Translate

четвер, 2 червня 2022 р.

Сон у ніч на 2 червня

Сон з 1 на 2 червня вважається віщим, особливо якщо він був яскравим. Якщо сон добре запам'ятався, був хорошим, то він може виповнитися через сім днів. Уві сні можуть бути одкровення від вищих сил. Розповідати про те, що Ви бачили у сновидінні нікому не можна.
Сни можуть показати, яким цінностям Ви надаєте більшого значення у повсякденному житті. Якщо уві сні Ви бачите матеріальні цінності, значить, Ваше духовне життя чимось ущемлене і матеріальний аспект переважає.
Якщо Ви бачите більше духовних предметів, то, значить, Ваш матеріальний світ ущемлений, Ви багато літаєте у хмарах, і в житті у Вас немає рівноваги між матеріальними та духовними цінностями. Отже, треба докласти зусиль, щоб настав баланс між духовною та матеріальною складовою.
Якщо побачили не дуже хороший сон, то в думках треба запобігти поганому закінченню сну, представивши в реальності, тією подією, якою Ви хочете його замінити.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із середи на четвер

Сон на четвер буде віщим з великою ймовірністю, якщо сон наснився під ранок, швидше за все він виповниться в неділю.
Віщі сни з середи на четвер особливо яскраво врізаються в пам'ять, після пробудження Ви можете згадати кожну деталь та відтворити сюжет нічного марева у найдрібніших подробицях.
Сни четверга управляються Юпітером, тому все, що Вам наснилося, безпосередньо буде пов'язане з Вашою роботою. Якщо Ви знаходитесь у пошуку, то саме сон із середи на четвер може підказати яку сферу діяльності чи професію вибрати, щоб робота приносила не лише гроші, а й задоволення. Але тільки правильне розшифрування допоможе пролити світло на майбутнє:
✦ Вночі у четвер можна побачити справу, яка виявиться призначенням усього життя і при цьому принесе гідний дохід. І нехай Вас не бентежить, що воно виявиться Вам незнайомим чи нездійсненним.
✦ Не ігноруйте чотири сни, якщо в них були присутні колеги, знайомі, друзі, начальство та інші персонажі. Їхня поведінка уві сні дасть найкращу підказку.
✦ Якщо наснилося, що в ніч на четвер Вас нагороджували, хвалили за заслуги або ж Ви святкували щось разом із товаришами по службі, то незабаром гарантовано просунетеся по службі.
✦ Якщо ж бачення надто швидко забулося або в ньому не сталося нічого гідного та значного, то період вимушеного застою триває. Можливо, вам час взагалі поміняти роботу або зайнятися іншою справою? Підказки шукайте все в тих же снах.
✦ Якщо уві сні з середи на четвер Ви були у піднесеному настрої, брали участь у якомусь святі або веселому заході, знайте, серед колег та начальства Ви можете розраховувати на допомогу, яка швидше за все призведе до кар'єрного зростання та успіху у робочих справах.

😴Тлумачення снів ВИШНЯ

Вишня уві сні – є провісником радісних та солодких подій, для жінки це може бути приємний флірт, а для чоловіка – удача у справах. Велика, апетитна вишня уві сні – символ нових романтичних стосунків та любовної прихильності. Сон про вишневе дерево або вишневий сад є дуже сприятливим; сон ж про ягоди вишні може мати різноманітне тлумачення, яке залежить від контексту сну. Важливо пам'ятати деталі та свою поведінку уві сні. Як виглядали ягоди? Вони були стиглі чи незрілі, кислі чи солодкі, смачні чи гнили, Ви їх з'їли? Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога
Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Робити вареники з вишнею сниться до отримання поганих новин.
✦ Варити вишневий компот – до невдалої поїздки за кордон.
✦ Збирати ягоди, що обсипалися з дерева, – до звільнення з роботи.
✦ Є зіпсовану вишню – до втрати репутації.
✦ Сушену – до зриву планів.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Перетирати вишню та робити з неї джем сниться до зміцнення здоров'я.
✦ Витягувати кісточки із стиглих великих ягід – до подолання перешкод на шляху до мети.
✦ Є вишню із цукром – до придбання цінної речі.
✦ Збирати ягоди з сакури – до вдалого відрядження.
✦ Красти в друга – до відкриття прибуткової справи.

Сонник підсвідомості

Тлумачення із сонника Підсвідомість:
✦ вранці вишня сниться до невеликих проблем на роботі;
✦ вдень – до сварок із сусідами;
✦ увечері – до походу у гості;
✦ вночі – до веселої вечірки із друзями.

Сонник по днях тижня

Тлумачення із сонника по днях тижня:
✦ у понеділок вишня сниться до конфлікту з колегою;
✦ у вівторок – до відрядження;
✦ у середу – до відвідування лікаря;
✦ у четвер – до приємного сюрпризу;
✦ у п'ятницю – до відпочинку у родинному колі;
✦ у суботу – до невдалої поїздки на природу;
✦ у неділю – до новин.

Сонник для жінок
Для жінок:
✦ незаймана стигла вишня сниться до знайомства з хлопцем;
✦ нареченій – до сумнівів у вірності нареченого;
✦ заміжньою – до появи коханця;
✦ вагітної – до народження здорової дитини;
✦ молодій жінці – до інтимного зв'язку з лицемірною людиною.

Сонник для чоловіків
Для чоловіків:
✦ одруженому вишня сниться за допомогою друзів у скрутну хвилину;
✦ неодруженому хлопцю – до цікавого знайомства;
✦ незайманому – до невдалого побачення;
✦ нареченому – до переживань через роботу.


🌛Місячний сонник

Тлумачення із Місячного сонника:
✦ у Повню вишня сниться до легкої застуди;
✦ на спадний Місяць – до сварок з начальством;
✦ у Молодий місяць – до виграшу в лотерею;
✦ на Місяць, що росте, – до збільшення доходів.

Висновок

Кожен сонник трактує бачення по-різному. Щоб не помилитися у тлумаченні сновидіння, відштовхуйтеся не лише від побаченого сюжету, але й Ваших життєвих обставин. Адже все, що приховано в нашій голові – символи та знаки, які ми бачимо уві сні, видає нам нашу підсвідомість, тому дуже важливо завжди до нього дослухатися.
Не засмучуйтесь, якщо значення сновидіння негативне, щоб Ви не побачили у своєму сні, яке б враження це на Вас не справило, пам'ятайте, що сни – це вірні порадники, головне призначення яких – уберегти нас від серйозних неприємностей. І якщо правильно сприйняти той посил, що вони в собі несуть, на Вас неодмінно чекає успіх!
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар для 2 червня 2022 року

4 місячний день
Загальний опис
Кожен день місяця має свій символ. Символом 4-го місячного дня є райське дерево, яке вважається деревом пізнання добра та зла. Можливо, тому ця місячна доба дуже суперечлива, для одних – дуже позитивна, для інших – негативна. Все залежить від нас самих, від нашого способу життя, від наших духовних якостей, від наших взаємин із рідними та близькими, з коханими. Куди ми спрямуємо нашу енергетику – на добро чи зло, на творення чи руйнування, то й отримаємо. Це як у школі – чи добре, чи погано. Перш ніж прийняти будь-яке рішення, бажано заспокоїтися і добре все обміркувати на самоті. Не піддаватися на провокації та всіма силами зберігати мир та спокій у душі. Бажано відпочити, послухати музику та довше поспати у цей складний та заплутаний день.

🌒 Юний зростаючий Місяць або 1-а місячна фаза
Період місячного циклу від молодика до 1-ї місячної чверті. Енергетика цілющих сил Сонця починає накопичуватися. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці пробуджуються та стабілізуються. Емоційний стан людини перебуває у прихованій формі. Гарний час для різних починань та спілкувань. Творчих людей відвідує натхнення.
«Включайте» свій мозок, будуйте плани, приймайте важливі рішення, займіться організаційними питаннями у бізнесі, робіть фінансові угоди, не уникайте фізичних навантажень. Залишайтеся миролюбними та чуйними.

♋ Місяць у знак Рак
Час дуже сильного на емоційний стан людини. Ми стаємо м'якими та сприйнятливими до всього, що відбувається навколо нас. Філософське ставлення до себе, свого внутрішнього світу допоможе впоратися із життєвими труднощами. Спокійне і ласкаве спілкування до душі, чуйність до чужих страждань допомагає знайти друзів і помічників.

♃ Четвер
Цього дня тижня світом керує Юпітер. Енергетика четверга – розважлива, сприятлива, соціально-активна. День державних та громадських справ. День матеріального процвітання. Займайтеся громадсько-політичною діяльністю, законами, юриспруденцією, розширенням сфер впливу, адмініструванням, професійним просуванням. Вивчайте іноземні мови. Сприятливі відносини пов'язані з грошима, майном, торгівлею. Добре подорожувати. Будь-яким проблемам у цей день не можна давати розвиватися, треба їх гасити одразу. Чи не прагнете на себе брати лідерство. У четвер не треба займатися справами понеділка, середи та суботи.

Сни 4 місячної доби

Цього дня Вам можуть снитися пророчі сни. Намагайтеся запам'ятати і прислухатися до того, що побачите у сновидінні. Образи, які будуть Вам у цей період, виступають свого роду сигнальними точками, покажчиками на ті моменти та ситуації, в яких Ви можете «проколотися», зробити щось неправильно, зробити «гріхопадіння». Правильно витлумачивши свої сни, Ви зможете чітко визначити для себе ситуації, в яких потрібно бути максимально обережним та діяти раціонально та усвідомлено. Якщо коротко, на четверту місячну добу сни будуть дуже тісно пов'язані з Вашим внутрішнім та духовним світом. Вони виступатимуть свого роду підказками для тих життєвих ситуацій, з яких буде важко самому знайти вихід. Але всі образи, які ви побачите у сновидінні, ніяк не допоможуть Вам у вирішенні питань, пов'язаних з матеріальними речами.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...