Translate

четвер, 9 червня 2022 р.

Сон у ніч на 9 червня

Сон, побачений у ніч із 8 на 9 червня, буває віщим. Головне, нікому не розповідайте про те, що вам наснилося. Запам'ятовуйте побачені символи та цікаві сюжетні лінії. Важливо не прогаяти ті символи уві сні, які мають погане, тривожне значення. У цей час їхній вплив досить відчутний.
Зверніть особливу увагу на слова, які Ви чуєте уві сні, сьогодні наша підсвідомість спілкується з нами через них. Бажано записати всі конкретні слова, які Ви чули уві сні. Це може бути одкровення від вищих сил.
Сновидіння, побачене вдень 9 червня, віщує. Здійсниться воно через 2 тижні.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із середи на четвер

Сон на четвер буде віщим з великою ймовірністю, якщо сон наснився під ранок, швидше за все він виповниться в неділю.
Віщі сни з середи на четвер особливо яскраво врізаються в пам'ять, після пробудження Ви можете згадати кожну деталь та відтворити сюжет нічного марева у найдрібніших подробицях.
Сни четверга управляються Юпітером, тому все, що Вам наснилося, безпосередньо буде пов'язане з Вашою роботою. Якщо Ви знаходитесь у пошуку, то саме сон із середи на четвер може підказати яку сферу діяльності чи професію вибрати, щоб робота приносила не лише гроші, а й задоволення. Але тільки правильне розшифрування допоможе пролити світло на майбутнє:
✦ Вночі у четвер можна побачити справу, яка виявиться призначенням усього життя і при цьому принесе гідний дохід. І нехай Вас не бентежить, що воно виявиться Вам незнайомим чи нездійсненним.
✦ Не ігноруйте чотири сни, якщо в них були присутні колеги, знайомі, друзі, начальство та інші персонажі. Їхня поведінка уві сні дасть найкращу підказку.
✦ Якщо наснилося, що в ніч на четвер Вас нагороджували, хвалили за заслуги або ж Ви святкували щось разом із товаришами по службі, то незабаром гарантовано просунетеся по службі.
✦ Якщо ж бачення надто швидко забулося або в ньому не сталося нічого гідного та значного, то період вимушеного застою триває. Можливо, вам час взагалі поміняти роботу або зайнятися іншою справою? Підказки шукайте все в тих же снах.
✦ Якщо уві сні з середи на четвер Ви були у піднесеному настрої, брали участь у якомусь святі або веселому заході, знайте, серед колег та начальства Ви можете розраховувати на допомогу, яка швидше за все призведе до кар'єрного зростання та успіху у робочих справах.


😴Тлумачення снів МОРЕ

Море уві сні завжди викликає цілий спектр емоцій. Сни про море такі ж непередбачувані, як і його незвідана глибина. Велика вода уособлює необмежену свободу, а бурхливі хвилі надають свободі адреналінову гостроту. Люди люблять дивитись і на тиху воду та на високі хвилі, спостерігати зародження шторму. Людей тягне до води невідома сила. Бачення про воду, у всіх її станах, дуже символічні. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Для вірного трактування значень сновидіння потрібно згадати емоції сну. Те, що відбувається у баченні, Вас налякало, або ж, Ви були захоплені силою стихії? Розібравшись із відчуттями – можна приступати до розшифровки сновидіння. Море сповнене сюрпризів, тому не варто поспішати з висновками.

ТОП 5 негативних значень:

✦ Мерзнути в прозорій морській воді – сновидіння віщує перешкоди на шляху до мети.
✦ Занурюватися у неспокійне синє море та бачити багато піни навколо – до оманливих надій.
✦ Купатися в морі, помітити в ньому акул і поплисти до берега – до занепокоєнь та переживань.
✦ Якщо наснилося, що накрило хвилею під час купання, це до дрібних неприємностей.
✦ Купання в холодному морі сниться до образи на близьку людину.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Купатися в морі разом з коханою людиною – обіцяє тривалі та приємні стосунки.
✦ Плавати у прозорій морській воді, бачити рибок і намагатися зловити їх руками – до вигідної пропозиції.
✦ Для самотньої дівчини або хлопця морська бриж на фоні заходу сонця обіцяє романтичне побачення.
✦ Тепле бірюзове море сниться на превелику радість.
✦ Плити чистим морем на білому катері – до виконання бажання.

Сонник по днях тижня

Тлумачення в залежності від дня тижня:
✦ море сниться у ніч на понеділок – це символізує накопичену втому, бажання сновидця відпочити;
✦ на вівторок – гарний час для творчої діяльності;
✦ на середу – сон обіцяє дрібні приємні несподіванки;
✦ на четвер – до швидкого виходу з важкого фінансового стану;
✦ на п'ятницю – до цікавої зустрічі;
✦ на суботу – до нових вражень та радості;
✦ на неділю – сон віщує цікаву подію того ж дня.

Висновок

Сни морської тематики вважаються не віщими, а застережливими. Вони можуть показати, що відбувається в душі, які є переживання та страхи. Сновидіння мають бути корисними незалежно від трактування. Попереджений значить озброєний. Поганий сон – це можливість переглянути своє справжнє становище, вирішити, що час міняти.
За багатьма сонниками можна зробити простий висновок, що спокійне море – добрий знак, вирує – поганий. Здавалося, все просто, але є багато дрібниць, які можуть радикально вплинути на справжнє значення сновидіння. Потрібно згадувати деталі та намагатися орієнтуватися за ними, знаходячи спільне у тлумаченнях різних сонників.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар для 9 червня 2022 року


10 місячний день
Загальний опис
Сприятливий день. Десята місячна доба – час спогадів, традицій, зміцнення сімейних уз. Налагоджуючи зв'язки зі своїми рідними та близькими, можна знайти енергію для руху вперед. Зв'язок із предками допоможе почуватися впевненіше у цьому житті. У десяту місячну добу рекомендується уникати самотності, корисно зустрічатися з родичами, друзями, просто з добре знайомими людьми, вести бесіди за інтересами або провести час за чаюванням. Лікувальна волога плюс інтуїція, що посилено проявляє себе в цей день, підвищать не тільки настрій, а й енергетику всього організму. Можна згадувати цікаві моменти з минулого, переглянути фотографії, де відображені щасливі життєві миті. У 10 місячний день дуже добре будувати будинок, дачу, завозити нові меблі, починати ремонт. Усі справи успішно просуватимуться. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 10-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

🌔 Молодий зростаючий місяць або 2-а місячна фаза
Період місячного циклу від 1-ї місячної чверті до повного місяця, так званий період істиною Місяця. Енергетика цілющих сил Сонця як ніколи сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці сильні та активні. Емоційний, розумовий та фізичний стан людини розкривається повністю. Відмінний час для активних дій та перемог. Успіх і успіх будуть супроводжувати в особистому, громадському, творчому та діловому житті. Рухайтеся, мандруйте, спілкуйтеся, вкладайте гроші, зміцнюйте своє здоров'я. За пару місячних днів до повного місяця пригальмуйте, тому що настане період несприятливих місячних днів, званих днями Місячної дороги або Спаленого шляху.

♎ Місяць у знаку Зодіаку Терези
Час прагнення емоційного рівноваги. Увага розсіяна і важко зосередитися на окремих питаннях та речах. Якщо вам все подобається і у вас чудовий настрій, то ви досягли рівноваги між духовним і матеріальним. Небезпечно впадати в крайнощі, бажано знати міру у всьому. Намагайтеся відкласти справи, які потребують негайного вирішення.

♃ Четвер
Цього дня тижня світом керує Юпітер. Енергетика четверга – розважлива, сприятлива, соціально-активна. День державних та громадських справ. День матеріального процвітання. Займайтеся громадсько-політичною діяльністю, законами, юриспруденцією, розширенням сфер впливу, адмініструванням, професійним просуванням. Вивчайте іноземні мови. Сприятливі відносини пов'язані з грошима, майном, торгівлею. Добре подорожувати. Будь-яким проблемам у цей день не можна давати розвиватися, треба їх гасити одразу. Чи не прагнете на себе брати лідерство. У четвер не треба займатися справами понеділка, середи та суботи.

Сни 10 місячної доби

Позитивна енергетика десятого місячного дня позначиться і сновидіннях. Як правило, кошмари цього дня не сняться: приходять
легкі, безтурботні, приємні сни. Зазвичай вони не несуть жодної інформації, проте винятки становлять ті сни, коли Вам з'явився один із предків або померлих родичів. Дуже важливо згадати всі його слова та кожен його жест. Можливо він приходив, щоб сказати Вам щось важливе, вказати Вам потрібний напрямок. Намагайтеся звернутися за допомогою до професійних тлумачів снів, тому що побачити предка уві сні в 10 місячну добу – знак того, що Вам надіслано дуже важливу інформацію, яку потрібно правильно та вірно розшифрувати.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...