Translate

четвер, 11 травня 2023 р.

Сон у ніч на 11 травня

Сон у ніч на 11 травня збувається в найближчому майбутньому. 
Потрібно запам'ятати, які фарби переважали у сновидіння цієї ночі. Якщо сон був пофарбований переважно в зелені тони, це до фінансової стабільності, червоний і всі його відтінки попереджають про любовні потрясіння, а синій трактуватиметься по-різному для чоловіків та жінок. Так, для чоловіків переважання синього кольору уві сні стане сигналом до того, що незабаром потрібно буде відстоювати свою честь та гідність. А жінок синій сон повинен наштовхнути на думку про те, що зараз вони недостатньо виявляють свою жіночність.

Якщо в ніч з 10 на 11 травня вам наснилося щось лякаюче або, скажімо, ви поводилися некрасиво (кривдили когось, комусь брехали)  настав час переглянути свої найближчі плани  швидше за все, вони помилкові.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із середи на четвер

Сон на четвер буде віщим з великою ймовірністю, якщо сон наснився під ранок, швидше за все він виповниться в неділю.
Віщі сни з середи на четвер особливо яскраво врізаються в пам'ять, після пробудження Ви можете згадати кожну деталь та відтворити сюжет нічного марева у найдрібніших подробицях.
Сни четверга управляються Юпітером, тому все, що Вам наснилося, безпосередньо буде пов'язане з Вашою роботою. Якщо Ви знаходитесь у пошуку, то саме сон із середи на четвер може підказати яку сферу діяльності чи професію вибрати, щоб робота приносила не лише гроші, а й задоволення. Але тільки правильне розшифрування допоможе пролити світло на майбутнє:
✦ Вночі у четвер можна побачити справу, яка виявиться призначенням усього життя і при цьому принесе гідний дохід. І нехай Вас не бентежить, що воно виявиться Вам незнайомим чи нездійсненним.
✦ Не ігноруйте чотири сни, якщо в них були присутні колеги, знайомі, друзі, начальство та інші персонажі. Їхня поведінка уві сні дасть найкращу підказку.
✦ Якщо наснилося, що в ніч на четвер Вас нагороджували, хвалили за заслуги або ж Ви святкували щось разом із товаришами по службі, то незабаром гарантовано просунетеся по службі.
✦ Якщо ж бачення надто швидко забулося або в ньому не сталося нічого гідного та значного, то період вимушеного застою триває. Можливо, вам час взагалі поміняти роботу або зайнятися іншою справою? Підказки шукайте все в тих же снах.
✦ Якщо уві сні з середи на четвер Ви були у піднесеному настрої, брали участь у якомусь святі або веселому заході, знайте, серед колег та начальства Ви можете розраховувати на допомогу, яка швидше за все призведе до кар'єрного зростання та успіху у робочих справах.

Тлумачення снів БЕРЕГ МОРЯ

Берег моря, побачений уві сні – символ закінчення випробувань, кінець періоду турботи та труднощів, а також ознака досягнення мети. Сонники загалом дають позитивні тлумачення того, до чого сниться узбережжя, але, як і в будь-якому іншому випадку, кожен сюжет має і зворотний бік, або негативний, або нейтральний.
Щоб зрозуміти, до чого сниться берег, треба згадати, який саме берег наснився.
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень

✦ Йти кам'янистим морським берегом і поранитися сниться до неприємних подій.
✦ Плакати, сидячи на пляжі, – на зраду друга через гроші.
✦ Дивитися на берег моря з вікна – до перевтоми.
✦ З машини – на жаль про втрачені можливості.
✦ Пляж і море з каламутною водою – до пліток та обману.

ТОП 5 позитивних значень

✦ Веселитись у компанії друзів на березі моря – до радісних подій у родині.
✦ Гуляти з дітьми морським узбережжям – до можливості розпочати свою справу.
✦ Перебувати на пляжі під час припливу – до багатства.
✦ Відливу – до закінчення несприятливого періоду.
✦ Стояти на березі бірюзового моря – до поїздки на курорт.

Сонник по днях тижня

Трактування з сонника по днях тижня:
✦ у понеділок берег моря сниться на щастя;
✦ у вівторок – до покращення матеріального становища;
✦ у середу – до підвищення кваліфікації;
✦ у четвер – до веселого свята у колі родичів;
✦ у п'ятницю – до швидкого заміжжя;
✦ у суботу – до сімейного благополуччя;
✦ у неділю – до розмови із приємною людиною.

Сонник для жінок

Для представниць прекрасної статі берег моря, загалом, трактується позитивно. Подробиці залежать від віку та соціального статусу сновидиці:
✦ заміжній жінці морський берег сниться до довгого спокійного життя;
✦ вагітної – до успішного завершення справ;
✦ літній – до тривалої депресії;
✦ незаміжній дівчині – до успіху у професійній сфері;
✦ незаймана – до виконання бажання;
✦ нареченій – до цікавої подорожі.

Сонник для чоловіків

Значення багато в чому залежить від віку та соціального статусу:
✦ чоловікові, який одружений, берег моря сниться до поповнення у сім'ї;
✦ неодруженому – до весілля;
✦ літньому – до тривоги;
✦ молодому хлопцю – до приємного побутового клопоту;
✦ нареченому – до непередбачених витрат.

🌛Місячний сонник

Згідно з місячним сонником, берег моря уві сні найчастіше збувається на останню чверть місячного циклу. На цей період припадає час спадання Місяця, що переходить у молодик. А в інші дні місячного циклу ймовірність стає набагато нижчою.
Розшифровки по Місячному соннику:
✦ у Повний Місяць берег моря сниться до участі в авантюрі;
✦ на спадний Місяць – до успішної самореалізації;
✦ у Молодик – до втрати цінної речі;
✦ на Місяць, що росте – до домашнього затишку та періоду спокою.

Висновок

Сонники знають відповіді на всі сни і видіння, і для цих давніх, мудрих джерел не має значення, вірите ви снам чи ні.
Так чи інакше, кожне бачення має свій сенс і є зашифрованим посланням, і якщо вміти грамотно розшифровувати сни – можна отримати від цього велику користь наяву у реальному житті. Особливо якщо вам сниться якесь природне явище. Такі мрії мають особливо глибокий символізм, і можуть означати важливі речі для сновидця.

Берег – один із таких символів. Кордон, край, підбиття підсумків, нове життя… Берег сниться тим, хто знайшов своє місце у житті, часто будучи знаком змін. Однак вимушена посадка на нього вказує на серйозні переживання та важкі обставини, тому постарайтеся не відступати від наміченої мети і досягати того, чого прагнете. Особливо, якщо такі сновидіння стали снитися регулярно.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 11 травня 2023 року

21 місячний день
Двадцять перший місячний день – день абсолютної чистоти та благородства. Важливо бути чесними та справедливими, навіть у дрібницях. Якщо реалізація задуманого вимагатиме якихось жертв не зупинятися. Цілком віддатися справі і є можливість придбати абсолютно новий рівень ваших можливостей. Можна перевершити себе і знайти довгоочікувану свободу. Хвороби, що виникають сьогодні, можуть виявитися небезпечними. Часто вони непередбачувані. Хвороба може пройти швидко та без сліду, а може затягнутися. Якщо у Вас на 21 місячний день випало перше побачення, вважайте, що Вам пощастило. Ці відносини часто переростають у серйозні. Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 21-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌖 Доросла спадна Місяць або 3-я місячна фаза
Період місячного циклу від повного місяця до 3-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця дуже сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці зміцнені та врівноважені. Емоційний стан людини одягається в раціональну форму. Воля і фізична сила дозволяють з великим успіхом реалізовувати раніше розпочаті справи. Відмінний час для прояву трудової та розумової активності. Самостійність та розкутість підсвідомості сприятливо позначаються прийняття важливих і доленосних рішень. Дуже плідний час для саморозвитку, творчості та творення.

♎ Місяць у знаку Терези
 Час прагнення емоційного рівноваги. Увага розсіяна і важко зосередитися на окремих питаннях та речах. Якщо вам все подобається і у вас чудовий настрій, то ви досягли рівноваги між духовним і матеріальним. Небезпечно впадати в крайнощі, бажано дотримуватися міри у всьому. Намагайтеся відкласти справи, які потребують негайного вирішення.

♃ Четвер
Цього дня тижня світом керує Юпітер. Енергетика четверга – розважлива, сприятлива, соціально-активна. День державних та громадських справ. День матеріального процвітання. Займайтеся громадсько-політичною діяльністю, законами, юриспруденцією, розширенням сфер впливу, адмініструванням, професійним просуванням. Вивчайте іноземні мови. Сприятливі відносини пов'язані з грошима, майном, торгівлею. Добре подорожувати. Будь-яким проблемам у цей день не можна давати розвиватися, треба їх гасити одразу. Чи не прагнете на себе брати лідерство. У четвер не треба займатися справами понеділка, середи та суботи.

Сни 21 місячної доби

Цього дня Ви навряд чи бачитимете віщі сни. Як правило, вони не несуть нам жодної цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, що відбуваються з нами у реальному житті. Наскільки символічним не здавався Вам у цей день сон, не варто навіть думати про нього. Не читайте сонники в надії зрозуміти сенс, не переживайте, якщо події та картинки сновидіння були трагічними та жахливими. Так само не варто радіти нічому позитивному, що Ви побачите уві сні. Все це лише спотворена реальність. Тільки один символ нашого сну може мати сьогодні значення. Якщо Вам насниться щось пов'язане з конями, зверніть увагу на ці образи. Це символізує майбутні зміни або випробування, з якими Вам доведеться зіткнутися.

Віритимемо, що найближчим часом війна, розв'язана путінською ордою, закінчиться нашою перемогою! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...