Translate

понеділок, 13 березня 2023 р.

Сон у ніч на 13 березня

Сни в ніч із 12 на 13 березня можуть швидко виповнитися. Ця ніч може перетворити сон на вашого помічника і використовувати його, щоб наблизитися до своєї мрії або здійснення заповітного бажання.
Перед тим, як відправитися спати, попросіть подумки те, що ви хочете побачити уві сні. Відвідати друга, дізнатися про вихід зі складної ситуації. Можливо через сон вам покажуть вирішення проблем. Можете навіть спробувати наснитися комусь цього дня є шанс увійти в чужий сон.
Якщо у цей день вранці погана погода, то сон може збутися цієї ж доби.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із неділі на понеділок

Сон на понеділок здійсниться у людей, які з'явилися на світ першого дня тижня. Якщо Ви народилися в інший день тижня, ймовірність того, що сон буде віщим набагато менше.
Сон із неділі на понеділок відображає Ваш психологічний та емоційний стан, оскільки покровителем снів у цей день є Місяць, а він, як відомо, дарує нам досить неоднозначні потоки енергії. Хтось може поринути у себе і навіть у депресію, а хтось навпаки випромінюватиме позитивну енергію, буквально осяючи всіх і вся теплом та турботою.
Якщо сон був коротким і зрозумілим, значить Ви йдете до наміченої мети вірним шляхом, Вам по плечу неприємності, які можуть стати у Вас на дорозі, Ви з легкістю їх переступите і не допустите, щоб Вас збили зі шляху.
Якщо сон був довгим, заплутаним, незрозумілим – то, швидше за все, Вас чекає напасти з різного роду клопоту. Ваш психоемоційний стан, швидше за все, пригнічений і можливо у вашій підсвідомості назріває конфлікт зі своїм внутрішнім Я, а також під удар можуть потрапити Ваші близькі та рідні люди.

Тлумачення снів: До чого сниться бачити себе голою уві сні

Жінкам іноді доводиться бачити себе голими уві сні, правда, мало хто приділяє подібним образам належну увагу, вважаючи їх безглуздими. Насправді ж нагота нерідко має потаємний сенс, розгадати який допоможуть тлумачення відомих психологів, цілителів і провісників, а також власні відчуття від побаченого вночі сюжету. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться бачити себе голою уві сні, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Загальне тлумачення

Бачити себе голою – відображення страхів і комплексів сплячої. Наяву вона побоюється бути висміяною, незрозумілою, відкинутою. Дівчині слід стати впевненішим, обмежити спілкування з людьми, які занижують її самооцінку.

Бачити себе голяка – попередження про можливий обман. На деякий час після такого сну рекомендується відмовитися від справ, що вимагають матеріальних вкладень, а також не давати грошей у борг.

Тлумачення сну може бути з позитивними змінами особистого характеру. Бути голою – значить, зовсім скоро отримати заповітну пропозицію руки та серця.

У деяких сонниках значення власної наготи пов'язане із надмірно скромним соромливим характером, що перешкоджає досягненню успіху. Настав час розкріпачитися, випустити назовні своє справжнє «Я».

ТОП 5 негативних значень

✦ Бути голою у церкві сниться до нещасного випадку.
✦ У лікаря до погіршення самопочуття найближчим часом.
✦ На сцені – до фінансових втрат.
✦ Бути оголеною та п'яною – до програшу у суперечці.
✦ І мертвою – до запізнення на важливу зустріч.

ТОП 5 позитивних значень

✦ Бігати голою сниться до раптової радості.
✦ Позувати – до реалізації творчих ідей.
✦ Засмагати – до відвідування цікавого заходу.
✦ Бути голою і м'язистою – до добрих змін у особистому житті.
✦ І намагатися прикритися – до довгоочікуваного відпочинку.

Сонник по днях тижня

Тлумачення в залежності від дня тижня:
 у ніч проти понеділка бути голою сниться до неприємностей через поспішно прийняте рішення;
 на вівторок  до переживань про здоров'я близької людини;
 на середу  до сильного хвилювання;
 на четвер  до втоми від роботи;
 на п'ятницю – до заробітку нечесним шляхом;
 на суботу  до сімейних неприємностей;
 на неділю  до марних надій.

🌛Місячний сонник

Тлумачення залежно від фази Місяця:
✦ у Повний місяць бути голою сниться до участі у фінансовій авантюрі;
✦ у Молодик – до появи нових обов'язків на роботі;
✦ на спадний Місяць – до необхідності вирішувати чужі проблеми;
✦ на зростання – до конфлікту із сусідами.

Висновок

Бути оголеною уві сні означає, що наяву ви відчуваєте почуття уразливості. Варто задати собі питання, чи не мучить вас в реальному житті дуже сильне почуття страху? Бути обережною – це нормально і навіть добре. Але страх, породжений невпевненістю в собі, призводить до поганих наслідків. Будьте впевнені у своїх силах, повірте в себе, тоді і інші повірять у вас.

Безумовно, далеко не всі сновидіння мають властивість збуватися, тому не варто панікувати, ознайомившись з негативним трактуванням. Крім того, деколи тільки сам сновидець розуміє, наскільки важливим і значущим є побачене вночі.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 13 березня 2023 року

21 місячний день Загальний опис
Двадцять перший місячний день – день абсолютної чистоти та благородства. Важливо бути чесними та справедливими, навіть у дрібницях. Якщо реалізація задуманого вимагатиме якихось жертв не зупинятися. Цілком віддатися справі і є можливість придбати абсолютно новий рівень ваших можливостей. Можна перевершити себе і знайти довгоочікувану свободу. Хвороби, що виникають сьогодні, можуть виявитися небезпечними. Часто вони непередбачувані. Хвороба може пройти швидко та без сліду, а може затягнутися. Якщо у Вас на 21 місячний день випало перше побачення, вважайте, що Вам пощастило. Ці відносини часто переростають у серйозні. Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 21-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♐ Місяць у знаку Стрілець
Загострення чутливості та схильності до оптимізму. Нездатність розглянути сутність того, що відбувається, і схильність до перебільшення своїх можливостей може призвести до безрозсудних дій. Існує можливість відірватися від дійсності, втративши контроль на теперішньому. Багато захоплень і пристрастей беруть початок у ці дні, оскільки звичайні проблеми стають менш значущими перед творчим і духовним прагненням.

☽ Понеділок
Цього дня тижня світом керує Місяць. Енергетика понеділка – жіноча, неспокійна, заспокійливо-пасивна. День «важкий» – почуття давлять над розумом. Емоції налаштовані на поетичне та мрійливе сприйняття навколишнього. Будь-які зміни викликають занепокоєння. Удачі чергуються з невдачами. Друзі можуть підвести, а вороги допомогти. Усі справи, окрім домашніх, сприймаються критично. У той же час, цей день творчий, день спонтанного мислення. У справах не робіть нічого важливого. Приділіть більше уваги собі, своїми домочадцям та рідним. Прогуляйтеся, зайдіть до магазину за покупками. Займіться своїм хобі. Прийміть ванну. У понеділок не треба займатися справами вівторка, четверга та неділі.

Сни 21 місячної доби

Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. Наскільки символічним не здавався Вам у цей день сон, не варто навіть думати про нього. Не читайте сонники в надії зрозуміти сенс, не переживайте, якщо події та картинки сновидіння були трагічними та жахливими. Так само не варто радіти нічому позитивному, що Ви побачите уві сні. Все це лише спотворена реальність. Тільки один символ нашого сну може мати сьогодні значення. Якщо Вам насниться щось пов'язане з конями, зверніть увагу на ці образи. Це символізує майбутні зміни або випробування, з якими Вам доведеться зіткнутися.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...