Translate

середу, 27 вересня 2023 р.

Як посадити горобину, щоб її магічні властивості принесли щастя в сім'ю

Щасливим знаком вважали деревце горобини, що росте біля будинку. Корчувати або рубати його без крайньої потреби не можна, адже воно є надійним захистом житла від блискавки та інших нещасть. Як посадити горобину, щоб її магічні властивості принесли щастя в сім'ю? – читайте далі, 
ласкаво просимо на сторінку блога Dolina Magii

У слов'янській міфології горобина стоїть в одному ряду з дубом, вербою і березою і є священним деревом. Її вважали символом Перуна (бог грому і блискавок у слов'ян). Річ у тім, що червоні ягоди асоціювалися з блискавками, якими Перун карав грішників і оберігав праведників. Наші предки щиро вірили, що дерево захищає людину від бід і лихого ока.

На перший погляд може здатися, що горобина – тонке і слабке деревце. Хоча насправді вона легко переносить морози і посухи, живе більше 100 років і весь цей час плодоносить. Тому її так часто оспівували в народному фольклорі, як символ внутрішньої сили, непохитності і сміливості.

Наші предки вважали горобину деревом, що володіє позитивною енергетикою, здатною відлякати злі сили і хвороби від сімейного даху. Тому її часто садили біля будинку і навіть виготовляли з її гілок, листя і грон обереги.

Як правильно посадити

Щоб магічні властивості дерева принесли максимум користі господареві будинку, необхідно вибрати правильне місце розташування на ділянці.
Якщо ви хочете залучити до своєї оселі позитив, потрібно спочатку ознайомитися з певними правилами:

✔ Парам, які мріють про дитину, дерево краще розмістити з південного боку. Наші предки вірили – щойно на горобині з'являться перші плоди, жінка завагітніє.

✔ Для залучення фінансового благополуччя горобину садять з північного боку будинку.

✔ Дерево, посаджене на сході, принесе в сім'ю спокій і взаєморозуміння.

✔ "Притягнути" талан і везіння можна, якщо висадити горобину із західного боку.

✔ Якщо ви хочете вберегти житло від злодіїв і вогню – посадіть біля будинку три деревця горобини.

✔ Для захисту від нечисті і негативно налаштованих людей горобину садили так, щоб гілки торкалися вікон, стін або дверей житла.

Що буде, якщо зрубати

Наші предки вірили, що ображати горобину не можна. Якщо людина жартома або зловмисно вирішила зрубати деревце, то її чекає страшна кара у вигляді важкої хвороби або швидкої смерті. При цьому покарання може торкнутися не самої людини, а близьких для неї людей.

Але якщо гілки або листя знадобилися для виготовлення талісманів або проведення обрядів, то можна зірвати їх. Але робити це слід акуратно, подумки просячи вибачення у горобини і подякувати її за дари вам надані.

Народні прикмети пов'язані з горобиною

✔ Розсипалися ягоди горобини – до фінансових невдач. А тому варто бути обережнішими і не забувати гаманець у громадських місцях.

✔ Не можна рубати горобину, зрізати з неї гілки. А ось грона з ягодами (тільки стиглої) зривати можна і навіть потрібно. Принесені в будинок, вони стануть символом достатку і достатку.

✔ Якщо використати ягоди червоної горобини в жіночій прикрасі, то вона зможе привернути до себе увагу бажаного чоловіка і побороти суперниць.

✔ Горобина виросла біля будинку без вашої участі? Це хороший знак. Чекайте на любов та порозуміння, які поселяться в вашій оселі.

✔ Якщо біля будинку росте одна горобина  це означає, що в домі все благополучно

✔ Якщо ви бачите два деревця  тут чекають на весілля.

✔ А якщо росте три чи більше  господарі дому бажають членові своєї родини швидшого одужування.

✔ Якщо в будинку живе тяжкохворий, то горобина з її найпотужнішою життєвою енергетикою допоможе йому стати на ноги. Для цього потрібно поселити його в кімнаті, розташованій як можна ближче до деревця, і тричі в день давати йому пити відвар з ароматних і корисних ягід.

✔ Якщо дівчина раптом під вікном побачила ягоди, розсипані по снігу, або гілочку, увіткнути в вікно, або просто кілька ягід на підвіконні  значить, скоро буде вона щаслива.

✔ Якщо дівчина попариться в лазні горобиновим віником, а потім кине його на двір судженого, то він її знайде "по запаху", а дівчина завжди буде молодою і красивою.

✔ Якщо горобина, зростаюча у дворі, раптом припиняє плодоносити, хворіє і марніє, це означає, що щось не до добра в цій родині. Те ж саме означає, якщо раптом зачахнули і померли саджанці горобини, посаджені з метою оберігати будинок від зла і біди.

З горобиною у наших предків було пов'язано чимало різних народних прикмет. Грамотне їх вивчення та застосування допоможе принести до домівки щастя, радість та кохання.

Віритимемо, що найближчим часом війна, розв'язана путінською ордою, закінчиться нашою перемогою! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!

Мирного неба, моя Україна💙💛

Вам потрібна магічна допомога?
Консультація+діагностика негативу.
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...