Translate

середа, 22 червня 2022 р.

Фрукти та ягоди можуть розповісти про Ваш характер

Залежно від того, який фрукт у людини найулюбленіший, можна дізнатися деякі риси його характеру та магічний вплив ласощів. Виберіть фрукт, який Вам найбільше подобається і дізнайтеся про себе.

Абрикос🍑

Люди-«абрикоси» мають здатність «солодко» говорити, причому очі випромінюють незвичайну доброту. Такі особистості викликають довіру, в оточуючих може скластися враження, що вони знали цю людину все життя. Але помилиться той, хто сприймає це за знаки сором'язливості, всепрощення, милосердя. Якщо хтось надумав претендувати на їх свободу, він відразу отримає жорстку відсіч. Так що для друзів «абрикос» – милий друг, для ворогів – непримиренний супротивник. За своєю натурою – це творчі люди, які можуть писати вірші та оповідання.
З магічного погляду абрикос – символ боязкості, надій та мрій, уособлення кохання.

Ананас🍍
Натура естетична та висока. Зважує кожне слово, перш ніж вимовити його, жодних поспішних висловлювань і думок. Від людей, які не поділяють їхні думки, намагаються триматися на відстані. Мають вишуканий смак у всьому, від одягу до вибору книг, але в міру своїх можливостей. Люди цього типу – однолюби. У спілкуванні з жінками не допускають фамільярностей та двозначностей. Будьте певні, що чоловік, який потягнувся за зайвим шматочком ананаса, доставить вам не менше екзотичних відчуттів, ніж сам плід. Але майте на увазі, що в екзотику також входять його нескінченні зв'язки, безліч комплексів, відсутність душевної рівноваги.
У магії ананас – символ гостинності, плодючості та достатку.

Апельсин🍊

Апельсини люблять люди м'які і милі у спілкуванні, що легко сходяться з оточуючими. І головне – «апельсини», не бажаючи нікому бути тягарем, самі вважають за краще кувати своє щастя. Але також цей фрукт приваблює замкнутих та сором'язливих дам, які підкорюють чоловіків своєю скромністю та загадковістю. Як правило, це творчі особи, інтелігентні та з гарним почуттям гумору.
У світі магії апельсин символізує міцне здоров'я, процвітання, кар'єрне зростання та благополуччя.

Кавун🍉

Позитивна особистість! Уникають конфронтації, ніколи ні на що не скаржаться. Раз у раз намагаються спрямовувати людей на шлях праведний, що, кажучи відверто, їм рідко вдається. Проте не змінюють своїх звичок. Вдома вони поступливий чоловік і батько (дружина і мати), поважні з людьми старшого покоління. Жінки цього ретельно планують кожну хвилину свого життя. А якщо треба, не шкодують ні своїх, ні чужих сил та часу для того, щоб довести задумане до логічного фіналу. Більше принциповості не завадило б.
У магії Арбуз символізує собою пік найвищої насолоди, тобто оргазм.

Банан🍌

За вдачею це м'який і добросердий тип людей. Але деякі випади манерності характеризують їх як зарозумілих і зарозумілих особистостей. Часом вони бувають сентиментальними та легко вразливими. Люди-«банани» люблять мріяти, хоча твердо оцінюють нездійсненність таких бажань. Недоліком характеру є лінь, вони легко потрапляють під чужий вплив. Любительки бананів справляють на чоловіків сильне враження (багато в чому завдяки тому, що свідомо чи підсвідомо в них часто «підозрюють» схильність до орального сексу), проте вони дуже болісно реагують на будь-яку критику на свою адресу, адже під «шкіркою» плода ховається м'яка, чутлива та ранима особистість. Часто ці жінки впадають у меланхолію.
У магії банан символізує сексуальний потяг, дає енергію.

Брусниця

Вміють себе подати. Знають, як швидко порозумітися з оточуючими. Як правило, вроджені психологи. Вони з першого моменту зчитують співрозмовника і далі грають за його правилами, не забуваючи про свої інтереси. Знають, як досягти мети. Намагаються тримати почуття під контролем.

Виноград🍇

Ці люди вміють зберігати таємниці, свої та чужі. Але їх скритність часто переходить межі розумного, через що люди ставляться до них з недовірою. Іноді замкнутість не найкраще позначається на відносинах з рідними та близькими людьми. Перевагами виноградного типу є пунктуальність та вміння тримати слово. Виноград вибирають дуже замкнені жінки. Вони не люблять говорити про свої хвороби та душевні переживання. Цим жінкам можна довірити найпотаємніше. Зазвичай жінки цього типу бояться самотності і вічно прагнуть задоволення. Чоловіки, навпаки, є улюбленцями у жінок, але дуже вибагливі у виборі партнерки.
У магічному розумінні виноград – символ родючості, вірності та духовного відродження.

Вишня🍒

Вишня за смаком людям, здатним на різкі слова та безрозсудні вчинки. У «вишневих» людей життя не завжди солодке. Їм важлива кар'єра, але не завжди вдається її збудувати. Такі люди часто злітають та падають, особливо професійно.
«Вишеньки» імпульсивні, але заради друзів та близьких готові гори згорнути. Для них нічого немає краще, ніж перебувати в оточенні близьких родичів та улюбленого партнера.
У магічному сприйнятті вишня приносить удачу та приваблює любов.

Лохина/чорниця

Легкоранімі та сентиментальні. Люблять проводити час у компанії друзів, водночас будинок – їхнє чільне місце. Гостинні та привітні. Люблять дітей та відпочинок на природі. При цьому часом дуже потребують підтримки близьких.

Грейпфрут🍊

Любителі цього фрукта – добрі, теплі люди. Вони люблять свіжість, свободу, подих вітру. Не можуть поза увагою оточуючих, тому екстравагантність іноді переходить межі суспільних норм, але їх це не сильно хвилює. Якщо їх критикують, вони завжди зможуть захистити себе.
У магії грейпфрут заспокоює, допомагає подолати стрес, збуджує і водночас надає легку снодійну дію.

Груша🍐

Основна риса характеру людей-«груш» – це дружелюбність та спокій. Жінки – чудові та гостинні господині. Це особи, які мають художні таланти, зазвичай добре малюють або вишивають. Мають розвинене почуття гумору і є меломанами. Дівчата цього типу дуже спокусливі, дуже еротичні, подібно до соковитої м'якоті та овальної форми зрілого плоду. Вони зачаровують свого кавалера чарівним шармом, їм хочеться, щоб їх носили на руках. Проте чоловіки-«груші» нерідко бувають уразливими і довго зберігають сліди образ у своєму велелюбному серці.
З погляду магії груша уособлює щасливе материнство.

Диня

Дині воліють невгамовні люди, схильні скрізь і у всьому виявляти ініціативу. Люди "диньки" рідко схильні до алкоголізму і ніколи не потрапляють під чужий вплив. Вони відповідальні та цілеспрямовані, завжди добиваються свого. Бракує їм м'якості та вміння поступатися. Диню люблять хоробрі люди.
У магії диня – символ добра, гармонії людини із природою.

Жимолость

Піддавати все сумніву, аналізу – улюблене заняття жимолості. При цьому, якщо ситуація не дуже приємна, вони зможуть знайти позитивні моменти. Рідко роблять спонтанні покупки та роблять необдумані вчинки. Це люди раціональні. Сім разів відміряй – прислів'я придумане, здається, саме про них.

Ірга

На вигляд дуже скромні, ці люди здатні по-справжньому захопити представників протилежної статі. Вони часто володіють воістину чарівними чарами. Вміють підтримати розмову, зацікавити собою. У той самий час цих людей дуже твердий внутрішній стрижень. Вони дотримуються своїх заповідей, намагаються не порушувати обіцянки і не піддаються спокусам. Серед них чимало тих, хто веде здоровий спосіб життя та зовсім не приймає алкоголь та нікотин.

Ківі🥝

Любителі ківі – однозначно оптимісти. З ними завжди весело, вони ніколи не сумують, навколо них вир подій і відчуття свята. Люди «ківі» – віддані друзі, які завжди прийдуть на допомогу. Вони впевнені у собі люди, які готові на експерименти. Легкі на підйом, у них завжди ціла купа ідей. З ними ніколи не скучиш.
У магії ківі раніше використовували як афродизіак. Цей фрукт здатний посилити статевий потяг. Так що якщо у відносинах згасла пристрасть, настав час дружно їсти ківі!

Полуниця🍓/суниця

Людям «полуничного» типу чужа заздрість, вони ніколи не дратуються через дрібниці. Це люди веселі, привітні, вміють порозумітися з іншими. Їм притаманна елегантність, люблять гарні речі, які вміють цінувати їх та берегти. Проте страждають муками ревнощів (без будь-яких вагомих підстав). Такі жінки обирають для себе лише дуже забезпечених чоловіків. У свою чергу, чоловіки цього типу непостійні, вони знаходяться в пошуках партнерок дуже привабливих і без комплексів. Довіряють лише своїм відчуттям та передчуттям.
У магії полуниця – символ достатку та сексуальності.

Журавлина

Знають, чого хочуть у житті. Цілеспрямовані та правдиві. Брехня для любителів журавлини часто зовсім неможлива. Друзів у них може бути небагато, але це, як правило, дуже близькі їм за духом люди. Журавлини – любителі подорожей. Причому не комфортних. Їх варіант, швидше за все, похід у важкопрохідні місця з рюкзаком та наметом, їжа на багатті та пісні під гітару.

Кокос

«Кокосові» люди – серйозні та вдумливі персони, люблять споглядати. Насолоджуються спілкуванням із друзями. Як правило, уперті, але не безрозсудні. Проникливі та кмітливі. Завжди на висоті, особливо на роботі. «Кокосові» люди потребують партнера з мізками, тому що пристрасть, звичайно, важлива, але це для них не найголовніше.
У магії кокос використовують як афродизіак. Кокосова олія застосовується в любовній магії азіатських чаклунів. Аюрведа стверджує, що кокос збільшує обсяг сперми і очищає сечовий міхур. Молоко кокосу з медом покращує травлення, вгамовує спрагу, загострює сексуальний апетит.

Аґрус

Любителі аґрусу є прихильниками «чорного гумору», люблять екстрим. У таких людей «душа навстіж». Знаходять спільну мову з людьми різного соціального становища. Люблять веселі компанії, застілля. Навіть якщо немає хорошого слуху та голосу, все одно «співали». З ними ніколи не скучиш! Не терплять, коли кривдять слабих. Від них легко добитися обіцянки, але, на жаль, вони майже відразу забувають про неї.
У магії аґрус – любов, захист, напад. Щоб захистити будинок від нечистої сили, ворота, двері, вікна будинку та хліва обв'язують колючими гілками агрусу. У приворотній магії можна використовувати здатність колючих гілок аґрусу, щоб затримувати будь-кого, щоб «зачепити» нареченого. Іноді використовується і магія нападу за рахунок колючості.

Лимон🍋

Лимон люблять дисципліновані та обов'язкові люди. Вони намагаються планувати своє життя аж до найдрібніших деталей, нервують, якщо відбуваються несподівані події, і завжди дотримуються слова.
У світі магії лимон знак вірного кохання, чесності, проникливості. Лимон – рятівник життя для тих, хто розуміє та знає. Цей фрукт має надзвичайно сильну магічну властивість очищати поля приміщення від негативних енергій.

Манго🍑

Манго зазвичай до смаку незалежним персонам. Вони не надто старанні виконавці, зате чудові начальники. Ці люди консервативні, їм необхідно контролювати ситуацію, одержують задоволення від процесу більше, ніж від результату. Сприймають світ у чорно-білих кольорах і завжди залишаються на своїй думці. Сильні в суспільстві та на роботі, але з коханими схожі на кошенят.
Магічні властивості манго – дарувати кохання та вічну молодість. Манго корисно включати до захисних страв.

Мандарин🍊

Мандарини вибирають поступливі особи з легким характером. З такими людьми приємно і працювати, і проводити дозвілля. Творчо обдаровані, чуйні та чуттєві натури. «Мандаринові» люди – добрі друзі, душа компанії, з ними добре перебувати за одним столом. Проте для сім'ї, така людина іноді надто несерйозна, рідною з нею важко.
У магічному світі – мандарини символізують багатство та радість.
Мандарини, сонячні фрукти наповнені енергією сонця. Їжте їх для зміцнення внутрішнього захисту.

Малина

«Малинкам» властиве кокетство, милування собою та неабияка частка егоїзму. Вони нічого не зроблять «за просто так». Важкі ситуації вкидають їх у вир переживань, викликають паніку, і тоді вони шукають високого покровителя. Але треба віддати належне – вони дуже старанні.
У магії малина – символ солодкого життя, кохання та краси. Ця ягода використовується різноманітно, в основному для захисту та збереження шлюбу. За допомогою малини можна зберегти та зміцнити шлюб. Для цього готують малиновий відвар або компот і пригощають їм свого коханого. Головне, збирати ягоди на Місяці, що росте, інакше можна добитися протилежного ефекту.

Морошка

Часто це зовсім ті люди, якими здаються. Пізнати їх непросто. Вони самі в собі. Їм практично ніколи не буває нудно. Любителі морошки невибагливі, легко переносять підвищені навантаження. Працьовиті і терплячі. Спілкуванню з друзями воліють усамітнення та походи на природу. Обов'язкові та виконавчі.

Обліпиха

У обліпихи в житті, найімовірніше, є чіткий план, який вони намагаються слідувати в міру сил. Вони обома руками за здоровий спосіб життя. Біг вранці, вівсянка на сніданок і йога щоп'ятниці – як правило, це про них. Чи варто дивуватися, що любителі обліпихи здебільшого підтягнуті, задоволені життям і собою?

Персик🍑

Зазвичай люди «персикового» типу – натури компанейские, психологічно сумісні з більшістю оточуючих. У певних життєвих ситуаціях буває важко зрозуміти, жартують вони чи кажуть серйозно. Основна та найяскравіша риса характеру – це інтелігентність. Недоліком характеру є невміння долати незаплановані труднощі. Але існує якийсь парадокс, тому що люди "персики" ще й уразливі, сором'язливі натури. Сором'язливість їх часом переходить будь-які межі, і збоку здається, що, наприклад, жінки – манірні та холодні ляльки. Але це не завжди так: за зовнішньою стриманістю «персикові» жінки приховують свою ніжну душу. Любителі персиків довго вибирають собі партнерку чи партнера, навіть якщо це їм варте приниження та розчарування. Вони готові до різних експериментів.
У магічному світі плоди персика дарують безсмертя. Квітучі гілки персика звільняють від туги, смутку, зневіри, відчаю та депресії. У Китаї гілки персикового дерева використовують для вигнання злих духів та викорінення хвороб. Китайці надягають дітям на шию персикову
кісточку, яка відлякує демонів.

Слива

Люди «сливового» типу, здебільшого, буркуни та причіпки. Але вони не позбавлені почуття такту, і часом дозволяють бути поблажливими до помилок інших. Цілком не терплять критики на свою адресу. Самовпевненість та абсолютна винятковість заважає їм мати багато друзів та подруг. Сливи найчастіше вживають дівчата, схильні «до польотів уві сні та наяву». Іноді вони спускаються з неба на грішну землю, і дуже успішно реалізують свої мрії у творчості.
З магічного погляду злива оберігає жінок у заміжжі, символізує вірність. Знахарі використовували корисні властивості слив при нудоті, блювотних позивах, для лікування сверблячки та екземи.

Смородина

Чорна смородина подобається стриманим, врівноваженим та трохи консервативним людям. Червона  улюблені ласощі темпераментних і велелюбних персон, які обожнюють подорожі.
У магії смородина будь-якого сорту уособлює світ у ній. Добре використовувати ягоди смородини в любовній магії для приворотів, а також для цілительства. Якщо замовляти чай із плодів та листя смородини змовами на збільшення грошей, на добробут, на працевлаштування та пити його 3 рази на день протягом тижня, то ваше бажання здійсниться.

Черешня🍒

Це люди за своєю натурою дуже ніжні, лагідні, ввічливі. Заради задоволення та щастя коханих готові на все. Вони люблять слухати та розповідати анекдоти, не переносять пліток та брехні. У любовних стосунках схожі на дитини, наївні та трепетні. Дуже болісно і тяжко переживають зневажливе ставлення до себе.
У магії черешню використовували для стимулювання чи залучення кохання. Сік черешні застосовують у магії як псевдо-замінник крові.

Черемха

Дуже цікаві натури. Захоплені, господарські. Легко навчаються і здатні освоїти в лічені часи буквально будь-яку справу. Мають незвичайну фантазію, яка знаходить застосування в побуті. Про таких кажуть: на всі руки майстер! Любителі черемхи витривалі і невибагливі. Разом з тим вони дуже товариські товариші. Швидше за все, серед них чимало тих, хто любить приймати гостей та влаштовувати масштабні свята.

Шипшина

Не всякого підпустить близько. Тільки якщо ви гідно відреагували на всі жарти та зауваження, спілкуватиметься з вами. У шипшини широкі кругозір та область інтересів. Він здатний захопитися чим завгодно і в кожному питанні досягти непоганого рівня. Ймовірно, цим людям щастить у науці. Але подорожі та пригоди приваблюють їх значно більше!

Яблуко🍏

Любителі яблук – особи старанні, старанні, але трохи старомодні. Зазвичай люди-«яблука» перебувають у начальства, оскільки можуть виконати будь-яке доручення. Основні риси характеру людей яблучного типу – це впевненість та надійність. Натура у них лірична, сентиментальна, нерідко сумують, начебто, без видимих ​​підстав.
У світі магії яблуко – хранитель шлюбного союзу, символ кохання.

Фруктово-ягідного настрою
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сон у ніч на 30 травня

Сни цієї ночі не є віщими  –  тобто, вони не здійсняться в реальному житті. Більше, це підказки підсвідомості, призначення яких  –  розкрити...