Translate

середа, 23 листопада 2022 р.

Сон у ніч на 23 листопада

Сни в ніч на 23 листопада можуть бути неприємними та навіть лякаючими. Але переживати із цього приводу не варто. Навпаки, кошмари, побачені цієї ночі, стануть хорошим знаком. Вони скажуть про те, що ваша підсвідомість очищається від негативу та перезавантажується. Щоб зрозуміти, що означають сни цієї ночі, доведеться попрацювати (потрібно скористатися сонниками або звернутися до фахівця), проте відповідь дасть зрозуміти, що Вам заважає досягти вершин, яких Ви прагнете. Також є можливість дізнатися, як зробити своє життя щасливим, який шлях вибрати, щоб жити в гармонії із собою. Сни можуть показати Вам звички чи вади, від яких слід відмовитись. 
Бажаєте знати, як правильно трактувати побачене, пишіть у особисті повідомлення dolina_magii Послуга платна. Працюю дистанційно. Daryaved

Сон із вівторка на середу

Сон із вівторка на середу переповнений активністю та великою кількістю різноманітних сюжетів. Знайти єдино правильну смислову нитку у цьому хаосі практично нереально. Однак є маленька ймовірність здійснення деяких окремих частин сновидінь, які ніколи не містять нічого поганого.
✦ Якщо з вівторка на середу наснився сон про кохання та стосунки
У цей день сни, як правило, мають запобіжний характер. Навесні веселощі з коханою людиною говорить про необхідність внести більше різноманітності у відносини. Розрив, сварка, розлучення уві сні - наяву можлива поява суперника.
✦ Якщо з вівторка на середу наснився сон про весілля
Найчастіше такі сни відображають Ваші внутрішні потреби та бажання. Найімовірніше, вам не вистачає позитивних емоцій, уваги та турботи коханої людини.
✦ Якщо з вівторка на середу наснилася робота
Сни, що мають негативний характер, повідомляють про те, що вам, мабуть, настав час змінити ставлення до роботи, стати більш уважним, відповідальним і посидючим. Сон про збільшення зарплати може передбачати підвищення на посаді.
✦ Якщо з вівторка на середу наснилися відпочинок та розваги
Зверніть увагу, з якими людьми Ви знайомитеся уві сні – цілком можливо, що це Ваші майбутні партнери чи друзі.
✦ Якщо з вівторка на середу наснилася померла людина
Такий сон є застереженням від фатальних помилок. Особливо якщо приснився померлий близький родич.

😴Тлумачення снів ГНІЗДО

Гніздо уві сні – цікавий символ, неоднозначний та складний. Часто він вказує на сім'ю та будинок, адже недарма кажуть «сімейне гніздечко». Але воно може бути пташиний або осиний, порожній або з яйцями, з птахом або пташенятами. І все це має значення для розшифрування! Однакових снів немає, як і однакових доль. Спробуймо розібратися до чого сниться гніздо і що такий сон може означати насправді.  Якщо Ви бажаєте дізнатися, до чого сниться такий сюжет, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

ТОП 5 негативних значень:

✦ Зміїне гніздо сниться до загострення хронічного захворювання.
✦ Занедбане пташина – до поганого вчинку.
✦ Виявити під дахом ластівчине – до невдачі у справах.
✦ Виймати яйця з гнізда – до бідності.
✦ Побачити, як з нього випало пташеня – до втрати близької людини.

ТОП 5 позитивних значень:

✦ Гніздо лелеки сниться до виконання бажання.
✦ Орла – до щасливого шлюбу.
✦ Знайти багато маленьких пташиних гнізд на горищі – для отримання прибутку.
✦ Знищувати осині – до довгоочікуваного відпочинку.
✦ Якщо наснилося, як у гніздо підкладала яйця зозуля, то це до перемоги над недоброзичливцями.

Сонник по днях тижня

Тлумачення в залежності від того, коли сниться гніздо:
✦ у понеділок – до приємних новин;
✦ у вівторок – до миру та гармонії у сім'ї;
✦ у середу – до розчарування в особистому житті;
✦ у четвер – до візиту батьків;
✦ у п'ятницю – до непорозуміння у відносинах з партнером;
✦ у суботу – до реалізації планів;
✦ у неділю – до пошуку додаткового джерела доходу.

♀Сонник для жінок

Для жінок:
✦ жінці заміжня гніздо сниться до поповнення в сім'ї;
✦ вагітної – до народження здорової дитини;
✦ нареченій – до щасливого шлюбу;
✦ незаміжній дівчині – до короткочасного роману;
✦ незаймана – до періоду самотності.

♂Сонник для чоловіків

Для чоловіків:
✦ чоловікові, який одружений, гніздо сниться до порозуміння з дружиною;
✦ розлучений – до неприємностей на роботі;
✦ холостому хлопцю – до цікавого знайомства;
✦ нареченому – до досягнення мети.

🌛Місячний сонник

Тлумачення про Місячний сонник:
✦ в Повний місяць гніздо сниться до виконання бажання;
✦ на спадний Місяць – до матеріальних труднощів;
✦ в Молодий місяць – до успіху у всіх починаннях;
✦ на Місяць, що росте – до вирішення проблем.

Висновок

Не забувайте про те, що сімейні узи, вплив предків, зв'язок із родом – це найважливіший аспект особистості та гармонійного духу кожної людини. Можливо, ваше бачення потрібне для того, щоб про це згадати та подумати? Робіть правильні висновки та аналізуйте сни не поспішаючи, вдумливо та мудро, і приймайте рішення лише самі.
Спокійної, тихої ночі. Мирного неба, моя Україна💙💛 Daryaved

Місячний календар 23 листопада 2022 року

29 місячний день Загальний опис
29 місячний день – страшний та небезпечний день. 
Якщо Ви бажаєте дізнатися детальніше про 29-й місячний день, ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii
Протягом 29 місячної доби необхідно сконцентруватися лише на світлому та заряджатися позитивною енергією. Позбутися туги і похмурих думок, інакше негативна енергетика забере всі сили. Постаратися ні про що погане не думати і не піддаватися спокусам. Намагайтеся уникати темних кутів. А при настанні темряви, у кожній кімнаті запаліть світло або свічки. Постарайтеся цієї місячної доби позбутися негативних думок, уникайте різних конфліктів і налаштуйте себе на позитив. Будьте обережні у всьому та скрізь. Намагайтеся відкласти поїздки, оскільки є небезпека потрапити до аварії. З обережністю переходьте дорогу. На кухні теж виявити особливу обережність, оскільки є можливість травмувати себе  порізатися ножом або обпектися вогнем. Хороший період для того, щоб позбавиться настирливих людей, які Вам неприємні. Постарайтеся провести цей день на самоті і присвятити його творчості.

🌘 Стара спадна Місяць або 4-а місячна фаза
Період місячного циклу від 3-ї місячної чверті до молодика. Енергетика цілющих сил Сонця йде на спад. Це період, коли процеси в людському організмі та психіці ослаблені та не захищені. Емоційний стан людини згасає, але раціональна складова ще велика. Час мудрості та роздуми. Відмінний час для підбиття підсумків та аналізу подій у місячних днях місячного місяця, що завершуються. Сприятливий час для різноманітних обговорень, нарад і передачі досвіду. Найкращий час виправити своє здоров'я. Усі оздоровчі процедури сприятливі. Фізичні навантаження мають бути помірними. За пару місячних днів до молодика посиліть свою увагу, оскільки настане період несприятливих місячних днів, які називаються днями Гекати.

♏ Місяць у знак Скорпіон
Підвищені інтуїтивні здібності допомагають у вирішенні будь-яких проблем. Збільшується можливість нових зустрічей, цікавих знайомств. Таємничість знака сприяє дослідницькій діяльності. З'являється прагнення філософії чи містики.

☿ Середа
Цього дня тижня миром керує Меркурій. Енергетика середовища – комунікабельна, лукава, пізнавально-активна. День схильності до навчання та прояви розумових здібностей. День зустрічей, переговорів та презентацій. Справи пов'язані з бізнесом, фінансами та торгівлею будуть сприятливими у середу. Налагоджуйте контакти з друзями, сусідами, товаришами по службі, партнерами, родичами. Рухайтеся та подорожуйте. Купуйте та продавайте все що хочете. Добре розпочати планове лікування. Не витрачайте час на порожні розмови та марні суперечки. Гарний час для веселощів. У середу не треба займатися справами вівторка, п'ятниці та неділі.

Сни 29 місячної доби

Двадцять дев'ята місячна доба – жахливий день для тлумачення сновидінь, як правило, вони не справджуються. Але сни у період бувають жахливими, жахливими, неприємними. Саме в таких випадках кажуть: «Прокинутися у холодному поті». Часто все побачене в цьому сні – не більше ніж гра нашої підсвідомості. Ці образи пов'язані з «темною» стороною нашої особистості, про яку ми й самі мало знаємо. Через них підсвідомість намагається до нас достукатися і звернути нашу увагу на якусь важливу рису особистості, яка терміново потребує зміни. Тому не варто лякатися нічого з того, що Вам насниться, але постарайтеся максимально точно і повно запам'ятати всі побачені картинки. Пропрацюйте ті проблеми, які Вам вдасться виявити завдяки цим образам, не відмахуйтеся від них і не чекайте, що вони вирішаться самі собою. Цього не станеться, а напруга всередині Вас тільки зростатиме. У результаті невелика складність, яку Ви не відмічаєте, може обернутися справжньою проблемою в найближчому майбутньому.

Добрих снів😴🌛🌝
Більше інформації про тлумачення снів Ви знайдете на блозі Dolina Magii
Про те, чи здійсниться нічне бачення, залежить не тільки від його змісту,
але й від того, в який день тижня і в який час доби наснився сон.
А ще точніше зрозуміти, що наснилося, допоможе Місячний календар снів.
Крім цього, що означає видіння,
підкаже розклад на сновидіння за Ленорман.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Послуга платна
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...