Translate

вівторок, 11 квітня 2023 р.

Сон у ніч на 11 квітня

Сон, побачений у ніч з 10 на 11 квітня, може здійснитися на 3,7 або 10 день. Сновидіння можуть дати корисну інформацію. Вони можуть бути підказки, які допоможуть розтлумачити сенс вашого життя. Як правило, вони зрозумілі і ясно показують вашу ситуацію, ваші завдання, цілі.

Особливу увагу звертайте на слова, які будуть сказані уві сні. Саме через них Вищі сили спілкуються з нами. Вам може з'явитися Вищий образ, все, що ви почуєте обов'язково буде прямою вказівкою до дії.

Якщо наснився поганий сон, то про його зміст повідайте воді, що біжить, тоді все погане піде, а хороше наблизиться.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із понеділка на вівторок

Сон на вівторок збувається в перші десять днів після того, як приснився, ймовірність того, що він здійсниться пізніше вкрай мала, можна навіть сказати, що сон вже не здійсниться. Вівторок – день, яким керує войовничий Марс. Саме Марс спрямовує та налаштовує Вас на рух лише «вгору» і лише вперед. Якщо у Вас у планах великі справи та звершення, то сон з понеділка на вівторок може символізувати ваше прагнення до досягнення мети, він може уособлювати Ваш шлях до самореалізації та саморозвитку. Якщо в день під керуванням Марса, Вам наснився неприємний, важкий і темний сон, можливо це знак і застереження про конфлікти, сварки і навіть змову проти Вас. Якщо сон навпаки був світлим, легким і невимушеним, можна вважати це знаком про те, що великі неприємності обійдуть Вас стороною, а дрібні негаразди вирішаться самі собою, або у Вас вистачить досвіду і сил, щоб вирішити їх по клацанню пальців.

Тлумачення снів БЕРЕЗА

Береза ​​є уособленням граціозності, стрункості, пишноти та чистоти. Про це дерево в народі складено велику кількість пісень, прислів'їв, приказок і, звичайно ж, загадок. Різні сонники приписують одним і тим самим об'єктам зовсім різне значення. При цьому не можна стверджувати, що одне тлумачення правильніше, один сонник гірший чи кращий. Усі вони спираються на народний досвід, психологію та знання людської природи. Щоб зрозуміти, до чого сниться береза, достатньо відкрити сонник і згадати подробиці сновидіння. Те саме дерево може передбачати різні речі залежно від місця проростання, стану гілок та інших факторів.
Сни про березу – завжди глибокі та значущі. Тому аналізувати їх потрібно вдумливо, намагаючись спиратися на сонники, чиї значення і судження перевірені часом. Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться береза, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Суха береза ​​сниться до затяжної депресії.
✦ Зростання на цвинтарі – до фінансових втрат.
✦ Спилювати її – до вчинення підлого вчинку.
✦ Ламати гілки – до небезпечної ситуації.
✦ Якщо наснилося, що берізка горить, то це до нещасного випадку.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Високі берези сниться до запрошення на побачення.
✦ Розлогі – до приємних сюрпризів.
✦ Залазити на березу – до вирішення старої проблеми.
✦ Поливати її – до поваги оточуючих.
✦ Побачити, що берізка зацвіла, – до появи нового хобі.

Сонник по днях тижня

Значення в залежності від дня тижня:
✦ у ніч на понеділок береза ​​сниться до затримки зарплати;
✦ на вівторок – до бійки;
✦ на середу – до запрошення на побачення;
✦ на четвер – до виконання дитячої мрії;
✦ на п'ятницю – до благополуччя та щастя;
✦ на суботу – до ревнощів з боку партнера;
✦ на неділю – до непередбачених витрат.

♀Сонник для жінок

Для жінок:
✦ незаймана береза ​​сниться до знайомства з заможним чоловіком;
✦ незаміжній дівчині – до розлучення з хлопцем;
✦ нареченій – до щасливого шлюбу;
✦ жінці одружена – до зради чоловіка;
✦ вагітній – до неприємностей через довірливість.

♂Сонник для чоловіків

Для чоловіків:
✦ холостому хлопцеві береза ​​сниться до страху перед складнощами;
✦ нареченому – до щасливого сімейного життя;
✦ одруженому чоловікові – до добрих новин від родичів;
✦ розлученому – до вдалого вкладення власних коштів;
✦ літньому – на період спокою.

🌛Місячний сонник

Тлумачення залежно від фази Місяця:
✦ у Повний місяць береза ​​сниться до незручної ситуації;
✦ на спадний Місяць – до швидкої закоханості;
✦ у Молодик – до неприємних подій;
✦ на Місяць, що росте – до збільшення прибутку.

Висновок

Якому тлумаченню вірити – вирішуєте лише Ви. Тільки від Вас залежить, чи вірити у значення снів взагалі. Але навіть сучасна наука згодна з тим, що сни людина бачить не так. Будьте уважні до себе та до того, що до Вас намагається донести власну свідомість.

Не засмучуйтесь, якщо значення сновидіння негативне, щоб Ви не побачили у своєму сні, яке б враження це на Вас не справило, пам'ятайте, що сни – це вірні порадники, головне призначення яких – уберегти нас від серйозних неприємностей. І якщо правильно сприйняти той посил, що вони в собі несуть, на Вас неодмінно чекає успіх!
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україно💙💛 Daryaved

Місячний календар 11 квітня 2023 року

21-й місячний день Загальний опис
Двадцять перший місячний день – день абсолютної чистоти та благородства. Важливо бути чесними та справедливими, навіть у дрібницях. Якщо реалізація задуманого вимагатиме якихось жертв не зупинятися. Цілком віддатися справі і є можливість придбати абсолютно новий рівень ваших можливостей. Можна перевершити себе і знайти довгоочікувану свободу. Хвороби, що виникають сьогодні, можуть виявитися небезпечними. Часто вони непередбачувані. Хвороба може пройти швидко та без сліду, а може затягнутися. Якщо у Вас на 21 місячний день випало перше побачення, вважайте, що Вам пощастило. Ці відносини часто переростають у серйозні. Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 21-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються на прийнятті важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♐ Місяць у знаку Стрілець
Загострення чутливості та схильності до оптимізму. Нездатність розглянути сутність того, що відбувається, і схильність до перебільшення своїх можливостей може призвести до безрозсудних дій. Існує можливість відірватися від дійсності, втративши контроль на теперішньому. Багато захоплень і пристрастей беруть початок у ці дні, оскільки звичайні проблеми стають менш значущими перед творчим і духовним прагненням.

♂ Вівторок
У цей день тижня світом керує Марс. Енергетика вівторка – чоловіча, ініціативна, войовничо-активна. День активних дій  не можна сидіти склавши руки. Емоції налаштовані до боротьби, першості, перемоги, праці до втоми. Надлишок емоцій може викликати агресію, невиправданий авантюризм. Важливо цього дня тримати під контролем свої емоції, намагатися "тверезо" мислити і тоді у справах все виходитиме. Добре займатися будь-якою фізичною роботою. Добре братися за справи, що потребують нових ідей, ініціативи. Добре займатись бізнесом. Добре розумітися на конкурентах, відстоювати свої права, точку зору. Дуже корисна участь у спортивних заходах та заняття фізкультурою. Будьте обережні у справах, пов'язаних з будинком і близькими  це може призвести до конфлікту. У вівторок бажано виключити справи понеділка, п'ятниці та суботи.

Сни 21 місячної доби

Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. Наскільки символічним не здавався Вам у цей день сон, не варто навіть думати про нього. Не читайте сонники в надії зрозуміти сенс, не переживайте, якщо події та картинки сновидіння були трагічними та жахливими. Так само не варто радіти нічому позитивному, що Ви побачите уві сні. Все це лише спотворена реальність. Тільки один символ нашого сну може мати сьогодні значення. Якщо Вам насниться щось пов'язане з конями, зверніть увагу на ці образи. Це символізує майбутні зміни або випробування, з якими Вам доведеться зіткнутися.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...