Translate

понеділок, 3 липня 2023 р.

Повня у липні 2023: коли буде та що не можна робити

Зустрічаємо Повний Місяць

У понеділок, 3 липня 2023 року відбудеться Повня о 13:41 за київським часом. Повний Місяць у знаку Козеріг, а це означає, що багато людей отримають шанси від Всесвіту на те, щоб налагодити своє життя. 
 У липні 2023 року Повний Місяць припадає на 15-й місячний день.

Чому Повний Місяць у липні називають Грозовий Місяць або Оленяча Повня?

У кожної Повні є свої назви, які прийшли до нас від індіанців Північної Америки. Липневу назвали Грозовою, бо вона наступала у сезон дощів. Є і друга назва Повного Місяця – Оленячий, назване так тому, що у самців оленів в цей час росли роги.

Як ще називають Повний Місяць у липні?
Ось ще деякі назви для липневого повня у різних культурах:
Китайці: Місяць Голодних Духів;
Кельти: Місяць попиту;
Віккане: Місяць Меду;
Чероки: Місяць Стиглої Кукурудзи;
Жителі Південної півкулі: Вовчий Місяць, Старий Місяць, Крижаний Місяць.

Липнева повня  одна з найбільш енергетично сильних. Справа в тому, що вона відбудеться на Супермісяць  це коли Місяць наближається до землі на найближчу відстань. Тому місячний диск в цей час дуже яскравий і великий і може сильно впливати на життя людини і змінювати його. 

Магічний Супермісяць в липні – гарний час, щоб наводити порядок, розбиратися з накопиченими питаннями і впорядковувати своє життя. Сприятливий період для генерального прибирання, і для ревізії шафи, і для налагодження свого власного життя. Якщо ви давно хотіли викинути все зайве з комода або голови – зараз саме час. До речі, в Повню можна ворожити і, якщо ви вмієте це робити, то сміливо користуйтеся благами місячної доби.

Супермісяць – це особливий стан Місяця, коли місячна орбіта підходить максимально близько до Землі, Місяць на небосхилі здається більше і світить значно яскравіше, ніж будь-коли. Це дуже гарне, але небезпечне з енергетичного погляду видовище. За цим явищем можна спостерігати неозброєним оком. Термін Супермісяць був придуманий астрономом Річардом Ноллом у 1979 році і одразу став дуже популярним. Астрологи приписують Супермісяцю особливі містичні властивості, пов'язані з підвищеною енергетикою і здатні вплинути на долю, вчених набагато більше цікавить гравітаційний вплив Місяця на нашу планету. Але багато в чому спостереження та висновки тих і інших збігаються.

Повний місяць – найзагадковіший день місяця

Під час Повного Місяця енергія нічного світила настільки велика, що впливає абсолютно на все. Вважається, що цей час – можливість позбутися всього, що вас обтяжує. Потрібно відпустити негативні емоції та максимально виважено ухвалити рішення, які вплинуть на подальше життя. З давніх-давен люди намагаються скористатися моментом та використовувати цю потужну енергетику собі на благо.

Повня у липні 2023: що не можна робити

На погляд езотериків, під час липневої Повні є кілька речей, які можна уникати або бути обережним:

✔ Важкі енергетичні ситуації
Уникайте суперечок, конфліктів або будь-яких важких емоційних ситуацій під час оленячої повні. Вважається, що зараз енергія може бути особливо інтенсивною, і такі ситуації можуть посилити негативні наслідки.

✔ Негативні думки та емоції
Супермісяць може посилювати емоції, тому важливо бути обережними з негативними думками та емоціями. Намагайтеся зосередитись на позитивних аспектах життя та залучати до себе гармонійну енергію.

✔ Великі зміни і початку
Деякі люди вважають, що липневий Повний Місяць не є сприятливим часом для великих змін у житті або нових початків. Натомість можна почекати на наступний етап місяця, коли енергія може бути сприятливішою для таких дій.

✔ Енергетичне перевантаження
Уникайте надмірної активності або перевантаження енергії під час липневого Повного Місяця. Важливо забезпечити собі достатньо часу для відпочинку, відновлення та зворотного з'єднання зі своєю внутрішньою сутністю.

Ці поради є загальними рекомендаціями з точки зору езотерики, і ви можете самостійно визначити, що краще для вашого власного досвіду та вірувань.

Повня у липні 2023: що можна робити

На думку езотериків, Повня 3 липня 2023 року може бути сприятливим часом для різних практик та ритуалів.

✔ Медитація під місячним світлом
Вийдіть на прогулянку під час Повного Місяця та знайдіть спокійне місце. Сядьте або станьте зручно, заплющте очі і зосередьтеся на диханні. Дозвольте місячному світлу наповнити ваше тіло та розслабити розум. Візуалізуйте, як місячна енергія проникає у вас і дарує гармонію, спокій та підтримку.

✔ Ритуал намірів
Супермісяць може бути потужним часом для створення та посилення намірів. Напишіть список своїх бажань, мрій або цілей, які ви хотіли б здійснити. Під час Повні тримайте цей список у руках і візуалізуйте, як ваші наміри справджуються. Після цього можете спалити чи поховати цей список, символізуючи віддачу його найвищим силам.

✔ Енергетичне очищення
Використовуйте енергію Супермісяця для очищення свого енергетичного поля. Станьте під місячним світлом і уявляйте, як всі негативні енергії, стрес або блоки розчиняються під променями місяця. Дихайте глибоко і відпускайте будь-які негативні емоції чи напругу. Висловіть подяку місячній енергії за підтримку в цьому процесі очищення.

Також на Повню найкраще збирати лікарські трави  їхні цілющі властивості максимальні в цей час.

Ці ритуали є лише пропозиціями, і ви можете адаптувати їх до своїх вірувань та потреб. Головне – слухайте свою внутрішню суть.

Повня – це найнебезпечніше і водночас найпродуктивніше для нас місячний стан. Кожен може досягти успіху, але й у той же час може впасти в калюжу. Повня все перевертає з ніг на голову, так що будьте обережні.

Віритимемо, що найближчим часом війна, розв'язана путінською ордою, закінчиться нашою перемогою! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!

Мирного неба, моя Україна💙💛
Пишіть у особисті повідомлення dolina_magii
Працюю дистанційно
Daryaved

Немає коментарів:

Дописати коментар

Обереги, амулети, талісмани: як вибрати та зарядити

З давніх-давен люди вдавалися до створення різних магічних артефактів, щоб убезпечити себе або залучити потрібні енергії та блага. Як правил...