Translate

пʼятниця, 31 березня 2023 р.

Сон у ніч на 31 березня

Сон у ніч на 31 березня може містити в собі небезпечне пророцтво, тому до нього потрібно поставитися з усією серйозністю
, вивчити, постаратися згадати деталі, проаналізувати. Ви можете побачити ті завдання, для вирішення яких у вас є сили, не відвертайтеся від них, постарайтеся прикласти ці сили для вирішення поставлених завдань.

Головне завдання снів цього дня, показати ваше призначення. Іноді сни бувають хитромудрі, і складно зрозуміти, у чому сенс вашого життєвого завдання. Іноді досить ясно описують усю картину.

Прокинувшись, проаналізуйте все, що вам наснилося, і майте на увазі, що життя не завжди ставить нам великі завдання, може, це з вашого погляду і маленьке завдання, але виконання його матиме величезне значення для вас.
Сновидіння, побачене вдень 31 березня, є пророчим.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із четверга на п'ятницю

Сон із четверга на п'ятницю обов'язково здійсниться, якщо він пов'язаний із романтичною, любовною частиною Вашого життя. Варто звернути увагу на час, коли приснився сон. Сон, що приснився до півночі здійсниться, але доведеться трохи почекати, з півночі до 3-ї ранку  сон повинен виповниться в найближчі три місяці, сон, що прийшов на світанку не змусить Вас довго чекати свого виконання.
Покровителькою снів із четверга на п'ятницю є Венера, вона допомагає Вам краще зрозуміти власні почуття, емоції, переживання, серцеві бажання, особливо в любовному руслі.
Сни побачені з четверга на п'ятницю безпосередньо пов'язані з особистим життям людини, її творчим початком та матеріальним та соціальним становищем. Якщо Ви уважно аналізуватимете свої сновидіння, то можливо саме уві сні Ви знайдете підказку, яка допоможе Вам здійснити давню мрію.

Тлумачення снів КАВА

Сни про каву символізують поставлену вами мету. Правильне тлумачення багато в чому залежить від подробиць, тому вкрай важливо згадати кожну побачену деталь, навіть якщо на перший погляд вона здається зовсім незначною і такою, що не вимагає уваги. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться кава, ласкаво просимо на сторінки блогу Dolina Magii

Всім снам про каву тлумачі надають два діаметрально протилежні значення. Бачити каву в зернах, мелену каву в пачці, варити каву, пити її з насолодою  на щастя, прекрасне майбутнє, гарні новини або інтимну зустріч. Готувати каву, пити її, подавати  до неприємностей, невдач, втрат, несхвалення вашого шлюбу з боку близьких чи сварок. Обсмажувати каву – до шлюбу з іноземцем (для молодої жінки). Взагалі ж, обсмажена кава символізує підступи якихось незнайомців. Зелена кава  нахабні противники, з якими важко боротися, і тільки кавова гуща обіцяє перемогу над нещастями.

Коротке тлумачення сну

Кава – знак того, що ви здатні витримати більше життєвих випробувань та уроків, ніж будь-хто. Досягнення успіху важлива концентрація, воля до перемоги. Не зациклюйтесь на перешкодах. Пам'ятайте, що всередині вас величезний та невичерпний запас сил. Мобілізувати ресурси заважають деструктивні настанови, нав'язані суспільством стереотипи, негативний досвід минулого.
Вам доведеться зробити велику роботу над собою, внутрішнім світом, поглядами на навколишню дійсність. Настав час виявити справжню натуру, не побоюючись наслідків. Будьте більш рішучими, сміливими та впевненими в собі. Тоді позитивні зміни у всіх сферах життя не змусять довго чекати.

ТОП 5 негативних значень

 Зелена кава сниться до появи ворога у близькому оточенні.
 Горький – до проблем на роботі.
 Охололий – до розлучення з коханою людиною.
 Подавати каву до важкої втрати.
 Поперхнутися ним до виконання малооплачуваної роботи.

ТОП 5 позитивних значень

 Кава із вершками сниться до приємного сюрпризу.
 З молоком – до вдалого вирішення проблеми.
 Солодкий – до радісним звісткам.
 Розсипати каву – на сімейне щастя.
 Пригощати когось їм до багатства.

Сонник по днях тижня

Тлумачення залежно від того, коли наснилася кава:
 у понеділок – до прийняття правильного рішення;
 у вівторок – до появи нових перспектив на роботі;
 у середу – до періоду спокою;
 у четвер – до вигідного придбання;
 у п'ятницю – до серйозної розмови;
 у суботу – до винагороди за важку працю;
 у неділю – до збільшення рівня доходів.

Сонник для жінок

На вас чекають яскраві емоції. Спочатку вони можуть здатися неоднозначними, але трохи пізніше ви зрозумієте, як правильно реагувати на те, що відбувається. Намагайтеся менше аналізувати, але при цьому і не піддаватися першому пориву. Дайте собі час звикнути до обстановки, що склалася, новинам. Інтуїція сама підкаже, коли внутрішнє ставлення до того, що трапилося, повністю сформується. Не намагайтеся переконати себе і знайти аргументи для зміни позиції.

Сонник для чоловіків

Багато кави уві сні – внутрішнє бажання змін. Зміст цієї потреби може бути абсолютно різним. Вам може здатися, що саме час змінити щось на вигляд, вирушити в подорож, спробувати свої сили в незнайомій сфері діяльності. Як би там не було, головне – готовність до змін. Експериментуйте, адже за будь-яких обставин можна повернутися до точки старту, якщо щось пішло не так.

🌛Місячний сонник

Розшифровка в залежності від фази Місяця:
 у Повню кава сниться до подолання перешкод на шляху до мети;
 у Молодик  до необхідності відпочити;
 на Місяць, що росте,  до перемоги над ворогами;
 на спадний Місяць  до погіршення відносин із членами сім'ї.

Висновок

Сон про каву сприятливий для вашого майбутнього в усіх відношеннях. Якщо вас не залишали роздуми про те, що в житті вже довгий час панує темна смуга – ситуація дуже скоро зміниться на краще. Не відмовляйтеся від того, що вам приготовлено, незважаючи на те, скільки перешкод доведеться подолати на шляху до заслуженої винагороди. Завжди дивіться лише вперед та розраховуйте на себе. Самостійно досягти приголомшливого успіху – дорогого коштує.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 31 березня 2023 року

11-й місячний день Загальний опис
11 місячний день – день сильної енергії. Ви можете досягти багато чого, якщо маєте лідерські задатки. 
Для політиків це чудовий день розгортати передвиборчу кампанію, спортсмени зможуть розпочати свою кар'єру. Але всім нерішучих людей краще бути обережними (пам'ятайте про аналогію з мечем). Енергетичні сплески повинні бути під вашим контролем, інакше потужність 11 місячного дня обернеться проти Вас.
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 11-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Якщо у вас цього дня випав з рук будь-який різальний інструмент, це знак того, що неправильно використовується енергія 11-го місячного дня. Будь-яка справа, що здійснюється цього дня, може вийти на рівень Кундаліні, і ви з цими енергіями можете не впоратися. Тому не треба планувати на цей день великі навантаження. Не можна вбивати комах, навіть клопів та тарганів. Не потрібно кидати почати справи. Це також може призвести до неправильного перемикання енергії Кундаліні.

Сьогодні Ви можете побачити, як виконується все задумане або розпочате перші дні місячного місяця. Ведіть активний спосіб життя, не розслабляйтеся і продовжуйте займатися наміченими справами. Починати нових справ сьогодні не слід, хіба що Ви впевнені у своїх силах і зможете довести цю справу до кінця сьогодні, не відкладаючи в довгу скриньку. Заходи, пов'язані з незнайомою діяльністю, можуть бути невдалими, тому виявити обережність та уважність.

Люди, народжені 11-го місячного дня,  могутні маги, вони володіють таємницею Кундаліні, несуть її в собі. Якщо ці люди витрачають правильно енергію Кундаліні, то вони сильні у всьому, що б не робили, і всього можуть досягти в житті за умови, звичайно, що не розпилюватимуться. Якщо ж вони живуть неправильно, то їх найчастіше кусають комахи та собаки.

🌔 Молодий зростаючий місяць або 2-а місячна фаза
Період місячного циклу від 1-ї місячної чверті до повного місяця, так званий період істиною Місяця. Енергетика цілющих сил Сонця як ніколи сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці сильні та активні. Емоційний, розумовий та фізичний стан людини розкривається повністю. Відмінний час для активних дій та перемог. Успіх і успіх будуть супроводжувати в особистому, громадському, творчому та діловому житті. Рухайтеся, мандруйте, спілкуйтеся, вкладайте гроші, зміцнюйте своє здоров'я. За пару місячних днів до повного місяця пригальмуйте, оскільки настане період несприятливих місячних днів, які називаються днями Місячної дороги або Спаленого шляху.

♌ Місяць у знаку Лев
Лев – цар звірів. Знак наповнює людей гордістю та царственістю. Розум стає рішучим і хоробрим, трохи егоїстичним, що прагне лідерства. Звернувшись до когось за допомогою чи порадою, ми швидше за все отримаємо їх, оскільки у людей з'являється схильність до здійснення благородних вчинків. Це час кохання себе та оточуючих, час позитивної творчої енергії.

♀ П'ятниця
У цей день тижня світом править Венера. Енергетика п'ятниці – чуттєва, гармонійна, споглядально-пасивна. День легкий – найкращий день для побачень, розваг, відпочинку та задоволення. Відвідуйте все, що пов'язане з мистецтвом – музеї, виставки, музичні заходи. Насолоджуйтесь красою. Надайте знаки уваги людині, яка подобається. Зав'язуйте партнерські стосунки. Будьте щедрими. Організовуйте домашні вечірки. Завітайте на косметолога, перукаря. Шкідливо усамітнюватися, сумувати та займатися самоаналізом. У п'ятницю не треба займатися справами вівторка, середи та четверга.

Сни 11 місячної доби

Енергетика 11 місячного дня, що прокинулася, діятиме насамперед на психіку і підсвідомість, так що в сновидіннях цілком можливі одкровення, яких Ви так чекаєте. Сни цього дня можна тлумачити самостійно за тими відчуттями, які від них залишилися. Якщо сон був приємним, радісним, щасливим, у вашому житті все йде так, як треба. Похмурі, темні, незрозумілі сни – свідчення того, що ви заблукали в лабіринті і не можете знайти вихід. Потрібно переглянути власні плани, щоб намацати той єдиний шлях, який виведе Вас із глухого кута. Поганою ознакою буде, якщо у вашому сні Ви витрачаєте злу енергію і даруєте неприємності: настав час згадати про душу і звільнитися від матеріальної павутини, що огорнула Вас.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...