Translate

четвер, 8 червня 2023 р.

Тлумачення снів ДОЩ

Дощ у сновидінні може мати безліч різних значень. Такі сюжети розшифровуються як знак прибутку, позитивних почуттів чи подій негативного характеру. Залежно від побачених подробиць та особистості сплячого, кінцеве трактування може бути як хорошим, так і негативним. Жінці сниться дощ – до творчого піднесення. Чоловікові – поліпшення матеріального становища. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

На питання про те, до чого сниться дощ, можна однозначно відповісти, що такий сон уражає період очищення. У цей час на підсвідомому рівні виникає необхідність змити з душі накопичений негатив. Але тлумачення сновидіння повністю залежить від цього, у якому прояві вам бачиться сон.

Дощ уві сні може бути різним і від цього залежить, що очікується в найближчому майбутньому. Але в будь-якому випадку, таке сновидіння не є простим і його потрібно трактувати, перш за все, дослухаючись свого внутрішнього голосу. Щоб зрозуміти, до чого сниться дощ, необхідно згадати всі подробиці нічного бачення.

ТОП 5 негативних значень:

✦ Сильний дощ сниться до періоду безгрошів'я.
✦ Чорний дощ віщує нещастя, природні катаклізми, втрату близьких людей, тугу.
✦ Отруйний дощ уві сні – до харчового отруєння.
✦ Спати під зливою – до неприємностей через безвідповідальність.
✦ Гуляти під кривавим дощем – до вчинення жорстокого вчинку.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Грибний дощ сниться до веселого проведення часу з близькими людьми.
✦ Бігати босоніж під приємним дощем - сновидіння обіцяє щастя і удачу в найближчому часі.
✦ Злива та різнобарвний град – до яскравих вражень.
✦ Танцювати під дощем одному – до довгоочікуваного відпочинку.
✦ З коханою людиною – до одруження.

Сонник по днях тижня

Розшифровки в залежності від дня тижня:
✦ у понеділок дощ сниться до марних переживань;
✦ у вівторок – до змін у особистому житті;
✦ у середу – до приємного вечора;
✦ у четвер – до просування кар'єрними сходами;
✦ у п'ятницю – до серйозної розмови з коханою людиною;
✦ у суботу – до неприємностей під час подорожі;
✦ у неділю – до досягнення успіху.

🌛Місячний сонник

Трактування залежно від фази Місяця :
✦ у Повня – до хвороби родичів;
✦ на спадний Місяць – до проблем у сім'ї;
✦ у Молодий місяць – до початку нової справи;
✦ на зростаючий місяць дощ сниться до приємних несподіванок.

Залежно від часу доби:
✦ вночі або під ранок дощ сниться для досягнення мети;
✦ вдень – на період невдач;
✦ увечері – на початок роботи над власним проектомє

Тлумачення сну про дощ в залежності від подробиць

Залежно від того, який уві сні дощ:
✦ Зливи у сні можуть символізувати відсутність будь-якого прогресу в навчанні або роботі. Сновидцю його життя може нагадувати трясовину, болото, в якому він загруз і вибратися звідти ніяк не вдається. Але деякі сонники стверджують зливу сниться до того, що багато справ підуть на краще.
✦ Дощ із громом – сновидцю доведеться пережити біди та невдачі, буде багато втраченого даремно часу. Згорнувши не на той шлях, буде дуже складно, відкинувши зайве, повернутись на перевірену надійну дорогу.
✦ Вогненний дощ може виникнути уві сні, як наслідок пережитих катаклізмів та стихійних лих. Іноді попереджає про неминучу неприємність. Якщо уві сні Ви побачили такий дощ, то доручена справа вийде з-під контролю, і виправити ситуацію буде неможливо.
✦ Метеоритний дощ уві сні, з одного боку, обіцяє неприємності, невдалі рішення. З іншого боку, спостереження такого явища уві сні, може віщувати виявлення прихованих здібностей чи таланту. Також він може символізувати різкі зміни у найближчому майбутньому. Значення метеоритного дощу залежить від емоцій, що з'явилися. Якщо людина злякалася, ставши свідком незвичайного явища – на нього чекають біди та нещастя, він буде постраждалим від природних катаклізмів. Прояви позитивних емоцій може обіцяти приємні зміни. Зазвичай такий сон обіцяє успіх творчим особистостям. Якщо зірка впала до рук – успіх, незважаючи на присутність у житті безлічі недоброзичливців, неминучий.
✦ Якщо довелося побачити сон, в якому дощ йде прямо в будинку, його слід трактувати як застереження від ризикованої справи. Так само він може обіцяти втручання чужої людини в сімейні справи або особисте життя. Помітивши надмірний інтерес, виявлений стороннім, слід постаратися якнайшвидше припинити його.
✦ Якщо наснилася злива з сильним вітром, що збиває з ніг – у майбутньому буде багато перешкод. Але кидати задумане не варто, згодом усе обов'язково налагодиться.
✦ Блискавка без дощу обіцяє успіх у справах, благополуччя. Якщо сниться кульова блискавка з дощем, потрібно бути готовим до того, що буде потрібно терпіння та докладання зусиль для досягнення мети. Блискавка блискавка і невеликий дощ при безхмарному небі може віщувати відплату за помилки.
✦ Хмари з дощем уві сні обіцяють неприємності в житті.
✦ Дощ із градом попереджає про дрібні турботи та неприємності, які швидко пройдуть.
✦ Брудні краплі дощу можуть свідчити про присутність у близькому оточенні пліткарів та лицемірних людей.
✦ Дощ і сонце уві сні підтверджують правильний напрямок або рішення, яке прийняла людина в житті, минулі перешкоди та приємні зміни.
✦ Літній дощ сниться до змін, які обіцяють щастя. Якщо часто сниться літній дощ, людина матиме багатство, здобуте нечесним шляхом. Сон каже, що людина сповнена сил і рішучості, і готова долати труднощі. Однак, якщо це була злива, буде велика невдача.
✦ Чорний дощ віщує нещастя, природні катаклізми, втрату близьких людей, тугу.
✦ Дрібний дощ обіцяє дрібні невдачі, сірі будні та одноманітну роботу. Сховатись від дрібного дощу означає, що людині вдасться подолати всі труднощі. Ще сон може вказувати на межу характеру - вміння уникати проблеми.
✦ Дощ, що веде до повені, підтверджує період, в якому важко контролювати емоції. Таке явище також може віщувати природні катаклізми.

Залежно від дій:
✦ Сон, у якому хтось іде під дощем, може нести у собі зворотне значення, залежно від випробуваних вражень. Якщо була радість від прогулянки, у майбутньому будуть неприємності та невдачі. Холодна вода може підтвердити період застою. Йти під зливою – до успіху. Чим сильніша буде злива, тим довше триватиме період везіння.
✦ Дах, що протікає від дощу, обіцяє фінансові проблеми та невдачі від ризикованих рішень. Такий сон може символізувати почуття незахищеності та наближення небезпеки.
✦ Сон, у якому здалася прогулянка під приємним теплим дощем, може символізувати зустріч із коханим. Також може підтверджувати, що людина не здатна до серйозних вчинків і завжди покладається на удачу.
✦ Нічні прогулянки під дощем уві сні вказують на здатність і бажання сновидця здійснювати контроль над іншими людьми, керувати ними та регулювати їх дії. Настав час заявити наголос про свої бажання і наміри.
✦ Гуляти уві сні без парасольки – сновидець гостинний, і сам любить бувати на різних прийомах. Його життя наповнене радістю та веселощами.
✦ Бігати босоніж під приємним дощем – щастя та удача у найближчому часі.
✦ Якщо уві сні сновидець бігає під зливою, його життя буде сповнене тривоги.
✦ Спроби не намокнути під дощем тікаючи від нього, може тільки підтвердити той факт, що людина постійно заплющує очі на проблеми, не намагаючись їх вирішити. Навпаки, якщо сновидцю подобалося бігати під дощем у його нічному баченні, наяву він не звик чинити опір і постійно шукає для себе легкі шляхи, намагаючись таким чином обійти «гострі кути».
✦ Гуляти під дощем, але не намокати – до конфліктів, яких можна було б уникнути.
✦ Бігти під дощем уві сні – успіх на роботі, який нелегко дістанеться.
✦ Стояти під дощем – наяву чекає легковажні та необдумані вчинки чи знайомство з невідповідальною особою. Такий самий сон може обіцяти і насичене знайомствами, зустрічами та прийомами життя. Якщо краплі були прозорі, людина зустрічатиме лише приємних йому людей, бажатиме подальшого спілкування з ними.
✦ Мокре волосся від дощу віщує нові захоплюючі відносини, які будуть стрімко розвиватися, принесуть багато радості та щастя.
✦ Уві сні відчувати запах дощу – на жаль.
✦ Іти в каптурі під дощем – до зустрічі з родичами.
✦ Небагато намокнути від дощу – до хвороби близької людини.
✦ Лежати на землі під час дощу – до розлучення з коханою людиною.

Залежно від того, де дощ:
✦ у селі – до досягнення мети;
✦ у будівлі – до неприємностей;
✦ у пустелі – за допомогою друзів у скрутну хвилину;
✦ за вікном – до досягнення успіху;
✦ за дверима – до невеликих сварок з начальником;
✦ на пляжі – до зради коханої людини;
✦ над морем – до врегулювання складного питання на роботі.

Залежно від того, коли очікується дощ:
✦ навесні – до вирішення всіх проблем;
✦ увечері – до отримання догани на роботі через легковажність;
✦ вдень – до добрих подій в особистому житті;
✦ вранці – до можливості виявити себе на роботі;
✦ влітку – до побутової травми;
✦ взимку – для прийняття поспішних рішень;
✦ восени – до непорозуміння з близькою людиною;
✦ вночі – до негативних подій.

Дощ уві сні: навіщо сниться жінці?
✦ Звичайний дощ може снитися до проблем особистого життя, зраді, пережити яку допоможуть близькі люди. Проте, для дівчини, яка пережила розрив, він може віщувати удачу та щастя.
✦ Сон, у якому дівчині довелося намокнути під дощем, підтверджує, що вона мріє заміжжям.
✦ Намагається сховатись – не готова до побуту, спільного проживання з чоловіком, сімейних стосунків.
✦ Змокла під дощем уві сні жінка може мати знайомства з неприємними людьми в житті.
✦ Дощ із громом сниться дівчині – вона одружиться.
✦ Сильний дощ обіцяє жінці велику сварку. Вона піддаватиметься постійної критиці оточуючих.
✦ Жінка прогулювалася під дощем – вона має готовність до виховання дітей наяву. Так само сон може підтвердити легковажність та необдуманість у вчинках.
✦ Наснився дощ вагітній жінці – вона народить геніальну дитину, яка увійде в історію. Такий сон може віщувати і народження близнюків.

Значення сюжету ДОЩ за різними сонниками

Часто в сновидіннях дощ і злива бачать ті, хто шукає, бажає духовного зростання та розуміє необхідність змін. Сонники пропонують ставитись до таких снів, як до сигналу про початок нового етапу життя. Кожен сонник має власні, іноді дуже несподівані інтерпретації значення дощу. Це природне явище у снах може розповідати про особисте життя, стан здоров'я та успіхи в діяльності сновидця.

Сонник Міллера

Американський психолог Густав Міллер, сюжети з дощами трактує як переродження і пораду бути акуратнішими у питаннях довіри, якщо не вдалося сховатися від води. Якщо дощ був брудним – чекайте на незапланований дохід.
Додаткові тлумачення:
✦ дощ на вулиці сниться до появи труднощів у роботі;
✦ у лісі – до змін у особистому житті;
✦ у транспорті – до досягнення поваги у суспільстві;
✦ у приміщенні – до виправлення помилок.
Для жінок:
✦ чистий дощ сниться до несподіваної подорожі до компанії друзів;
✦ брудний – до фінансової стабільності.

Сонник Фрейда

На думку засновника психоаналізу, дощ уві сні символізує запліднення та зародження життя. Фрейд пов'язує дощ уві сні із сексуальною сферою життя людини.
Інтерпретації із сонника Фрейда:
✦ промокнути під теплою зливою – до порозуміння з коханою людиною;
✦ потрапити під дощ та відчути краплі на обличчі – на радість від спілкування з друзями;
✦ ховатися від дощу під дощовиком – до страху перед труднощами;
✦ йти в грозу без парасольки – до поповнення сім'ї.
Для чоловіків:
✦ дощ уві сні – символ гармонії у особистих стосунках.
Для жінок:
✦ заміжній жінці дощ сниться до швидкої вагітності.

Сонник Лоффа

Відповідно до сонника Лоффа, дощ уві сні попереджає про ворогів у колі ближніх. Поводьтеся з усіма дуже обережно, інакше конфлікти неминучі. Сонник зливу, яку довелося перечікувати вдома, у затишку, трактує як порятунок від великої небезпеки.
Додаткові тлумачення:
✦ сильний дощ сниться до прояву агресії;
✦ осінній – до подолання складнощів;
✦ зливою з грозою та блискавкою – до примирення після сварки з друзями.
Для чоловіків:
✦ чоловіка – до погашення всіх боргів.

Сонник міс Хассе

На думку міс Хассе, дощ у сонячний день сниться до зміни професійної діяльності.
Для чоловіків:
✦ дощ і сильний вітер сняться до появи сильного конкурента;
та сніг – до спроби вирішити проблеми незаконним шляхом.
Для жінок:
✦ побачити уві сні дощ за вікном – до появи коханця.

Сучасний сонник

Згідно із Сучасним сонником, дощ уві сні завжди є провісником сліз та важливих подій у житті людини. Рідкісні краплі дощу говорять про появу невеликих неприємностей, через які Ви хвилюватиметеся, нервуватимете і плакатимете.
✦ Мутні краплі, що падають, як при уповільненій зйомці, сповіщають сплячого про майбутні йому душевні переживання, які викличе зраду коханої людини. Якщо краплі дощу потрапляють на пісок і зникають у ньому, то сон каже, що зраджують вам не перший день. Якщо дощ залишається на поверхні піску, то вам доведеться дізнатися про обман.
✦ Сниться, що краплі дощу кругами розходяться на водній гладі річки або струмка, це попередження сплячого про майбутню сварку з другою половинкою. Будьте обережні, оскільки вона може спричинити розрив відносин. Якщо уві сні течія швидка, а на поверхні каламутної води плаває сміття, то про зраду лихословитимуть та розпускатимуть чутки. Якщо у воді видніються каміння, то вони попереджають сплячого про швидку розлуку або майбутнє розлучення.
✦ Падаючий на землю суцільною стіною, сильний дощ сниться до неприємних пригод, інцидентів, конфліктів на роботі та сварок з близькими людьми.
✦ Злива сниться до проблем, вирішувати які доведеться негайно. Сновидіння, в яких вам вдалося не промокнути під дощем, пророкують, що наяву ви уникнете великого скандалу, який міг негативно позначитися на вашій кар'єрі. Якщо уві сні ви опинилися під дощем і промокли, то поставлені вам підніжки і конфлікти, що виникли, відіб'ються на вашому душевному стані і відношенні до оточуючих людей.
✦ Снилося, що Вам вдалося сховатися від дощу, отже, у Вас з'явиться покровитель, який звалить на себе вирішення багатьох ваших проблем. Сон, у якому від дощу Ви ховаєтеся під парасолькою, вказує на вашу передбачливість, завдяки якій ви зможете уберегтися від неприємностей.
✦ Близька вам людина, що мокне під дощем, сниться до того, що незабаром у нього з'являться проблеми і для їх вирішення знадобиться ваша допомога.
✦ Грибний дощ уві сні пророкує сплячому, що тепер він зустріне справжнє кохання і буде з нею щасливий. Блискучі краплі дощу сняться до незабутнього побачення з людиною, з якою в минулому вас пов'язували тісні узи. Побачені уві сні каламутні важкі краплі дощу теж пророкують зустріч із людиною з минулого життя. Але вона викличе тяжкі спогади і, оскільки він вам огидний, залишить у душі неприємний осад.
✦ Якщо Ви спите та виразно відчуваєте на собі краплі дощу, то Вас намагаються попередити про те, що ваше здоров'я під загрозою і потрібно заздалегідь подумати про нього. Якщо, потрапивши у сні під дощ, Ви не відчуваєте на тілі його крапель, то виснажлива хвороба, що загрожує Вам, відступить.
✦ Мутно-брудного або іржавого кольору дощ сниться до того, що в реальному житті Вам потрібно підготуватися до захисту честі та гідності, оскільки недруги намагатимуться обмовити Вас. Якщо уві сні Ви промокли під таким дощем, то наяву наклеп противників наздожене Вас і змусить зайняти кругову оборону.

Слов'янський сонник

Згідно з Слов'янським сонником, такий сон провісник великого виграшу.
Для чоловіків:
✦ якщо наснилося, що на вулиці похмуро і злегка мрячить, то це до невеликих сварок у сім'ї;
✦ почалася гроза та дощ заливає будинок – до розлучення з дружиною.
Для жінок:
✦ бігати на вулиці під час дощу сниться до труднощів у особистому житті;
✦ ховатись під парасолькою від зливи – до візиту гостей;
✦ ховати дітей від сильного дощу під деревами – до хвороби дитини.

Езотеричний сонник

Таке сновидіння означає, що сновидець зможе позбутися негативних думок.
Для чоловіків:
✦ сильний дощ сниться до виконання монотонної роботи;
✦ рівний – до стабільності у справах.
Для жінок:
✦ якщо наснилося, що радієш дощу, то це до несподіваної знахідки;
✦ стало темно та страшно під час зливи – до частих конфліктів із сусідами.

Висновок

Варіантів трактування сновидіння, в якому присутній сюжет дощу, чимало, але для того, щоб визначити, який з них найбільше підходить Вам у поточний період вашого життя, слід проаналізувати події минулого дня. Дощ уві сні має більше позитивне, ніж негативне значення. Однак, якщо сновидіння несе негативну конотацію, не варто зневірятися, сон лише попереджає Вас про небезпеку, яку Ви зможете запобігти або уникнути зовсім. Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Віритимемо, що найближчим часом війна, розв'язана путінською ордою, закінчиться нашою перемогою! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...