщо вона почувається непогано. Але процес відновлення після пологів пройде швидко!

Сонник для чоловіків

Представнику сильної статі можна по-різному тлумачити видіння про зуби залежно від віку. Також для розшифровки важливо, одружений він чи неодружений.

 Холостому
Для холостого чоловіка зуби — символ упертості. Через цю якість сновидець виношує невірні переконання і виявляє несправедливість до добрих людей.

 Одруженому
Одруженому чоловікові варто турбуватися не лише про бюджет сім'ї, а й про взаємини в ній. Повертаючись додому втомленим, виділіть півгодини на пусту розмову з дружиною. Їй не вистачає простого спілкування з вами!

🌛Місячний сонник

Розшифровки сновидіння з Місячного сонника:
✦ втрата зубів приснилися в Молодик – до хвороби;
✦ в Повний місяць – погані новини від літнього родича;
✦ на зростаючий місяць – гарні зміни та отримання несподіваного прибутку;
✦ на спадаючий місяць – зустріч зі старим шкільним другом.

Висновок

Коли сняться зуби, це приносить сновидцю почуття тривоги. Однак не варто сильно хвилюватися, віщіми є далеко не всі сновидіння. Але необхідно прислухатися до сигналів, що поступають, щоб мінімізувати можливі негативні події.

Варіантів трактування сновидіння, в якому є образ ЗУБИ, чимало, але для того, щоб визначити, який з них найбільше підходить Вам у поточний період Вашого життя, слід проаналізувати події минулого дня. Також зважте, в якому стані знаходиться ваша ротова порожнина. Якщо ви страждаєте від хвороби зубів або ясен, можливо, ваш сон - лише відображення реальних емоцій і відчуттів.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 10 березня 2023 року

18 місячний день Загальний опис
18 місячний день – день самоаналізу. Цього дня необхідно подивитися на себе збоку, відмовитись від ілюзій. Слід зібратися з силами і не підкорятися чужій волі. Зберігати нейтральне становище у відносинах. Сьогодні, як у дзеркалі, відбивається Ваша сутність. Кожна людина має своє дзеркало, в якому вона бачить навколишній світ. У дзеркалі відображаються ваші дії, вчинки, емоції. У 18 місячний день рекомендується дотримуватися у всьому поміркованості, не виявляти гординю і марнославство, не засуджувати, не бажати зла. Щоб з Вами не сталося цього дня, хороше чи погане, треба взяти до уваги та зробити висновки. Адже цей урок призначено саме Вам. Це підказки природи, в якому напрямку Вам треба працювати над собою. Спостерігайте та помічайте будь-які натяки Всесвіту. Зверніть увагу, чи не спотворює Ваше дзеркало реальність, чи криве воно. Оскільки символом 18 місячного дня є ще й мавпа, то треба побоюватися тих людей, які особливо схильні до впливу цього знака. Вони перевертають, спотворюють сенс ваших слів, нав'язують свою думку, передражнюють інших. Вони спотворено сприймають світ, схильні до удавання. З ними небезпечно мати ділові контакти і навіть спілкуватися. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 18-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються прийняття важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♎ Місяць у знаку Терези
Час прагнення емоційного рівноваги. Увага розсіяна і важко зосередитися на окремих питаннях та речах. Якщо вам все подобається і у вас чудовий настрій, то ви досягли рівноваги між духовним і матеріальним. Небезпечно впадати в крайнощі, бажано дотримуватися міри у всьому. Намагайтеся відкласти справи, які потребують негайного вирішення.

♀ П'ятниця
У цей день тижня світом править Венера. Енергетика п'ятниці – чуттєва, гармонійна, споглядально-пасивна. День легкий - найкращий день для побачень, розваг, відпочинку та задоволення. Відвідуйте все, що пов'язане з мистецтвом – музеї, виставки, музичні заходи. Насолоджуйтесь красою. Надайте знаки уваги людині, яка подобається. Зав'язуйте партнерські стосунки. Будьте щедрими. Організовуйте домашні вечірки. Завітайте на косметолога, перукаря. Шкідливо усамітнюватися, сумувати та займатися самоаналізом. У п'ятницю не треба займатися справами вівторка, середи та четверга.

Сни 18 місячної доби

Сни 18 місячних діб, переважно, здійснюються. Наші пращури помітили, якщо у цей день погода буде непогожою, то і осінь буде такою. Можливі прибутки, покупки, подарунки, обновки. А причиною неприємних та страшних снів може бути ваш внутрішній стан – тривога чи стрес. Поганий сон можна скасувати. Це у ваших силах. Прокинувшись, треба відразу подивитися на яскраве електричне або сонячне світло. У образі сновидінь, як і дзеркалі, відбивається ваша сутність. Навіть дивний сон іноді може містити раціональне зерно. Можна зробити важливий висновок для покращення життєвої ситуації.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...