Translate

вівторок, 14 червня 2022 р.

Сон у ніч на 14 червня

Сни з 13 на 14 червня можуть виявитися віщими, ось тільки здійсняться нескоро 
 можливо, навіть через кілька років. Люди, які є учасниками цього сновидіння, вимагають особливої до себе уваги  можливо, у взаєминах з ними існують проблеми, підсвідомість таким чином підказує, що їх необхідно вирішити. Поганий сон не віщує катастроф  скоріше, він повідомляє про можливі в майбутньому, одночасно пояснює, як вийти з ситуації, що склалася.
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із понеділка на вівторок

Сон на вівторок збувається в перші десять днів після того, як приснився, ймовірність того, що він здійсниться пізніше вкрай мала, можна навіть сказати, що сон вже не справдиться. Вівторок – день, яким керує войовничий Марс. Саме Марс спрямовує і налаштовує Вас на рух тільки вгору і тільки вперед. Якщо у Вас у планах великі справи та звершення, то сон з понеділка на вівторок може символізувати ваше прагнення досягти мети, так само він може уособлювати Ваш шлях до самореалізації та саморозвитку. Якщо в день під керуванням Марса, Вам наснився неприємний, важкий і темний сон, можливо це знак і застереження про конфлікти, сварки і навіть змову проти Вас. Якщо сон навпаки був світлим, легким і невимушеним, можна вважати це знаком про те, що великі неприємності обійдуть Вас стороною, а дрібні негаразди вирішаться самі собою, або у Вас вистачить досвіду і сил, щоб вирішити їх по клацанню пальців.

🔮Тлумачення снів РОМАШКИ

Ромашки – це широко поширені, невибагливі та всіма улюблені квіти. Що символізує ромашка уві сні та до чого сняться ромашки взагалі? Єдиного тлумачення сновидінь із цією чарівною квіткою не існує – сюжетів дуже багато, і всі вони мають різні значення. Тлумачення нічних видінь залежить від дій, вчинених сновидцем, кількості кольорів та їхнього зовнішнього вигляду. Знайти відповіді, що виникли після побаченого сновидіння питання, допоможуть сонники медіумів, практиків, відунів та психоаналітиків. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Зрізати величезну кількість ромашок сниться до конфліктів із родичами.
✦ Викидати зів'ялий букет цих кольорів – на самоту.
✦ Штучні ромашки – до сумних новин.
✦ Зав'ялі квіти з неприємним запахом – до пліток.
✦ Якщо наснилося, як хтось збирає ромашки, то це до тяжких клопотів.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Паперові ромашки сняться до часу в колі сім'ї.
✦ Продаж цих кольорів – до участі у цікавому проекті.
✦ Садити ромашки на клумбі біля свого будинку – до реалізації задуманого.
✦ Поливати їх – до вдалого вкладення власних коштів.
✦ Прикрашати зачіску ромашками – на превелику радість.

Сонник по днях тижня

Тлумачення із сонника по днях тижня:
✦ у понеділок ромашки сняться до отримання несподіваної звістки;
✦ у вівторок – на велику радість;
✦ у середу – до матеріальних труднощів;
✦ у четвер – до підвищення заробітної плати;
✦ у п'ятницю – до переїзду;
✦ у суботу – до скрутного становища на роботі;
✦ у неділю – до впевненості у собі.

♀Сонник для жінок
Для жінок:
✦ заміжній жінці ромашки сняться до несподіваних змін у житті;
✦ молодій дівчині – до нових вражень;
✦ незаймана – до легких перемог над конкурентами;
✦ вагітної – до приємних зустрічей із близькими друзями;
✦ жінці, яка не була одружена, – до закоханості незабаром;
✦ нареченій – до виконання мрії;
✦ літній – до марних переживань.

Сонник для чоловіків
Для чоловіків:
✦ одруженому чоловікові ромашки сняться до такої занепокоєння;
✦ молодому хлопцеві – до відпочинку в компанії друзів дитинства;
✦ нареченому – до веселого весілля;
✦ чоловікові, який не був одружений, – до приємного клопоту;
✦ літньому – до здійснення покупок.

🌑Місячний сонник

Тлумачення із Місячного сонника:
✦ у Повню – до відновлення репутації;
✦ на спадний Місяць – до багатства;
✦ у Молодий місяць ромашки сняться до отримання перспективної пропозиції;
✦ на Місяць, що росте, – до хороших новин.

Висновок

Будь-який сон, хороший він чи не дуже, обіцяє він радісні події чи сумні – це лише сон. Наяву відбувається зовсім інше дійство – життя. Саме їй варто приділяти особливу увагу. Сновидіння тільки можуть підказати, як життя поліпшити і що робити для того, щоб у ньому все склалося. Вірити підказкам чи ні – кожен обирає самостійно, але варто дослухатися порад. Будь-яке попередження про можливі втрати та проблеми – це велика цінність. Звичайно ж, краще бачити лише радісні та світлі сни. Тоді й життя нагадує казку.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар для 14 червня 2022 року

15 місячний день
Загальний опис
Темний день Гекати, на 15 місячну добу припадає повний місяць, або напередодні повного місяця. 15-місячний день – це пік енергетичної активності, його енергетична вершина. Символом 15 місячних діб є «Вогненний змій» та «Шакал із крилами».

15 місячний день дуже суперечливий. Позитивні та негативні якості характеру можуть багаторазово посилюватись місячною енергетикою. Тому треба виявляти стриманість в емоціях і діях, не виявляти азарт, тому що 15 місячна доба вважається днем ​​обману та ілюзій, спокус та спокус. Не піддавайтесь у цей день чужому поганому впливу, не виявляйте слабкості характеру. Краще подивіться на Місяць. Вона у цей період дуже гарна і наближається до повної.
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 15-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

Люди, народжені в 15-й місячний день, несуть дуже важку карму. Вони дуже важко навчаються і абсолютно не піддаються впливу, особливо якщо Місяць буде в опозиції з Юпітером. Часто такі люди мають зміїну натуру, від народження несуть в собі цього вогняного змія, який спокушає людей в 15-й місячний день. Вони, як правило, не можуть боротися із собою і піддаються на всі спокуси. Їм треба це усвідомити і відмовлятися від спокус.

🌔 Молодий зростаючий місяць або 2-а місячна фаза
Період місячного циклу від 1-ї місячної чверті до повного місяця, так званий період істиною Місяця. Енергетика цілющих сил Сонця як ніколи сприятлива. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці сильні та активні. Емоційний, розумовий та фізичний стан людини розкривається повністю. Відмінний час для активних дій та перемог. Успіх і успіх будуть супроводжувати в особистому, громадському, творчому та діловому житті. Рухайтеся, мандруйте, спілкуйтеся, вкладайте гроші, зміцнюйте своє здоров'я. За пару місячних днів до повного місяця пригальмуйте, тому що настане період несприятливих місячних днів, званих днями Місячної дороги або Спаленого шляху.

♐ Місяць у знак Стрілець
Загострення чутливості та схильності до оптимізму. Нездатність розглянути сутність того, що відбувається, і схильність до перебільшення своїх можливостей може призвести до безрозсудних дій. Існує можливість відірватися від реальності, втративши контроль на реальному. Багато захоплень і пристрастей беруть початок у ці дні, оскільки звичайні проблеми стають менш значущими перед творчим і духовним прагненням.

♂ Вівторок
У цей день тижня світом управляє Марс. Енергетика вівторка – чоловіча, ініціативна, войовничо-активна. День активних дій – не можна сидіти склавши руки. Емоції налаштовані до боротьби, першості, перемоги, праці до втоми. Надлишок емоцій може спричинити агресію, невиправданий авантюризм. Важливо цього дня тримати під контролем свої емоції, намагатися «тверезо» мислити і тоді у справах все виходитиме.Добре займатися будь-якою фізичною роботою. Добре братися за справи, які потребують нових ідей, ініціатив. Добре займатись бізнесом. Добре розбиратися з конкурентами, відстоювати свої права, точку зору. Дуже корисна участь у спортивних заходах та заняття фізкультурою. Будьте обережні у справах, пов'язаних з будинком і близькими – це може призвести до конфлікту. У вівторок бажано виключити справи понеділка, п'ятниці та суботи.

Сни 15 місячної доби

Як уже було сказано, інтуїція цього дня буде загострена до краю: відповідно, і ваші сни будуть одкровеннями та прочитанням вашої власної підсвідомості. І якщо насправді ви можете взяти під контроль усі свої дії, то саме в сновидіннях п'ятнадцятого місячного дня ви зможете дізнатися, що саме вами рухає насправді: добро чи зло. Тож уважно проаналізуйте сни цього дня та зробіть для себе відповідні висновки. Сни були світлими та приємними, а після них залишилися найтепліші відчуття? Ну що ж, у такому разі можете не сумніватися, що ви на правильному шляху. Якщо ж сон був важким, кошмарним, неприємним, а ранком після нього залишилися похмурі враження, вам варто подумати про те, в якому напрямку ви рухаєтеся. Швидше за все, все не так гладко, як може здатися на перший погляд. Перегляньте своє життя, врахуйте зроблені помилки і постарайтеся змінити курс свого руху по життю. П'ятнадцятий місячний день  потужний за своєю енергетикою день, який загострює багато почуттів. Тільки від Вас буде залежати, позитивною чи негативною буде ця енергетика.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...