Translate

субота, 9 липня 2022 р.

Сон у ніч на 9 липня

Тлумачі снів стверджують, що до сновидінь з 8 на 9 липня слід поставитися серйозно. Найчастіше всі вони говорять про приємні зміни та події. Сни цієї ночі можуть бути непростими: яскраві та насичені обіцянки – успіх, тьмяні говорять про стабільність. Можливо, дехто з них виявиться лякаючим і довго не йтиме з голови. Якщо позбутися сновидінь не виходить, необхідно розповісти про них воді, що біжить. Вона позбавить Вас від спогадів і віднесе негатив із собою. Сон із 8 на 9 липня виповниться через 7-10 днів. Сновидіння, побачене днем ​​9 липня, здійсниться за два тижні.
Якщо цього не сталося, то вже не варто чекати на його здійснення.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із п'ятниці на суботу

Сон із п'ятниці на суботу також може знайти собі застосування насправді. Велика кількість щасливих подій та приємних вражень, подарованих Морфеєм, говорить про отримання маси позитивних емоцій найближчими днями. Часто бачення цієї ночі характеризують події найближчого майбутнього як для самого сновидця, а й у його близьких друзів чи членів сім'ї.


😴Тлумачення снів ВАГІТНІСТЬ

Вагітність уві сні можна тлумачити по-різному. Саме тому у соннику є безліч різних версій, які відображають значення побаченої вагітності під час сну. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Часто вагітність уві сні відбиває готовність, як жінки, так і чоловіки до чогось креативного. Тому, що ще не поширили на маси, ну або просто не придумали. Не варто дивуватися, іноді й чоловіки можуть бачити себе уві сні вагітними. Звичайно, стан вагітності для чоловіків неприродний, але такі сни можуть трактуватися як «зачаття» масштабного проекту, ідеї чи починання.

Традиційно бачити вагітність уві сні вважають добрим знаком, який пророкує фінансове благополуччя – здатність «народити» багатство. Також говорять про творчий потенціал, плани на створення чогось цінного та значущого та про зрілість особистості в цілому. Але, як і в кожного символу, вагітність має і негативне значення – найчастіше це приховане захворювання чи потрапляння під чуже вплив.

Сон про вагітність може виявитися і віщим  підсвідомість про подібні речі здогадується куди раніше, ніж виявляються фізіологічні ознаки, так що зробити тест буде не зайвим. До речі, саме такий підхід у тлумаченні снів був у Зигмунда Фрейда – він вважав, що жінка, яка побачила себе уві сні вагітною, може починати готуватися до появи малюка. Втім, була в нього й інша версія: жінка незадоволена своїм партнером і незабаром почнеться нові стосунки. Варто чекати змін у особистому житті та самотній жінці, яка побачила себе вагітною уві сні.

ТОП 5 негативних значень:

✦ Дізнатися уві сні про вагітність дочки чи сестри сниться до зради коханої людини.
✦ Радіти в очікуванні пологів подруги – до появи почуття закоханості до егоїстичної чи жорстокої людини.
✦ Дівчина, яка збирається зробити аборт, сниться до зради, пліткам, які зіпсують репутацію сновидця.
✦ Побачити колегу з великим животом – до звільнення.
✦ Знайома жінка в очікуванні дівчинки - до проблем, хвороби родича.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Дізнатися про вагітність літньої родички сниться до несподіваного підвищення на посаді.
✦ Дізнатися про вагітність двійнят уві сні – до успіхів у бізнесі.
✦ Відчувати ворушіння плоду та зрозуміти, що завагітніла – до гарного настрою.
✦ Зробити УЗД та дізнатися, що вагітна – до невеликого прибутку.
✦ Незнайомка в хорошому настрої сниться до нової роботи, знайомств з протилежною статтю.

Сонник по днях тижня

Тлумачення Сонника по днях тижня:
✦ у понеділок новина про вагітність сниться до втрати важливого клієнта через власну лінощі;
✦ у вівторок – до сварки з другом, що призведе до розриву стосунків;
✦ у середу – до спроби сновидця приховати випадкову зраду;
✦ у четвер – до укладання вигідної угоди;
✦ у п'ятницю – до звільнення;
✦ у суботу – до появи нового джерела доходу;
✦ у неділю – до отримання невеликої спадщини.

🌛Місячний сонник

Тлумачення Місячного сонника:
✦ в Повний місяць – до успіху на роботі;
✦ на спадний Місяць – до можливості заробити хорошу суму грошей;
✦ дізнатися про вагітність сниться в Молодик до ризику стати жертвою шахраїв;
✦ на Місяць, що росте – до непотрібних покупок, які не принесуть задоволення.

Висновок

Існують різні види сонників, кожен із них тлумачить сни по-різному. Аналізуючи сон, недостатньо зрозуміти, яка подія ховається за символом вагітності – реальне очікування на поповнення, якийсь творчий проект чи щось зовсім інше. Згадайте, які почуття ви відчували уві сні щодо вагітності. Радість? Тривогу? Страх? Швидше за все, те саме ви відчуваєте і по відношенню до реальної події – усвідомте та прийміть ці емоції.
Спокійної, тихої ночі.
Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар на 9 липня 2022 року

Загальний опис
Сприятливий день. Десята місячна доба – час спогадів, традицій, зміцнення сімейних уз. Налагоджуючи зв'язки зі своїми рідними та близькими, можна знайти енергію для руху вперед. Зв'язок із предками допоможе почуватися впевненіше у цьому житті. У десяту місячну добу рекомендується уникати самотності, корисно зустрічатися з родичами, друзями, просто з добре знайомими людьми, вести бесіди за інтересами або провести час за чаюванням. Лікувальна волога плюс інтуїція, що посилено проявляє себе в цей день, підвищать не тільки настрій, а й енергетику всього організму. Можна згадувати цікаві моменти з минулого, переглянути фотографії, де відображені щасливі життєві миті. У 10 місячний день дуже добре будувати будинок, дачу, завозити нові меблі, починати ремонт. Усі справи успішно просуватимуться. Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 10-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌔 Молодий місяць, що росте, або 2-а місячна фаза
Період місячного циклу від 1-ї місячної чверті до повного місяця, так званий період істиною Місяця. Енергетика цілющих сил Сонця як ніколи сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці сильні та активні. Емоційний, розумовий та фізичний стан людини розкривається повністю. Відмінний час для активних дій та перемог. Успіх і успіх будуть супроводжувати в особистому, громадському, творчому та діловому житті. Рухайтеся, мандруйте, спілкуйтеся, вкладайте гроші, зміцнюйте своє здоров'я. За пару місячних днів до повного місяця пригальмуйте, оскільки настане період несприятливих місячних днів, які називаються днями Місячної дороги або Спаленого шляху.

♏ Місяць у знаку Скорпіон
Підвищені інтуїтивні здібності допомагають у вирішенні будь-яких проблем. Збільшується можливість нових зустрічей, цікавих знайомств. Таємничість знака сприяє дослідницькій діяльності. З'являється прагнення філософії чи містики.

♄ Субота
Цього дня тижня світом керує Сатурн. Енергетика суботи – незбалансована, доленосна, замкнуто-пасивна. День важкий – треба обмежувати свої бажання та потреби, контролювати те, про що йдеться. День усамітнення, концентрації, мовчання, роздуми над сенсом життя, вирішення власних проблем та підбиття підсумків. Цього дня слід відпочивати (відпочинок у суботу продовжує життя), лікуватися, не робити важливого, не починати нового, не перевтомлюватись, не докладати великих зусиль, не сваритися. Цей день сприяє будівництву будинку, сільськогосподарським роботам, купівлі та продажу нерухомості, врегулюванню питань з офіційними особами та державними установами, одержанню офіційних документів. Це день виховання дітей. У суботу не можна займатися справами вівторка, середи та неділі.

Сни 10 місячної доби

Енергетика 11 місячного дня, що прокинулася, діятиме насамперед на психіку і підсвідомість, так що в сновидіннях цілком можливі одкровення, яких Ви так чекаєте. Сни цього дня можна тлумачити самостійно за тими відчуттями, які від них залишилися. Якщо сон був приємним, радісним, щасливим, у вашому житті все йде так, як треба. Похмурі, темні, незрозумілі сни – свідчення того, що ви заблукали в лабіринті і не можете знайти вихід. Потрібно переглянути власні плани, щоб намацати той єдиний шлях, який виведе Вас із глухого кута. Поганою ознакою буде, якщо у вашому сні Ви витрачаєте злу енергію і даруєте неприємності: настав час згадати про душу і звільнитися від матеріальної павутини, що огорнула Вас.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...